Skocz do zawartości

Problemy z internetem


Sowenia

Recommended Posts

Od trzech-czterech dni mam dziwne i bardzo denerwujące problemy z internetem. Co chwilę rozłącza, zasięg słabnie, filmiki na you tube i innych stronach nie chcą się ładować, grafiki znikają albo dzieje się coś takiego:

6p9tsh.jpg

Do tego karty się zawieszają. Np. mam włączone forum i yt. Na yt nic nie mogę kliknąć, nic nie działa, ale na forum i pozostałych kartach wszystko jest w porządku. Przy pobieraniu plików też pojawiają się problemy. Jedne się zawieszają, inne pobierają od razu. O pobraniu aktualizacji Hearthstone to już w ogóle nie mam co marzyć. Od razu mówię, że w domu są jeszcze 2 inne laptopy + komórka i tam jest wszystko w porządku. Próbowałam zmienić przeglądarkę. Użyłam Chrome, Operę i explorera. Naprawdę nie wiem czy pobieranie Mozilli ma sens. Usawałam też delty i inne takie. Mam w planach format, ale może udałoby się bez tego. Jeśli ktoś się orientuje o co tu chodzi to bardzo proszę o pomoc :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś podobnego, do tego dochodzą nieznośne reklamy, również na tym forum. Takie upierdliwe, że klikam na jakiś temat, otwiera mi się nowa karta i przekierowuje mnie do jakichś stron. I tak się wszędzie zrobiło. Tylko facebook działa, jak działał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rety, dziwne zjawisko. Pierwszy raz coś takiego widzę...
Czy komputer ogólnie działa dobrze? Gry się nie tną? Nie pojawiają się żadne artefakty?

 

Problemy pojawiają się tylko i wyłącznie w przeglądarkach i grach działających z internetem. Taki Wiedźmin chociażby działa normalnie. Tak samo grafiki zapisane w komputerze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej było by sprawdzić ile pakietów z błędem przychodzi, ale to i tak sensu nie ma...
Sterowniki od internetu :rainderp:

Sprawa jest dziwna. Powiedz czy używasz sieci wifi jaki masz internet, jaką drogą jest dostarczany.

Edytowano przez FlutterFan
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W menu start wklep cmd.exe i wpisz

 ping www.mlppolska.pl (może być inny adres, ale ping musi być)
Podaj screen'a

Aha. I użyj skorzystaj z tego poradnika i daj wszystko co tu podane. http://mlppolska.pl/watek/6356-pomoc-po-infekcji/#entry384444

Ping przejdzie, przeciez laczy sie do tych stron, wiec bez sensu jest 1. Krok. Co do tego drugiego to mozna go zrobic. Aczkolwiek nie wuglada to na 'infekcje'

Nadal czekamy na informacje o sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do sieci to tak, używam wi-fi. Mam routera. 

To jest laptop? Komputer? Można spróbować przeinstalować sterowniki od wifi adaptera.

Tylko Twój komputer łączy się za pośrednictwem wifi?

Edytowano przez FlutterFan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest laptop i nie, nie tylko mój. Z tym samym wi-fi łączy się też laptop brata i taty, ale tylko w moim są takie problemy. 

Dziewczyna wgrała mi dzisiaj jakieś sterowniki. Jest trochę lepiej, ale no właśnie, tylko lepiej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj adwcleanera, którego znajdziesz w Internecie. Zainstaluj i usuń wszystko, co on ci zaproponuje. To może być sprawa "dodatków". Usunęło to u mnie problem natrętnych reklam.

Niestety nie mogę tego zrobić. Przy próbie wgrania programu wyskakuje komunikat, że nie będzie działał na moim komputerze i tyle z tego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd go bierzesz? Jego nie trzeba instalować, aby go użyć, wystarczy uruchomić.

 

Na twoim miejscu przeskanowałabym też komputer antywirusem, porobiłabym defragmentację dysków oraz przeczyściła go CCleanerem- to nigdy nie zaszkodzi, a zwiększa wydajność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz system na nim zainstalowany?

 

 

 

Skąd go bierzesz? Jego nie trzeba instalować, aby go użyć, wystarczy uruchomić.

 

Na twoim miejscu przeskanowałabym też komputer antywirusem, porobiłabym defragmentację dysków oraz przeczyściła go CCleanerem- to nigdy nie zaszkodzi, a zwiększa wydajność.

 

Skan już był robiony, zostają sterowniki, ew. problem na linii router-laptop, może dużo pakietów z błedami docieram.

Defragmentacja tu nie pomoże a może trochę potrwać, CCleaner też nic nie zdziała.

Edytowano przez FlutterFan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,

 

Pobierz to: http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/DriversForWin8/WiFI/WiFi_Intel_Win8_64_Z15805.zip

 

Odinstaluj sterowniki od sieci które masz teraz:

1.Wejdź w Menadżer Urządzeń-> Karty Sieciowe -> Twoja_Karta_Wifi

2.Prawym przyciskiem na Twoją_Karte_Wifi i wejdź w właściwości

3.Wejdź w zakładkę Sterownik i naciśnij odinstaluj

 

4. Zrestartuj kompuer

 

5. Zainstaluj to co pobrałaś

 

sprawdź to, zainstaluj te sterowniki jeżeli nie pomoże to zostaję problem na linii router-laptop.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,

 

Pobierz to: http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/DriversForWin8/WiFI/WiFi_Intel_Win8_64_Z15805.zip

 

Odinstaluj sterowniki od sieci które masz teraz:

1.Wejdź w Menadżer Urządzeń-> Karty Sieciowe -> Twoja_Karta_Wifi

2.Prawym przyciskiem na Twoją_Karte_Wifi i wejdź w właściwości

3.Wejdź w zakładkę Sterownik i naciśnij odinstaluj

 

4. Zrestartuj kompuer

 

5. Zainstaluj to co pobrałaś

 

sprawdź to, zainstaluj te sterowniki jeżeli nie pomoże to zostaję problem na linii router-laptop.

 

To jeszcze mi tylko powiedz jak mam sprawdzić jak się nazywa moja karta wifi. Jest tam coś co podejrzewam, że nią jest (Qualcomm Atheros cośtam cośtam Network Adapter) ale wolę mieć pewność, że to to. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...