Skocz do zawartości

[Zapisy] Chromantis - wyprawa do wnętrza Świata.


Zegarmistrz

Recommended Posts

A właśnie - najważniejsze - pytania techniczne. Czyli "Jak daleko stoi ten facet bo planuję go czymś rzucić a nie chcę rzucać na czuja" - wszelakie czysto techniczne pytania możecie zadawać tutaj, tutaj też wam na nie odpowiem co pozwoli wam też zaplanować niektóre akcje :D

 

Padło też pytanie o poziomy, przepraszam ale nie zauważyłem go wcześniej.

 

Na pierwszy poziom potrzebujecie 100 PD (Punkty Doświadczenia) na kolejny 200, i stąd jest razy 2 czyli 400, 800 itp. Im silniejsi będą przeciwnicy, im lepsze pułapki i im dalej zejdziecie, tym więcej będziecie otrzymywać, więc proszę się nie martwić że będziecie wbijać do 3200 po 2-4 PD xD

Jest tylko jeden haczyk - PD możecie rozdysponować dopiero na powierzchni. Wchodzicie, zarabiacie swoje, wychodzicie i dopiero wtedy możecie korzystać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest tylko jeden haczyk - PD możecie rozdysponować dopiero na powierzchni. Wchodzicie, zarabiacie swoje, wychodzicie i dopiero wtedy możecie korzystać ;)

 

Ciekawe rozwiązanie, ale mnie to nie przeszkadza :) Jeszcze z tymi poziomami - działa to tak, że zbieramy 100 - 1 poziom - i na drugi 200 (czyli 100 + 200 = 300), czy zbieramy sto i na drugi musimy dozbierać 100 (czyli 100- 0 = 100, potem 200 - 100 = 100, potem 400 - 200 = 200 itd.)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie - 100 PD i masz poziom. Pasek rozwoju przesuwa się na liczbę 200 a ty dalej masz już 100 PD na koncie. Bo to ile macie PD też jest ważne, nawet jak to powiedzmy tylko 395/400. W takim przypadku nie smutać z braku tych 5 do poziomu, bo za te 395 też będziecie mogli coś ugrać ;) Ale o tym też później, jeśli uda wam się wrócić :D

 

I tak, jest tutaj ukryty haczyk, ale o tym też potem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek - Przykleiłem się do włazu w celu usłyszenia czegoś przydatnego sugerującego co jest za nim. Mógłbyś mi napisać czy coś usłyszałem?

 

I mam propozycję: Jeśli uznasz, że robimy coś co oddziałuje na świat to nam odpiszesz, ale jeśli my chcemy się dowiedzieć czy to coś przydatnego to proponuję byśmy pisali tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie wedle mej najlepszej wiedzy, to zabawa dopiero się rozkręca :D Jak wspomniałem wcześniej, postaram się utrzymać dobre tempo, ale mimo wszystko też będę miał takie dni że na przykład do kompa nie podejdę od rana do wieczora i wtedy będziecie musieli się wstrzymać.

Ale z drugiej strony - czego oczekujecie?

Znaczy się, jak już otworzycie właz?

Armii? Smoka? Zrobotyzowanych komandosów plujących w waszym kierunku żelastwem?

Na razie pomyślcie gdzie jesteście i co możecie tam zrobić. A potem postarajcie się dać z siebie wszystko :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale z drugiej strony - czego oczekujecie?
Znaczy się, jak już otworzycie właz?

 

Taaaak... Wybrałem sobie postać na DPM, a tym czasem obserwuję jak banda robotów próbuje otworzyć właz najwymyślniejszymi metodami zamiast podłączyć minus do uziemienia :laugh: No nie mam co robić, no... A czego się spodziewam? Hmmm... Expa i Loot'a :lunaderp: A na poważnie to jakiejś akcji, bo na razie... Cóż moja postać jest cierpliwa, ale mojej cierpliwości lepiej nie wystawiać na próbę ;)

 


Na razie pomyślcie gdzie jesteście i co możecie tam zrobić.

 

A co możemy zrobić? Nasze roboty urządziły sobie orgię z panelem  z przełącznikami O.o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można wyrazić swoje zdanie to ja oczekuję chwili wytchnienia a potem takiego pier... ehem   mocnego uderzenia...
Jako Tarcza będę miał trochę roboty próbując utrzymać innych przy życiu... Aczkolwiek to jest moja pierwsza sesja więc mam obawę czy nie jestem za słaby. Ale staram się robić to co robię jak najlepiej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu Tarcz wysyła Vanguarda ( Defensywny moduł ) by szukał skarbów, a synchronizator używa Spluwacza ( Strzelający ) jako skanera? Ludzie ograniczcie się do swoich specjalizacji modułów. Ja swoim Szperaczem nie naprawiam niczego skomplikowanego, nie strzelam, ani nie wytwarzam tarczy. Jest on dobry w SKANOWANIU , PRZESZUKIWANIU i ROZKRĘCANIU. Zdecydowaliście się na takie mody więc nie używajcie ich do wszystkiego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...