Skocz do zawartości

Moja mała piosenka...


ToffiLove

Recommended Posts

Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi... tylko o fun (fun, fun, fun :pinkie: ) i kucyki. Dlatego zrobiłam coś dziwnego, a dokładniej piosenkę inspirowaną odcinkiem "For Whom the Sweetie Belle Toils", aż się boję spytać jak wyszło, bo talentu muzycznego raczej nie mam(chyba kwestia praktyki), ale żyje się raz, a na YT gorsze rzeczy się widzi.

 

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, szczerze mówiąc nie spodziewałam się aż tak pozytywnej opinii, pewnie dlatego, że mam niską samoocenę :twiblush2: . Dziękuję Wam bardzo za te wszystkie miłe komentarze. Fun z Wami! :pinkie:

 

Jeśli chodzi o inne piosenki w moim wykonaniu, to zapewne coś tam się nagra (skoro ta nie wyszła tak źle jak myślałam), ale jeszcze nie wiem kiedy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy chcieli mnie usłyszeć w jeszcze jakiejś piosence, zrobiłam krótki cover "Behold Princess Twilight Sparkle", oczywiście po polsku.

 

 

Ja to się w ogóle nie umiem pozbierać, żeby grać, a jak mi się coś uda, to ze słuchu ;)

 

Jakbyś miała jakieś problemy z gitarą (w których dam radę pomóc), odezwij się, chętnie pomogę :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pierwszą piosenkę, to jest tak fajna, że zacząłem ją sobie podśpiewywać i, jak dla mnie, smutna. A druga..chyba zbyk krótka, żebym mógł ocenić.

Trzymaj tak dalej

Edytowano przez michalski9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

"Film nie istnieje". No ładnie.  :grumpytwi:

Na pierwszy film kliknąłem dość sceptycznie, ale już po chwili mnie mocno i pozytywnie zaskoczył.

Choć moim zdaniem brakuje obróbki wokalu, i może jakiś smyków w tle. c:

Było by zacniej.

Ale jest bynajmniej dobrze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...