Skocz do zawartości

[Zapisy] Chromantis - wyprawa do wnętrza Świata.


Zegarmistrz

Recommended Posts

Spoko, wiem , że mnie poniosło i narobiłem zadymy w tym temacie. Przepraszam, ( ale nie ciebie Atlantis, twój moduł jest mój i to tylko kwestia czasu ) Mówię czekam na następny post akcji i co znajdę to znajdę potem wracam. Jedyne co mnie może tam zatrzymać to coś co sprawi, że będzie to lepsza Stacja do obrony niż sklep, albo odcięcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pokój między nami!

Jesteśmy drużyną i albo trzymamy się razem, albo umieramy osobno. Róbcie mały wypad tam do magazynu i biegusiem wracajcie, gdyż sobie będzie trzeba drużynowy plan ustalić :)

Nie bierzcie ciężkiego sprzętu, tylko ładujcie to co lekkie i się od zaraz przyda. I na razie przestańcie cokolwiek pisać w tym temacie. Żadnych przeprosin i obelg. Od teraz następny post ma należeć do Zegarmistrza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że 80% graczy z moich sesji ginie z 2 powodów?

1. popełniają głupie błędy(między innymi zabawa granatem bez zawleczki w berka).

2. giną z ręki innego gracza.

Gdzie 2 punkt składa się tak 50/50 bo raz przypadkiem a raz nie.

 

Fajnie się was czyta, mimo to proszę o nie obrażanie się na/i kogoś.

Po pierwsze, w niczym to nie pomoże, po drugie, wolał bym tu występować jako MG a nie jako Inkwizytor, zgoda?

 

Dalej.

Nie osądzam tego co robicie, ale gwarantuję, w stosownym do tego momencie będę katem. A takie miejsce jak Chromantis dość szybko upomina się o swoich ;)

Wiecie że w magazynie drzwi otwierają się do wewnątrz?

 

Gdzie u nas większość takich budynków ma bramę otwierającą się do zewnątrz.

 

Macie pośrednika który może wam wiele załatwić, ale za odpowiednią cenę. I nie liczcie na to że on zejdzie tu na dół żeby to montować ;) Już to powinno was zachęcić do utrzymania Twórcy przy życiu xD

 

Zarówno w środę, jak i w czwartek nie będzie mnie przy kompie, zatem ostrzegam że mogę nie odpisywać. Było by też miło gdyby reszta graczy odpowiedziała do tego czasu w temacie z grą.

I ostatnia dobra rada panowie. Upewnijcie się że macie parasole ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Macie pośrednika który może wam wiele załatwić, ale za odpowiednią cenę.

 

Ile za lunetę taką naprawdę dobrą z przestawianą soczewką dajmy na to x5 -x20?

 


Upewnijcie się że macie parasole ;)

 

No to ch.. bombki strzelił - Choinki nie będzie... -.- Mój parasol został na pace wozu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój parasol jest w pokoju intrygującego dziadka. Może jak przeżyjemy ewentualnie starcie z tajemniczym czymś/między sobą, to się tam prędko udam. Ja byłbym zainteresowany lekami, strzykawkami, bandażami, a także chociaż lekkim pistoletem, bo sztylet to tak średnio. Więc jak coś w magazynie będzie, a zdążycie złapać i donieść, byłbym rad.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edge nie jesteś sam... Jak pamiętasz też nie mam parasola... A skoro MG piszę że będzie potrzebny to mamy zdrowo Przeje...ehem  przekichane. Ale i tak ty jesteś trochę mniejszy niż ja więc powinieneś dać radę. Cóż zobaczymy...
Aha przypominam że jest nas 8 a 7 pisze. Jeden śpi i w sumie przydałoby się coś z nim zrobić nieprawdaż?

Edytowano przez Bosman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po za kłótnią z Atlantisem ktoś czytał moje posty? Jestem w magazynie. Przeszukuje. Jak znajdę coś co leży na widoku to wezmę i wracam.  W skrzynie nie będę się zagłębiał, bo nie wiem ile mam czasu. Jak skończy się zagrożenie to przeszukamy to porządnie. LUNETĘ DA SIĘ ZROBIĆ ( wiem, że pisałem to już parę razy ale i tak powtórzę. ) Już pytałem o Sajbacka. Bosman ty przecież masz tarczę i lepiej uszkodzić ją niż swoje ciało nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak. Ale i tak nie wiem, jak  będzie wyglądała naprawa. Bo sorry ale rikon nie jest bogiem i nie może naprawić tarczy bez części itd.

