Skocz do zawartości

Problemy z internetem


Sowenia

Recommended Posts

Tak dla porządku możesz powyłączać te karty ISATAP i Terdo tunneling...

 

Dobrze teraz powiedz Mi jak daleko jesteś od routera z tym laptopem?

Jest w tym samym pokoju czy może w ogóle na innym piętrze jaki masz zasięg?

 

Spróbuj podejść do routera i ustawić się gdzieś nie daleko niego tak żeby był laptop fizycznie go widział.

Odwiedź strony które stwarzają problemy czy coś, albo nawet zapuść jakiś speedtest np. http://www.speedtest.pl/

 

Z niego możesz podać screena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo mieszkanie, ale dwa pokoje dalej. Zasięg zawsze miałam nieco gorszy niż reszta domowników, ale nie aż tak. Z resztą bycie bliżej routera nie pomaga, a speed testu z moimi problemami zwyczajnie nie dam rady zrobić. No chyba, że ma on się z godzinę albo dłużej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zróbmy jeszcze taki myk - weź ze sobą pendraka, pobierz i zainstaluj na nim jakiegokolwiek linuxa w wersji live - knoppix, ubuntu, mandriva - wszystko jedno, a następnie spróbój na nim trochę połazić. Jeśli tam wszystko działa, to problem tkwi w oprogramowaniu.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po szto instalować Linuksa, przecież można odpalić Ubuntu poprzez "wypróbuj" z budowlanej wersji cd.

A najlepiej całkiem przeinstalować Windows lub recorwery w nowych laptopach powinien być specjalny przycisk do tego ( u mnie w lenowo jest).

Jeśli to nie sprzęt to powinno normalnie działać.

A próbowałaś łączyć się WIFI gdzieś indziej np w szkole/hot spot? :derp2:

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że tak znikłam. Poza komputerem miałam problem w szkole z projektami itp więc nie miałam czasu zajmować się mniej ważnymi sprawami jak ta. Ale dziękuję wam oczywiście za pomoc ;3

Jutro przychodzi do mnie dziewczyna, która ma większe pojęcie o komputerach niż ja i pomoże mi z tym linuxem. Ale zanim to zrobimy to mam jeszcze pytanko: ile to mniej więcej będzie ważyć? Pendrive 2GB wystarczy? Bo tylko taki mam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddałam się i postanowiłam oddać laptopa do gwarancji, czy jak to się mówi. W końcu po coś ta gwarancja jest. Jak tam nic nie poradzą to zrobię format. Ale dziękuję za pomoc tak czy siak bo troszkę lepiej ten internet działa, ale niestety nie tak jak powinien. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...