Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

Witaj w The Original City !  Od wielu, wielu lat Ludzie i nadnaturalne istoty walczyli ze sobą. Wszystkie stworzenia wypędzano z krajów, miast itp. 

Więc chociaż potężne- nadnaturalne istoty musiały się ukrywać, bo przecież nie mogą walczyć z wszystkim ludźmi na ziemi. Nawet jeśli by zebrały się wszystkie te istoty w jedno miejsce, ludzie mają przewagę liczebną. Ludzi są miliardy, a nadprzyrodzonych istot jest kilka set .. Jesteś jednym z nich. Musisz się ukrywać, ale też jesteś zbyt ciekawski by siedzieć w ciemnościach.. Przyłącz się do swoich towarzyszy w THE ORIGINAL CITY !

 

DOZWOLONE RASY:

 

​Czarownik-Czarownica- Znają zaklęcia i potrafią się nimi posługiwać. Każdy czarodziej otrzymuję księgę czarów. Potrafią zobaczyć niewidzialne demony.

 

Wilkołak-Wilkołaczyca- Są bardzo szybcy młode wilkołaki przemieniają się tylko w pełnię, a starsze i dojrzałe kiedy chcą.

 

Wampir-Wampirzyca- Są szybkie,nieśmiertelne i żywią się ludzką krwią. Potrafią zmusić jednego człowieka naraz do posłuszeństwa. Zabić ich może tylko przebicie kołkiem. Chyba, że wampir jest pod  ochronnym zaklęciem czarownika.

 

Demon- -:::- Demony to upadłe anioły. Potrafią być nie widzialne. Są nieśmiertelne. Potrafi ich zabić tylko srebrny sztylet.

 

Podróżnik- Umie przejąć czyjeś ciało. Podróżnika można zabić tylko za pomocą złotego sztyletu podróżnika. Posiada umiejętność telekinezy.

 

DODATKOWA MOC DO WYBRANEJ RASY ! :  (Możesz wybrać tylko jedną !!)

 

Czarownik:  Umiejętność robienia mikstur albo czytanie w myślach.

Wilkołak:  2x szybsze bieganie albo Ogłuszające wycie.

Wampir: Samokontrola przed piciem krwi (Ludzkiej) albo Ochrona jednej osoby w pobliżu.

Demon- Może zmienić się w kruka albo może się teleportować.

Podróżnik: Ochrona przed ugryzieniem wampira albo zadawanie bólu wzrokiem.

 

 

 

 

 

REGULAMIN- Bardzo prosty :)

  1. Proszę używaj poprawnej ortografii ;) Słownik nie boli ! ;D
  2. Nie łamiemy czwartej ściany !
  3.  Nie używaj kolorów !!
  4. Jeśli chcesz coś powiedzieć co nie jest związane z wypowiedzią twojej postaci używaj ,,kwadratowych nawiasów'' (Podwójnie)   [[opis]]
  5. Jeśli chcesz wziąć  udział  w zabawie napisz po spodem [[ZGŁOSZENIE]]

Jak powinno wyglądać ZGŁOSZENIE ! :

1. Imię i nazwisko

2. Wiek (zalezy od rasy)

3. Rasa

4.Specjalna umiejętność

5.Wygląd (Może być zdjęcie)

6.Charakter 

 

Moja postać:

Imię: Katerina  Iwanow 

 

Wiek:543 lata (Wygląda na 23-wtedy ją przemieniono)

Rasa: Wampir

Wygląd:  http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2011/052/f/4/real_hetalia__hungary_by_witchofwest-d3a1p29.jpg

Charakter: Jest nieco sarkastyczna, ma ciężkie poczucie humoru, Jest bardzo inteligenta i sprytna. Lubi przyciągać naiwnych facetów swoim urokiem. Jest duszą towarzystwa, Jest kreatywna, ale też trochę samolubna, ponieważ dużo przeżyła i nauczyła się dbać tylko o siebie, jest nieufna wobec facetów.

Specjalna umiejętność:  Ochrona jednej osoby w pobliżu.

 

ZAPRASZAM DO GRY !! :)

Edytowano przez MoonwalkersFOREVER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zgłaszam się

Imię i nazwisko: Zacharian Mortis

Wiek: 31 lat (dojrzały wilkołak, został zmieniony w wieku 13 lat)

Rasa: Wilkołak

Specjalna umiejętność: 2x szybsze bieganie

Wygląd: Czarne, zadbane włosy, lekki zarost, zielone oczy i czarujący uśmiech amanta

Charakter: Miły dla innych, choć dosyć podejrzliwy, inteligentny, zna się dobrze na zwyczajach międzyludzkich, zawsze skłonny do pomocy przyjaciołom, samotnik, kobiety mdleją na jego widok, uwielbia poezje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Katerina]

Budzik zaczął hałasować już od 7.00 rano. Katerina powolnym ruchem ręki wyłączyła go.

