Skocz do zawartości

[Zapisy] Chromantis - wyprawa do wnętrza Świata.


Zegarmistrz

Recommended Posts

No dobra! Przestudiowałem ostatnie posty i tak:

-Ja - Strzeliłem i czekam na odpowiedź czy trafiłem

-Eomeer - Gotowy do walki

-Mr Tux - Ogląda maszynerię

-Mr Clockwork - Ogląda maszynerię dokładnie i czeka na odpowiedź czy coś znalazł

-Rabbit - Gotowy do walki

-Neftahar - Gotowy do walki

-Zolkistet - Chciał plan - Dostał plan - Cisza...

-Allungare - Zastanawia się co robić. (Sajback to w końcu grasz czy nie?)

 

Czyli Panie MG proszę coś wymyślić i dalej to pociągnąć bo szkoda fajną zabawę zmarnować :/

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wspominałem wcześniej, nie mam chwilowo czasu - jestem osobą pracującą, poza domem na nie swoim sprzęcie... to naprawdę ogranicza mi możliwość pisania :/

 

2. Prędzej wy umrzecie niż Chromantis, gwarantuję jako MG -.- Jeden jedyny raz w całej mojej karierze jako MG doszło do sytuacji że zamknąłem sesję. Raz i nigdy więcej, jasne? W poniedziałek postaram się o odpisy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Amen :D

 

A właśnie panowie, liczcie się z faktem że za każdym razem jak wrócicie na samą górę, następuje otwarcie zapisów - co za tym idzie, ktoś może do was dołączyć.

I druga notka - każdy powrót na górę rozpisuję w 4 dniach świata. Po 4 dniach winda znowu nadaje się do zjazdu i nie czeka na spóźnialskich ;>

Ale działa to tez w drugą stronę, możecie wybrać czy chce się z daną ekipą jechać na dół, czy wasze postacie biorą na wstrzymanie na jakiś czas. Czasami warto odpocząć, naprawić sprzęt itp.

Na przykład, naprawa legendarnego sprzętu może potrwać aż 16 dni. Co z miejsca albo wyklucza kogoś na jakiś czas albo schodzi się bez swojej wspaniałej zabawki.

Edytowano przez Zegarmistrz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... raczej nie zapowiada się, że szybko wrócimy na górę. ( no chyba że w kawałkach xD )

Serox zluzuj. Nie chodziło mi o to, że Zegar nie pisze, tylko że inni nie piszą. Naszych postach jest cisza jak sam wiesz. Nie poganiam nikogo tylko się zapytałem czy wszyscy zaczną pisać po świętach. Nie bulwersuj się tak bo ci się styki przepalą i będzie lipa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...