Skocz do zawartości

Ocena pracy awatara Pinkameny


GoForGold

Recommended Posts

Witajcie!

W tym temacie możecie dyskutować, chwalić, krytykować pracę awatara... czyli moją.

Jestem otwarty zarówno na krytykę jak i propozycje. Pamiętajcie jednak, fajnie byłoby gdybyście nieco rozwinęli swoją wypowiedź. Naprawdę trudno poprawić się czytając opinię typu:

 

-Jesteś lipnym awatarem!

-Dlaczego tak sądzisz?

-Bo tak.

 

Tak więc zapraszam do komentowania, mówienia co się wam podoba lub nie podoba. Mile widziane sugestie i pomysły w odpowiednim temacie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zacznę pierwsza :)

 

Co prawda od niedawna jesteś avatarem, ale mimo to już mogę ocenić Twoją pracę. Według mnie jest bardzo dobrze (a pamiętam jak mi pisałeś, że się nie uda i takie tam :< Ty kamco!). Ładnie, wątki uporządkowane. Jedyne do czego się mogę przyczepić to to, że wątek "wyżal się" jest tu, a nie w off-topie. Wolałam go tam, bo wg mnie to był temat dość uniwersalny w dziale ogólnym i przez to łatwiej było tam trafić nie tylko jeśli chodzi o lokalizację na forum. Łatwiej też chyba było trafić do userów. Chociaż tu też nie jest źle. Grunt, by wątek był kontrolowany, a skoro tutaj ma lepszą "opiekę" to ok. Nie będę mieć zastrzeżeń.

Podoba mi się zabawa "Napisz epitafium". Jest bardzo kreatywna. Liczę na więcej takich zabaw. Mógłbyś tutaj kiedyś spróbować z "mafią", o której gadaliśmy. Ciekawa jestem jakby to wyszło i czy w ogóle by się przyjęło wśród userów. Chętnie zaglądam do samotni (chyba ostatnio najczęściej zaglądam tu i do off-topu, czasem zajrzę też do FS).

Ogólnie- jest fajnie. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

 

Powodzenia na nowej drodze życia w samotni Pinkameny :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...