Skocz do zawartości

Space Engineers


Matalos

Recommended Posts

Kosmiczni Inżynierowie:

 

- Dostępna na Steam

- Pozwala na granie w multi (Minecraft)

- Gra składa się z klocków (jak w Minecraft)

- Są dwa tryby, Survival i Creative (Minecraft)

- Budowa polega na ustawieniu bloku i "zaspawaniu go" używając odpowiednich materiałów.

 

A co ja będę się wam produkował:

Kanał na yt: https://www.youtube.com/user/SpaceEngineersGame

Strona oficjalna: http://www.spaceengineersgame.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Trochę wkurzające, ze porównujesz grę do Minecrafta.


- Pozwala na granie w multi (Minecraft)

Tutaj przesadziłeś, Minecraft nie jest pierwszą i tym bardziej nie jedyną grą multipllayer.

Nie grałem w to, ale to tylko z powodów finansowych, gra na prawdę fajnie wygląda (nie mówię tu tylko o grafice).

Ogólnie dobrze, że wspomniałeś tytuł i zbierasz ekipę do gry, ale twój pierwszy post wyglądał jakbyś wyłączył Minecraft i odkrył resztę Internetu dopiero przed chwilą.

Mam nadzieję ze cię nie obraziłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Space Engeneers ma całkiem dużo elementów wspólnych z Minecraftem, więc porównywanie tych gier jest niestety nieuniknione. Co prawda różnią się miejsce akcji, jednak formuła jest w miarę taka sama:

- Znajdź rudę

- Przerób ją

- Zrób z tego co wyszło z przetwarzania to co chcesz.

Więc wiele osób (przynajmniej z mojego otoczenia) nazywa ją "kosmicznym Minecraftem".

 

Poza tym, w pierwszym poście podałem kilak cech tej gry, tak aby zachęcić ludzi do grania w nią (nie podałem wszystkich bo jestem leniwy :twiblush2:  ). A że najpopularniejszym sandboxem jest minecraft to porównanie tych gier może zwiększyć zainteresowanie tematem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ja w przyszłym tygodniu nie mam większych planów. Więc bardzo chętnie.

 

@edit Może w środę popołudniu?Dalibyście radę.

Jest jeszcze 1 problem z mojej strony. Mój 5 letni komputer nie da sobie rady z 5 tysiącami bloków więc mam nadzieję na mniejszą bitwę. Ale w sumie w 3 osoby wiele nie zwojujemy więc nie ma się co martwić.

 

@edit W najnowszym patchu dodali możliwość modyfikowania gry.

Edytowano przez haffff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Ostatnio była promocja to sobie kupiłem. Nawet fajne, ostatnio dodali planety, ale i tak fajniej w kosmosie. Modów powstało sporo, ale niestety są kiepskie i niedopracowane, tak jak ten z kucykami, który w ogóle nie działa, a developer już się dawno poddał. 

 

Mimo że upłynął rok, a nawet dwa, gra dalej wydaje się niedopracowana i nie grywalna. Pobawić się na creative można. Taki statek bardzo łatwo stracić, przy każdym uderzeniu rozsypuje się jak puszka albo domek z kart, naprawianie takiego to trudna i żmudna robota.

 

Gierka może i fajna, na uwagę zasługuje naprawdę fajna voxelowa grafika asteroid i obecnie planet, księżyców i sam fakt że możemy zrobić swoją fajną bazę kosmiczną.

2015-12-09_00002.jpg

2015-12-10_00003.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.12.2015 at 21:42 Maćko z Bogdańca napisał:

Wszystko to co napisałeś jest spowodowane tym, że ta gra to dopiero Early Access, więc nawet nie Beta.

No mam nadzieję, ale nie zapowiada się na to żeby ta gra kiedykolwiek opuściła Early Access, tak jak np Castle Story z ludzikami od delmy, imho też bardzo fajna gierka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
18.01.2017 at 19:59 Sonic song napisał:

Pytanie jak mieć więcej FPS na karcie graficznej ATi Radeon HD 2400 XT

Ta karta jest dosyć wiekowa. Jeżeli minimalne ustawienia graficzne, oraz najnowsze sterowniki nie pozwalają na płynna grę, obawiam się, że musisz ją wymienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...