Skocz do zawartości

[Zapisy] Chromantis - wyprawa do wnętrza Świata.


Zegarmistrz

Recommended Posts

Najpierw to ty musisz być w stacji, a nie latać jak posr***ny za sprzętem. Jak chcesz się bawić w poszukiwacza zaginionej skrzynki z bronią to trzeba było się zapisać jako Ktoś ze Szperaczem, a nie osiłek z tarczą i Vanguardem. TY masz NAS chronić, a nie wystawiać tyłek na strzał zwisając z krawędzi kufra. Po za tym od tego mamy twórcę, który nie odpisuje.

Edytowano przez Serox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak teraz jak masz tarczę na plecach nikt cie nie zajdzie. Zwłaszcza ta chmura głośnego czegoś na zewnątrz. Zacznij grać z drużyną tak jak zrobiłeś swoją postać albo marny twój koniec. Dzięki Edge. Tarcza jest od chronienia Tik-tok od leczenia Trybik od strzelania, a JA od loota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mój moduł obrony, co udał się na pilnowanie kogoś innego... GENIUS :D

 

A tak właściwie, to mi się wydaje, ze Zegarmistrz będzie odgrywał twórcę naszej stacji, my tylko będziemy u niego zamawiać bajery w stylu "Tajne skrzynki" "Maszyny leczące" itd. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlantis spokojnie.... To że Zegar wymienił jako czwarta opcję buchnięcie sprzętu nie znaczy, ze każdy tego chce. Zasianie takiej niepewności to podstawa żeby nas rozdzielić, a jeśli do tego dojdzie, to gwarantuję Ci, że zarobki będą znacznie mniejsze.

 

Jeśli chodzi o loot: Jak dla mnie możecie brać wszystko, ALE jeśli coś będzie ewidentnie dla mnie to idzie ze mną od razu. Ewentualnie trochę kasy będę żebrał na amunicję i drobiazgi jak lepsza luneta itp...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlantis nie mam gdzie schować jakiś dużych rzeczy typu tarcza albo pojazd gąsienicowy. To jedno, drugie to to, że możesz pójść tam szukać sprzętu PO TYM JAK UDA NAM SIĘ PRZEŻYĆ!!! Pomyśl na chwilę po co się spieszyć i ryzykować wykrycie ( I tak ta barykada nas odkryła, ale kto wie może i tak by nas znaleźli ) skoro można się przyszykować WSPÓLNIE do obrony zwiększając szansę na przeżycie piekła. Ja szybko obczajam co to za budynek i ew. loota na widoku, lub jakiś interesujących skrzyń jak znajdę coś co się przyda na teraz to to wezmę jak nie to wracam do naszej akuratnej stacji. Bo sądzę, że ta będzie lepsza ale wymaga pracy I czasu. No chyba, że znajdziemy coś co można użyć jako lepszej barykady.


Edge Daj mi jakieś gogle, szkło powiększające i metalową rurkę, a potem obudź twórcę. On i mój szperacz zrobią ci lunetę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyszliśmy z włazu co przykuło uwagę chmury ( prawdopodobnie. ) I dalej nas tam nie ma. To, że siedzimy przy barykadzie każe mi sądzić, że przez nią nas znajdą. Jest przecież widoczna i ździebko na ulicy. W sumie to siedzicie tam i czekacie, a co z tym dolnym zejściem gdzie też dobiega ten hałas? Ja snuję dużo przypuszczeń. Ale jakoś w różnych sesjach nie narzekałem na to, że często są nietrafione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)

Gdzieś z oddali dał się słyszeć głośny zgrzyt, jakby ktoś przejechał nożem po osełce. I kolejny. I kolejny. Coraz więcej i coraz bliżej.

Pomyślał by kto, że wszędobylski piasek,którego miejscami było do kolan, powinien za tłumić większość dźwięków poruszania się.

Te zaś zdawał się zbliżać dość szybko.

Atlantis twoja postać to głuchy D***l

2) Pamiętaj, że dalej możesz dawać sugestie i omawiać z NAMI WSZYSTKO CO CHCESZ. I pamiętaj, że te bajery muszą być zrobione z tego co możemy tu znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypasioną z bajerami... koleś czytasz to co piszesz?

 To ma być pomocne, ma nas chronić a nie być na pokaz... Samo to, że polazłeś w cholerę sprawiło że możemy mieć kłopoty jeśli przylezie/przyjedzie/przyjdzie coś wielkiego. Sorry ale sam mogę nie dać rady tego zatrzymać. zwłaszcza, że jestem na dole więc nie widzę co tam się dzieje. Polegam na reszcie ale i tak może być ciężko ( Matalos dzięki ze twoją pomoc w postaci modułu ale nie wiem czy na dole będzie w ogóle coś się działo ale zobaczymy.) A tak przy okazji postarajcie się coś wykminić jak możemy ulepszyć stacje.
I jeszcze jedno. Wiecie może czy ta stacje zawsze będzie za włazem czy się zmieni. Bo może być słabo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś z oddali dał się słyszeć głośny GŁOŚNY TAK GŁOŚNY, ŻE POTRZEBUJE ZA DUŻEJ CZCIONKI ŻEBY OPISAĆ JAK JEST GŁOŚNY zgrzyt, jakby ktoś przejechał nożem po osełce. I kolejny. I kolejny. Coraz więcej i coraz bliżej.

Pomyślał by kto, że wszędobylski piasek,którego miejscami było do kolan, powinien za tłumić większość dźwięków poruszania się.

Te zaś zdawał się zbliżać dość szybko.

 

3) Kasę możemy też wydawać na inne rzeczy. Po za tym poziom się tasuje ale stacja wciąż jest tylko w innej odległości od naszego włazu bo nie wiemy gdzie nas wyrzuci następnym razem. Możemy zrobić coś żeby była jakoś widoczna z dystansu. Potwierdzone info.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Wyważyłem drzwi bo stwierdziłem że na uliczy nie mamy szans

2) Chmury nie widziałem na oczy.

3)Wybudowoałem barykade - nie wiem,ale wiem że jest przydatna.


 

Zegar pisał, żeby wszystkie zamówienia załatwiać przez niego... jego postać... tego pośrednika... cokolwiek...

 

Chodziło mi o chmurę a nie o kupno rzeczy.

Nie wiem skąd ona nadchodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co znalazłem w poście #94

 

Mr Tux

 

Obserwował wszystko co było przed nimlecz zobaczył budynki ciemność i nic innego.

Z każa minutą czuł więcej strachu i zdnerowania aż w koncu usłyszał dźwięk który mozna porównać do dżwięku noża rysującego szybę

Tux nie lubił tego dzwięku, gdyż za każdym razem gdy go słyszał czul się jeszcze bardziej podenerowowany ale nistety częstottliwość

oddgłosów jeszcze bardziej się zwiekszyła.I w ty momecie wpadło mu do głowy jedna myśl *czegoś jest dużo i na pewno nie jest to przyjazne*

W jednej chwili pobiegł do drzwi jakiegoś domu,wywazyj je następnie sie odezwał: -Jesli chcecie żyć za mną, bo nie chce czekać ąz to cos lub te cosie przyjdą*

Po czym wszedł do budynku,trzymając tarcze przed sobą.

 

Ktoś tu sądzi, że wyważenie drzwi wystarczy żeby odpędzić złych ludzi i zagrożenie minęło. Można iść opierdalać budynki.

Edytowano przez Serox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...