Skocz do zawartości

Brony Dokument - szukam chętnych


filmbrony

Recommended Posts

Mam pytanko, jak posuwają się prace nad projektem? Zawiadomisz nas jak będzie gotowy? (Chętnie bym ci pomógł, ale niestety na niewiele się przydam, ale sam pomysł bardzo ciekawy)

 

Powoli, ale cały czas idą do przodu. Niestety, wszyscy mamy prace/studia i nie możemy poświęcić się tematowi na full-time. Poza tym, osobiście kręce jeszcze jeden krótki film fabularny więc muszę dzielić czas między te 2 projekty. 

 

Mamy już jednak kilka godzin materiałów, co na kilkunastominutowy film jest ilością dość sporą. Powiedziałbym że połowa nagrywania już za nami. Jest jeszcze montaż i edycja co na pewno trochę potrwa, poza tym chcemy mieć jeszcze animowane wstawki. Premiera wstępnie na początku/w połowie wakacji. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do tego dokumentu (nwm czy ktoś jeszcze się o to pytał) czy możesz przesłać mi na PW jakieś tematy, a ja bym to nagrała kamerą i mogłabym ci wysłać swoją wypowiedź bo chętnie pomogę o ile da się zrobić coś takiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Uwaga, uwaga! Zdjęcia jeszcze nieskończone, ale mamy wystarczająco materiałów na pierwszy zwiastun - jego premiera najpóźniej w środę, a najpewniej jutro :)

 

Mam pytanie co do tego dokumentu (nwm czy ktoś jeszcze się o to pytał) czy możesz przesłać mi na PW jakieś tematy, a ja bym to nagrała kamerą i mogłabym ci wysłać swoją wypowiedź bo chętnie pomogę o ile da się zrobić coś takiego.

 

Jak najbardziej, wyślę Ci taki formularz jeszcze w tym tygodniu :)

Edytowano przez filmbrony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, wyślę Ci taki formularz jeszcze w tym tygodniu :)

 

Hmm... to mógłbym też takie coś dostać? Cały projekt wydaje mi się interesujący i byłbym szczęśliwy biorąc w nim udział

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy- oczywiście wyszło dobrze, ale do zwiastunu mogłeś wybrać klipy z osobami trochę bardziej komunikatywnymi, ponieważ wygląda to trochę tak: "Kali jeść, Kali pić". :v

Edytowano przez Polish_grass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale wybieranie do zwiastunu osób związanych z Bronies Kambodża i fakt, że widać flagę Kambodży też jakoś pomocnie dla zwiastunu nie wpłynie. Kambodża ma tyle samo, albo nawet więcej hejterów, co popierających. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam na pytania:

 

- Kwestia komunikatywności - efekt szybkiego montażu, w całym filmie wypowiedzi będą dłuższe. 

- Napisy po angielsku - kilka osób mnie o to prosiło, poza tym żyłem trochę na emigracji i chcę pokazać znajomym film. 

- Kambodża - o samej odnodze za dużo nie wiem, ale w filmie pokazani zostaną nie tylko ci rozmówcy, planujemy nagrania np. na meecie pod koniec maja w Warszawie. Każda perspektywa/podział wsród bronies jest dla nas ciekawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Linds... już tak się nie bój Kambodży. Ona potrafi być bardzo śmieszna, a ludzie, którzy nie czają w ogóle o co chodzi, to obejrzą film z jeszcze większym zdziwieniem: Kucyki? Dorośli ludzie? I co to za flaga? WTF, o co tu chodzi?!!!111":P

 

 

Komunikatywność: chyba to normalne, że ludzie czują pewną tremę przed kamerą i się nieco kitrają. Moim zdaniem wyszli bardzo fajnie. 

 

Rany, ale ja mam cholerną wadę wymowy xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kambodża - o samej odnodze za dużo nie wiem, ale w filmie pokazani zostaną nie tylko ci rozmówcy, planujemy nagrania np. na meecie pod koniec maja w Warszawie. Każda perspektywa/podział wsród bronies jest dla nas ciekawy.

 

Ja to rozumiem. 

O, to widzę, że i ty zawitasz na II Warszawski Ponymeet dla Nowych. Oczywiście na meet zapraszam. 

 

 

Oj, Linds... już tak się nie bój Kambodży. Ona potrafi być bardzo śmieszna, a ludzie, którzy nie czają w ogóle o co chodzi, to obejrzą film z jeszcze większym zdziwieniem: Kucyki? Dorośli ludzie? I co to za flaga? WTF, o co tu chodzi?!!!111":P

 

Zaraz tam, że się boję... Nie no, swoje już powiedziałem, nie będę rozwijał tematu  :pun:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli istnieje możliwość to chętnie też bym dorzucił swoje 3 grosze przed kamerą,w  końcu nie często spotyka się górnika-airsoftowca który "lubuje" się w kucykach. Jak by co napiszę ci na pw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przypomnę - jeśli ktoś dysponuje nagraniami z meetów/wydarzeń związanymi z Bronies i mógłby je nam udostępić, bylibyśmy dozgonnie wdzięczni. To samo tyczy się artystow - jeśli checie by Wasze prace pojawiły się w naszym filmie - dajcie znać. 

 

Pytania do wszystkich chętnych na własne nagrywanie (u siebie) wyślę max. jutro - ale przypomnę, że nie obiecuje że je wykorzystam w filmie. 

 

Linds - dzięki za zaproszenie na meet! Na pewno wpadniemy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli był byś w okolicach Zgorzeleca... Z chęcią się wypowiem :) Chyba że we Wrocku lub Sosnowcu, ale to dopiero na wakacje :) Zawsze mogę się też wypowiedzieć po prostu do mikrofonu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zapraszamy do Wrocławia, aby zapoznać się z naszym fandomem. ;) Na pewno znajdzie się kilka osób, które z chęcią podzielą się swoimi wrażeniami odnośnie fenomenu serialu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...