-I wszystko od nowa..-nienawidziła tego porannego rytuału. Nie chodzi tu o poranną toaletę, tylko o zaspokajanie głodu.Przecież nie mogła zwyczajnie zrobić sobie kanapki. Nie była zwyczajna..Jednocześnie kochała to, że nie musi się ukrywać w ciemnościach, ale też jednocześnie nienawidziła tego, że kiedy tylko zgłodnieję może przestać się kontrolować i ,,zjeść" pierwszego lepszego przechodnia. Oczywiście mogła zdecydować się żyć w ukryciu, ale nie potrafiłaby tego. Z wampirzą prędkością ubrała się i zaliczyła poranną toaletę. Minęło kilka minut i wybiegła do lasu na polowanie. Niestety z oczywistych przyczyn.. tylko zwierząt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-No, w końcu ranek, ale ten księżyc wczoraj mnie nęcił.- powiedziałem, wychodząc z domu. Bycie wilkołakiem ma swoje plusy, jednym z nich jest to, że podczas pełni zawsze byłem rześki, świeży i mogłem sobie biegać w wilczej skórze ile miałem na to ochoty. Kochałem swój wilkołaczyzm i cieszyłem się z niego, choć z początku byłem załamany przemianą. Wyszedłem zapolować na śniadanie, bo po wczorajszych harcach z moim stadem byłem głodny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Katerina]

Biegła przez las szukając jakiegoś zwierzęcia, który mógłby zaspokoić jej głód. Gdy nagle poczuła wilkołaka. Od dawna ich tu nie spotkała. Ale poprzedniego dnia wyczuwała ich obecność niedaleko w lesie. Bóg jeden wie co wyczyniali, ale oby nie narażali się ludziom.

-Co za idiota-pomyślała.-Biega po mieście pełnym ludzi narażając się na zdradę obecności istot PONAD-ludzkich.-Odwróciła się i zobaczyła go.. stał kilka metrów przed nią. Szukał posiłku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ja biegam po lesie, nie mieście)

-Ale mam szczęście.- powiedziałem, zajadając świeżo upolowaną fretkę, zagryzając ją wiewiórką i popijając wodą źródlaną z manierki. Zauważyłem nagle jakąś kobietę, pociągnąłem swoim wilczym węchem i wyczułem znajomy zapach wampira. Zmieniłem się w wilka i odbiegłem szybko do domu. Nie miałem zaufania co do innych stworzeń ponadludzkich, do ludzi zresztą też nie. Zaparzyłem herbatę i usiadłem na sofie kończąc swój posiłek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Katerina]

-CZEKAJ ! -zawołała. Ale to na nic. Już odbiegł. Chciała z nim porozmawiać dowiedzieć się czy jest w tym mieście więcej istot NAD-ludzkich. Nie chciałam być znowu sama. Mimo to, że nie ufała mężczyzną i tak wolała z nim porozmawiać, niż być samotna..To silniejsze od niej. Nie mogła odpuścić. Głodna, z wampirzym pędem pobiegła za nim. Trafiła do małego domu przy końcówce lasu.

-Raz kozie śmierć-szepnęła.Zapukała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[zgłoszenie. A jak!] 

1. Imię i nazwisko: Marshall Lee

2. Wiek: 1713 (wygląda na 20)

3. Rasa: demon.

4.Specjalna umiejętność: zmiana w kruka.

5.Wygląd: wysoki na około 195 cm, ciemnowłosy i stosunkowo blady mężczyzna. Często chodzi z gitarą i nuci. Często nosi ciemne jeansy wpuszczone w glany.

marshall_lee_the_vampire_king_by_moondro

6.Charakter: jak na demona to jest miły, wesoły, sarkastyczny. Czasami wredny. Lubi śpiewać (głównie utwory Iron Maiden i Powerwolfa) sprawia wrażenie lekkiego zboczeńca ale na ogół się tylko zgrywa, chociaż czasami naprawdę komplementuje. 

Edytowano przez Ojciec Dyktator
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Katerina]

-Och.. uwierz mi ja też  ; ) Na razie muszę już iść, ale obiecuję, że to jeszcze zajrzę.. Nie sprawiajcie kłopotów.

-Katerina wyszła z domu. Pobiegła na skraj miasta do swojego ulubionego sklepu (ulubionego, ponieważ prawie wcale nie było tam ludzi tylko sklepikarz) po lokalną gazetę.

Szła już do wejścia gdy nagle wyczuła kolejną NAD-naturalną postać. Demon. Stał przy bocznej ścianie sklepu. Zmierzyła go wzrokiem i weszła do środka. Wiedziała, że też ją obserwuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee jak miał w zwyczaju nucił, dokładniej Aces High Iron Maiden. Na plecach w pokrowcu miał swoja gitarę która była zarówno bronią. Po chwili zaczął śpiewać Dance of The Death również Ironów. - Let me tell you a story to chill bones about things what i saw. One night wandering in the everglades. I'd one drink but no more. I was rambling, enjoying the bright moonlight. Gazing up at the stars. Not aware of a presence so near to me. Watching my every move... - nie przerywał śpiewu a trzeba było mu przyznać że ma przyjemny głos. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Imię i nazwisko : Stevanie Honders 

2. Wiek : 22 (przemieniona w wieku 16 więc na tyle wygląda)

3. Rasa : wilkołak 

4.Specjalna umiejętność : szybkie bieganie, po za tym to co tam wilkołaki potrafią. 

5.Wygląd : Fioletowe oczy, długie brązowe włosy, strój zazwyczaj składa się z : trampek, krótkiego rękawka (zależy jaka pora roku), jeansów. 

6.Charakter : Spokojna, stanowcza, pozytywna, rozsądna (chyba...) , dosyć poważna (też chyba) 

Edytowano przez Wilczyca Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stevie Postanowiła wyjść z domu się przewietrzyć . 

Po wyjściu zamieniła się w wilka i popędziła w stronę lasu, na drodze napotkała pewnego samca alfa. 

Z poważnym wzrokiem usiadła i popatrzała na niego. 

- Witaj... Wyczuwam w tobie tę woń, tę woń wilkołaka, ty nie jesteś czystym wilkiem.... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...