Skocz do zawartości

[Zapisy] Chromantis - wyprawa do wnętrza Świata.


Zegarmistrz

Recommended Posts

Na razie kładę się spać, jutro czeka mnie pracowity dzień. Jutro też dokładnie przyjrzę się wszystkim postom, moje niedopatrzenie w tym, co robicie z modułami. Dziękuję Serox za tą uwagę. Dopuszczam pewne ingerencje w świat bo lubię kreować go z graczami. Ale to drobne ingerencje, a nie zmiany systemowe w silniku. Zgoda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwać w trybach to przeszukać całe urządzenie, a nie patrzenie z boku na coś. Jak zauważyłeś mój moduł poszperał przy panelu i rozkręcił pokrywę aby ja zdjąć i zajrzeć do środka. Sam jestem właśnie na kierunku mechatronika ( mechanik-elektryk-elektronik-informatyk ) i nawet nie wiesz ile rzeczy muszę rozkręcić na zajęciach aby wyciągnąć cholerny układ scalony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

84 - pomylony moduł Tok - Szperacz

85 - nie posiadasz w ekwipunku skanera - posiadasz tylko moduł który skanować niestety nie umie. Chyba że w poszukiwaniu celu xD

90 - moduł defensywny ma niestety malutki zasięg "widzenia" więc nie oczekuj cudów.


To numery postów do których miałbym pewne ale. Serox - to też twój post ;)

Zasadniczo wyjaśnię żeby nie było z tym kłopotów.

Wasze moduły to mniej lub bardziej inteligentne osobniki, mają pewne uzdolnienia które można wykorzystać na więcej niż jeden sposób. Na przykład szperacz toteż podręczna wiertarka, małe cęgi czy śrubokręt, bo pozwala szperać także w czymś.

Tak jak Tok - moduł leczący, może skanować w poszukiwaniu oznak życia lub moduł Szperacz w poszukiwaniu ruchu/celu. Co prawda ich skuteczność i zasięg nie dorównają szperaczowi, ale to też jest ich możliwość. I nie będę miał za złe jeśli będzie to wykorzystywane.

Jeśli zobaczę że ktoś ingeruje zbyt mocno, edytuje jego posta a go ostrzegę na PW lub tutaj.

Nie ma potrzeby żeby sobie skakać do gardeł, to ma być przede wszystkim zabawa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój moduł jest Szperaczem i dobrze o tym wiem, ale pamiętaj, że nazwałem go Tok i w tym poście opisuję co on robi używając jego imiena, a nie nazwy modułu..Tak jak napisałem pierwszej stronie post #6  "Jego najwierniejszy przyjaciel szperacz o wdzięcznej nazwie Tok latał nerwowo i chaotycznie nad stołem przyglądając się każdej z postaci z osobna i badając szczegółowo ich wygląd" .


Tak jak Tok - moduł leczący, może skanować w poszukiwaniu oznak życia lub moduł Szperacz w poszukiwaniu ruchu/celu. Co prawda ich skuteczność i zasięg nie dorównają szperaczowi, ale to też jest ich możliwość

Tu chyba wkradł ci się błąd bo jest napisane, że Szperacz nie dorównuje zasięgowi szperaczowi, a to chyba powinno być, że Spluwacz poszukuje celu/ruchu. Czyż nie tak?

Edytowano przez Serox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegar - znów uciekły Ci dwa moje posty :/

 

1. Czy jeśli te zgrzyty to jest potencjalny wróg, to czy dosięgnę go z tego dystansu?

2. Czy za pomocą penetracji mogę załatwić dwóch wrogów naraz? To znaczy przebić jednego i jeszcze trafić tego za nim?

 

A ten jest w temacie z grą:

 

Zgrzyty natychmiast zaalarmowały mężczyznę. Wezwał swój moduł, który zamienił się w lunetę. Ukląkł kładąc broń na ramieniu i spojrzał w stronę zbliżającej się kakofonii dźwięków by zidentyfikować cel, bądź cele. Druga opcja wydawała mu się już bardziej prawdopodobna.

Czy w końcu widać cokolwiek czy skrobanie następuje samo z siebie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...