Skocz do zawartości

[Zapisy] Chromantis - wyprawa do wnętrza Świata.


Zegarmistrz

Recommended Posts

Ok, szybkie tłumaczenie - Stacja to miejsce gdzie możecie zataszczyć znalezione rzeczy zanim zabierzecie je na górę. Macie coś takiego jak maksymalny udźwig, ale jest on liczony bardziej jako "stary, nie uniesiesz samochodu" a nie "Ten nóż waży o 0,3 grama za dużo, jesteś obciążony i nie możesz się ruszyć" xD

Dodatkowo, Stacja będzie tym lepsza im bardziej ją ulepszycie. W tym potrzebny jest wam jakiś Twórca. Niezależnie ile razy wrócicie na górę, po powrocie na dół Stacja dalej będzie na swoim miejscu.

Wadą stacji jest to że możecie mieć tylko jedną na każdy poziom planety, po wybudowaniu gdziekolwiek drugiej nie tracicie tej pierwszej, ale mogą się w niej zadomowić potwory a im dłużej będziecie zwlekać z odrobaczeniem tym będą silniejsze i coraz bardziej będą uszkadzać Stację. Co gorsza, druga Stacja jaką zbudujecie nie będzie ulepszalna. I nie będzie można do niej dorabiać dodatków.

Dodatek, Twórca może "pożyczać" PD od reszty kompanów na budowę i ulepszenia stacji.


A i do dokładności - kiedy zacznie się walka, po moim odpisie poczekam na wasze (łącznie 8) i umieszczam swój. Do chwili aż nie będę miał wszystkich 8 sam nie będę odpisywał. Po 2-3 dniach bez zgłoszenia mi co się dzieje sam się o to zacznę dopytywać a jeśli zostanę olany, cóż, zabijałem graczy nieaktywnych spadającymi z nieba cegłami, więc w podziemiach pełnych przeciwników pewnie też coś wymyślę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - Nie wiem czy to przeczytałeś, ale tamten budynek jest solidniejszy ;) To plus. Poza tym nie ma tam piwnicy, czyli nic nam nie wlezie - drugi plus.  Dalej idąc - ma okna, czyli jakaś droga ewakuacji jest - trzeci plus. No i na koniec, ma oznaczenia magazynu, lub wojska, co znaczy, ze mamy tam albo sprzęt, albo broń, albo cokolwiek, co może nam pomóc - czwarty plus. Jest tylko jeden warunek - musimy się pospieszyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest solidniejszy to fakt dopiero co wszedłem do środka więc nie wiemy czy jest tam piwnica, okna nie wiem czy są czy nie nie pamiętam posta opisującego ale to też minus bo wszystko może wejść przez nie z każdej strony. Ale ma drzwi to jest jednak plus. chyba, że ktoś je jednak wyważy przez pomyłke. Jednak sądzę, że lepszym pomysłem było by tam pójść PO tej chmurze.

Edytowano przez Serox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... trzeba będzie w końcu się zgrać i zrobić coś wspólnie... bo jesteśmy rozbici na 2-3 grupki. Postarajmy się spotkać w 1 miejscu i wtedy coś zróbmy (  ps ten magazyn militarny może być spoko ale jak go sprawdzicie to zawołajcie nas. Może coś tam serio znajdziemy coś ciekawego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj może mnie ogólnie być malo przy kompie, bo szykuje mi się sporo "zadań" na dzień i mogę siąść dopiero wieczorem, zatem postarajcie się uzupełnić mi tu listę gdzie kto jest.

No i ważniejsze, przyszykujcie się, bo zacznie się teraz robić ciekawiej.

 

Ważna sprawa - otoczenie to też bardzo ważna rzecz, lepiej wiedzieć co robicie i gdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Czy mozna łaczyc stacje

2) Co można ulepszać w stacjach

 

 

 

Eomeer- sklep z tarasem, piwnica

Mr. Clockwork - szpera w magazynie.

Zolkistet - wewnątrz sklepu z tarasem, koło drzwi wejściowych.

Neftahar - sklep z tarasem.

Vrem - sklep z tarasem.

Mr Tux - Magazyn

Edytowano przez Atlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...