Mam nadzieje, że wszystko się uda.. :)  Ale tak na poważnie wiecie może co się dzieje z Allungare  bo jakoś nie jest aktywny a przydałby się jak diabli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka. Brak krzyżyka, ale to też się da załatwić. Luneta nie jest skomplikowana, a jeśli w rzeczywistości udało mi się zrobić lunetę, która nie uwierzysz działała to teraz też ją zrobimy. No nie będzie miała przeskoków z 5x do 20x ale lepiej mieć 5x teraz i ew ulepszyć ją na powierzchni, niż czekać aż wyjdziemy na powierzchnie by kupić nową. Jeśli każdy będzie leciał na tym, że mu czegoś brakuje i musi wyjść. To do serca dojdziemy za kilka lat. Dobra rada. Nie myślcie o tym co jest n a górze bo wdepniecie w bagno i przy okazji nie zauważając podniszczonej tabliczki z napisem " Uwaga bagno".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, sprawa wygląda tak. jutro i po jutrze mam rozmowy o pracę.

Trzymajcie kciuki, protezy, macki i co tam jeszcze macie.

Jeśli dostanę robotę, moja aktywność spadnie - logiczne.

Co za tym idzie, sesja nabierze tempa.

Tak, to też logiczne.

Będę informował zawczasu w jakich godzinach mniej więcej pracuje, co za tym idzie, kiedy będę się pojawiał, będę pchał sesję na przód. A wtedy śpiochy mogą nieźle oberwać po głowie.

No i dobrze by było gdyby reszta zaczęła systematycznie odpisywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka. Brak krzyżyka, ale to też się da załatwić. Luneta nie jest skomplikowana, a jeśli w rzeczywistości udało mi się zrobić lunetę, która nie uwierzysz działała to teraz też ją zrobimy. No nie będzie miała przeskoków z 5x do 20x ale lepiej mieć 5x teraz i ew ulepszyć ją na powierzchni, niż czekać aż wyjdziemy na powierzchnie by kupić nową.

 

No właśnie cały czas o czymś takim myślę Serox. ;) Prowizorka na teraz, a po wyjściu jakieś lepsze cudeńko. Marudzę tak o tą, bo teoretycznie powinno mi to pozwolić dostrzec wroga szybciej niż po dajmy na to 15 postach :laugh: A jeśli szybciej dostrzegę wroga,to szybciej was o tym poinformuję i zdążymy się na niego lepiej przygotować.

 

A! Mam ciekawy pomysł w jaki sposób zapewnić wam osłonę na bardzo dużym terenie, ale prócz lunety będę potrzebował czegoś jeszcze... Konkretniej - spadochronu, ale takiego naprawdę dobrego, którym można sterować. Soory Serox, ale w tej kwestii nie zaufam prowizorce :wow:

 

Mam jeszcze pytanie do Ciebie Zegar - Czy pżeciwnidzy zostawjajom kase i loota do włorzenia do baga? :derp2:

Edytowano przez Parabellum Edge
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. Dobre pytanie, przyznaję.

Jak na razie wykazujesz się zawsze pytaniem o najważniejsze rzeczy, kiedy inni nie wiedzieć czemu tego nie robią.

Wszystko tutaj jest kasą i lootem.

Pokonaj przeciwnika, wyrwij mu łeb, ewentualnie wszystko to, co uznasz za cenne i na górze to spienięż.

Części zamienne, tranzystory, elektronika, mechanika, niektóre biotkanki. Wszystko to może być na górze wiele warte, w zależności jak rzadko występuje i jak ciężko to pozyskać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. Dobre pytanie, przyznaję.

Jak na razie wykazujesz się zawsze pytaniem o najważniejsze rzeczy, kiedy inni nie wiedzieć czemu tego nie robią.

 

Nie pytamy bo zazwyczaj jak chcę zadać pytanie to odpowiedź już została napisana.^^

Jak to będzie wyglądało bo mam dziwne wrażenie, że stoimy w miejscu. Coś się zbliża(nie wiemy co). 2 tarcza poleciał w cholerę( cóż zobaczymy czy zginie... Coś znajdzie) A jeden z nas jest nieaktywny. Nie mi o tym decydować ale czy w najbliższym czasie można liczyć na coś konkretnego? (Wiem że masz rozmowę o pracę ale myślę że tak w piątek/sobote.)

PS. mnie nie ma w sobotę do 19.00 więc poczekajcie z akcją na mnie. Dzięki z góry :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...