Skocz do zawartości

Kucyki w McDonalds?


Recommended Posts

Jak już pewnie większość z was wie (a może i nie) od 28 marca w Ameryce dostępne są do kupienia figurki MLP jako dodatek do zestawu Happy Meal w McDonalds. Tutaj pojawia się moje pytanie - czy ktoś widział te figurki w Polsce? Albo czy ktokolwiek z was wie kiedy będą dostępne? Bo jeśli to tylko kolejna promocja dla Amerykanów to dość kiepsko :l

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie. Ale co by pomyśleli ludzie, którzy zobaczą starszą osobę kupującą Happy Meal? Zawsze można wyjść pod pretekstem, że dla dziecka. :P Mam nadzieję, że będą również normalnie w sklepach niż w McDonaldzie, bo chciałabym zacząć również kolekcjonować takie figurki właśnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie. Ale co by pomyśleli ludzie, którzy zobaczą starszą osobę kupującą Happy Meal? Zawsze można wyjść pod pretekstem, że dla dziecka. :P Mam nadzieję, że będą również normalnie w sklepach niż w McDonaldzie, bo chciałabym zacząć również kolekcjonować takie figurki właśnie.

Jak ktoś nie ma problemu z kupowaniem normalnie kucyków w sklepie to i w McDonalds problemu nie powinno być. Ewentualnie można wysłać jakiegoś znajomego dzieciaka, żeby poszedł za nas :P

A tak w ogóle to może orientuje się ktoś kiedy kończy się ta promocja Happy Meala co jest teraz? Może akurat po tej promocji byłaby ta z kucami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rainbow power, mam jednego kuca. Obłsugi nie ma się co pytać. Managera, chyba też...

To w końcu mówisz, że widziałaś te najnowsze kuce w McDonalds czy co? Pogubiłam się xD

 

 

To taki chwyt hejterów, żeby wytępić Bronies. Najpierw się spasiemy tak, że nie będziemy mogli się ruszać, a potem nas wyłapią i przewiozą na terapię ;-;

Nie dajcie sobie oczu mydlić!

Zawsze można kupić samą zabawkę bez zestawu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie niestety nie ma AJ.. i zaraz.. skoro to Rainbow Powers to mane6 tylko nie powinno być? Chyba, że reszta to takie dodatki komercyjne.

 

"Interestingly, the Rainbow Dash, Pinkie Pie, Rarity and Fluttershy toys look almost exactly like the 2011 McDonald’s toys but with different paint jobs and hair in their tails.

One toy will be included in a happy meal if you ask for the “girl” option, or you can buy the figures separately for about $1 a piece."

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One toy will be included in a happy meal if you ask for the “girl” option, or you can buy the figures separately for about $1 a piece."

 

"[...] if you ask for the "girl" option [...]"

Humph!

Już widzę wielu "za dużych na Happy Meala", którzy jąkając się, z trzęsącymi rękoma, proszą o ten właśnie zestaw. Jakby tego było mało, znają imiona tych koników.

 

A od kiedy i w jaki sposób można zakupić zabawki bez całego Happy Meala? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę wielu "za dużych na Happy Meala", którzy jąkając się, z trzęsącymi rękoma, proszą o ten właśnie zestaw.

Ha! Przypomniały mi się nasze krucjaty na Burger Kinga po zestaw z kucykami. Kilkanaście osób kupujący zestaw dla dzieci, po czym okazało się że można kupić je odzienie, ale jak zaczęliśmy po 3 kupować to przestali nam sprzedawać ;-/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...