Skocz do zawartości

KONCERT - Przewalski's Ponies i Shadow Archetype, Gdańsk


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

Q4d0aQM.png

 

 

Władcy Tribrony, szlachetna księżniczka Pomerania i jej brat książę Baltic, pod protektoratem Pani Nocy księżniczki Luny, serdecznie zapraszają na wyjątkowe wydarzenia w skali całego fandomu!
 
21 kwietnia, w poniedziałek wielkanocny, w oliwskim klubie X kwadrat odbędzie się koncert dwóch zacnych kapeli metalowych:
 
Shadow Archetype
 
trójmiejska grupa progressive metalowa
 
 
oraz gwiazda wieczoru:
 
Przewalski's Ponies
 
gothic i muzyka serialowo-fandomowa z dalekiej Moskwy.
 
Koncert jest z dawna zapowiadaną atrakcją niespodzianką przez Spidiego. Jest organizowany z okazji jego rocznicy przystąpienia do trójmiejskiego fandomu (tak na serio, to wstąpiłem 12 kwietnia, czyli wtedy, kiedy będzie meet kwietniowy, ale ciiii).
 
TAK WIĘC ZAPRASZAMY WSZYSTKICH! Nie tylko broniaczy, nie tylko fanów metalu i nie tylko Polaków na tego wyjątkowego meeta!
 
Patronat honorowy - Jej Wysokość Księżniczka Luna, współwładczyni Equestrii, Opiekunka Snów, Powierniczka Tajemnic Nocy, protektorka Tribrony i fandomów sprzymierzonych.
 
WAŻNA UWAGA DO BRONIACZY:
Meet odbywa się na terytorium gościnnym. Będzie tam sporo osób spoza fandomu. Uprasza się zatem wszystkich o wstrzemięźliwość w obnoszeniu się z kucykowatością. Jedna-dwie przypinki wystarczą, nie trzeba mieć zbroi na sobie. Pluszaki proszę zostawić w domu. Flaga Kambodży i inne zostają w domu poza flagami Polski, Rosji, Tribrony i flagami innych fandomów. Proszę wziąć sobie tę uwagę na poważnie.
 
WAŻNE INFORMACJE:
 
Wejściówka - 10 zł
 
Rejestracja - brak
 
Na meetcie będzie możliwość zakupu okolicznościowych gadżetów związanych z obydwoma zespołami: plakaty, koszulki, przypinki.
 
Jest bardzo duża szansa, że broniacze uzyskają 10% zniżkę na piwo. Oczywiście dotyczy to tylko osób pełnoletnich (prosimy o zabranie dowodów osobistych lub innych dokumentów pozwalających stwierdzić wiek uczestnika).
 
Nocleg - Tribrony tradycyjnie stara się każdemu auslanderowi zapewnić nocleg, jednak zaznaczamy, że musimy o konieczności zorganizowania takiego wiedzieć z wyprzedzeniem!
 
Organizator: SPIDIvonMARDER, czyli Jakub Orłowski
Tel: 514 685 665
GG - 6164667
 
Koncert grupy Przewalski's Ponies jest częścią ogólnopolskiej trasy koncertowej. Następne koncerty w Katowicach i być może gdzieś jeszcze (Wrocław?). Kontaktujcie się z bobulem.
Kontakt do obu zespołów - zwróćcie się do mnie na priv
 
Chciałbym podziękować bobulowi i Piotrowi Węglarzowi za pomoc w kontakcie z Przewalskimi!!! Vielen danke!
 
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kraków miał do wczoraj podjąć ostateczną decyzję o organizacji tego eventu i nic mi nie wiadomo, aby zapadła wiążąca decyzja na "tak".

 

Powiem w taki sposób: propozycja trasy koncertowej padła na początku marca, jak nie wcześniej. Rozesłałem wici do wszystkich większych fandomów, pisałem także na PW do osób, o których wiem, że ogarniają lokalne środowiska.

 

Niestety, ale pomimo szczerych chęci np. Bobula, to tylko u nas się udało.

 

Oczywiście, jak ktoś się zepnie i zrobić coś TERAZ, to jest jeszcze nadzieja ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż zajrzałem na facebooka i... faktycznie jest tam Kraków pod datą 23 kwietnia! :D Ale... umm, gdzie jakby to konkretnie, huh? :rainderp:

 

No nic, zaś na Północ chętnie bym się wybrał, ale wiecie... transport trochę kosztuje~ o ile w ogóle kursuje, bo dosyć często spotykałem się z adnotacją "nie kursuje w Wielkanoc oraz poniedziałek Wielkanocny" xP teraz tylko czekam na więcej danych odnośnie 23! x]

 

A tym, co się wybierają na koncert (i meet) 21 życzę udanej zabawy!! :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem starym metalem, ale muszę przyznać, zę był to jeden z najlepszych koncertów mojego życia. Oba zespoły dały z siebie 1000% normy i show okazało się niezwykłym przeżyciem!

 

Serdecznie dziękuję Shadow Archetype za pomoc w realizacji i pokaz, a Przewalskim za przybycie z drugiego końca świata i także za grę. A... także za rewelacyjnego aftera!

 

Publika też dopisała, co podkreślali wszyscy artyści! 

 

No i podziękowania też należą się klubowi, który udostępnił nam scenę za darmo.

 

BARDZO! BARDZO dziękuję!

 

Małe statystyki:

Łącznie z artystami było 80 osób, w tym:

 

11 artystów

1 organizator

2 helperów

 

Koncert trwał około 3 godzin

 

Full Moon został zagrany dwukrotnie! 

 

Nie brakowało pogo i ścian śmierci. Sam dostałem ze 3 razy po zębach od kogoś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...