Skocz do zawartości

Akwarelowe Kuce - komisze na pw! <3


Beo

Recommended Posts

Hej hej, Bronies i Pegasisters! 

Do pewnego momentu rysowałam wyłącznie kredkami, ale od jakiegoś czasu mierzę się z akwarelami. Kuce wielbię całym sercem, ale pomimo całej miłości do FiM uważam, że łby poprzednich generacji były ładniejsze, dlatego moje prace to pomieszanie różnych stylów. Do tej pory zrobiłam tylko 4 rysunki kuców. Od najstarszego:

 

  • Rarity:

rarity_by_batwitch-d77tqd6.jpg

 

  • Coffee - OC znajomej z grupy na fb:

coffe___oc_by_batwitch-d77xkf5.jpg 

 

  • Rainbow Dash:

dashie_by_batwitch-d77zbb9.jpg 

 

  • Twinkle Doll - moja OC:

twinkle_doll_by_batwitch-d7bp7gj.jpg 

 

Na koniec dorzucę starą, ale bardzo przeze mnie lubianą pracę ludzkiej Pinkie w sukni z Gali!

 

at_the_gala__pinkie_pie_by_batwitch-d5w3

 

Hope you like it.  :enjoy:

Edytowano przez beo
  • +1 8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziękuję! :D

 

Wczoraj dogadałam się z inną rysowniczką odnośnie ART TRADE i w zamian za ludzką wersję mojej Twinkle Doll ja narysowałam jej kucową OCkę.

 

1960834_286023001565152_150911448_o.jpg

 

 

Referencja: https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/1654134_815455225135883_2024679620_n.jpg

Skrzydła miały zostać usunięte, soł, dlatego ich nie robiłam. :D

Edytowano przez Beo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Mi się raczej wydaje, że to Ty powinnaś się nauczyć, jak wygląda kocie ucho i zauważyć różnicę między nim a uszami, które ja rysuję, bo jest znaczna i wyraźna. ♥

 

@Leah

Próbować próbowałam, ale efekty były raczej mierne. Na pewno będę coś z tym robić. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, piękne prace.
Nie jestem w stanie się jeszcze zdecydować, czy podoba mi sie to, że używasz pyszczków z poprzedniej generacii - u Derpy wygląda to słodko, u Twinkle Doll i AT średnio mi się to podoba, reszta obrazków zaś mi się nie ładuje (w poniedziałek/wtorek powinnam wreszcie mieć płytę główną i nowy komp - wtedy je zobaczę :v).

Świetnie czarujesz tymi akwarelami. Grzywy i ogony są absolutnie genialne, w ogóle całe kolorowanie jest świetne. Sama się zastanawiam nad spróbowaniem swoich sił w akwarelach, ale jakoś nie mogę się do tego zabrać (nigdy nie przepadałam za farbami, obawiam się, że mimo długiej przerwy w ich używaniu niezbyt się to zmieniło).

Trochę tylko dla mnie za długie i za grube te twoje kucyki, szczególnie na tym ostatnim AT, ale to zapewne kwestia stylu i generalnie to tylko moje osobiste narzekanie :P

A jeśli chodzi o uszy, to z koty towarzyszą mi całe moje życie i to, co widzę na tych rysunkach kocimi uszkami nie jest :P

Generalnie rzecz biorąc - robisz piękne prace, definitywnie obserwuję twój temat!

Btw.: Skoro przyjmujesz requesty, może wpiszesz się na listę? Click! :giggle:

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@Spring Apricot

Dziękuję za tak długi i konstruktywny komentarz! Trzecia generacja (zwłaszcza w odcinku Rescue for Midnight Castle) jest moją ulubioną i kucyki wyglądają tam w moich oczach najsłodziej i najbardziej końsko, dlatego mimowolnie staram się oddawać ten urok. Walczę ciągle z poprawnością anatomii (stosunek długości nóg do ciała i wielkości głowy etc.), ale uważam, że z każdym kucem idzie mi coraz lepiej. Niemniej masz rację, że moje kuce mogą być pulchniejsze od innych - po prostu kucyk jako gatunek kojarzy mi się z czymś grubiutkim i chodzącym na krótkich nóżkach, może dlatego daleko im do kucykowych modelek. :D

Ostatnio dawno nie namalowałam żadnego kucyka (jeden leży niedokończony od marca), ale niedługo powinnam wrócić do malowania i wtedy chętnie wpiszę się na listę. ♥

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...