Skocz do zawartości

Kucyki w McDonalds?


Recommended Posts

Czytałem ,że mają być w USA a patrząc na to że Mac to marka światowa więc w Polsce też powinny być na 100%.



bez Happy Meala: 5zł/szt

 

czyli jak by nie patrzeć to i tak lepiej happy meala kupić bo jest za jakieś 12zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czytałem ,że mają być w USA a patrząc na to że Mac to marka światowa więc w Polsce też powinny być na 100%.

Co do tej pewności to bym nie przesadzał.

Gdyby spojrzeć na zabawki dodawane w japońskich Happy Mealach to 90% z nich nigdy nie trafiło do Europy :P

I wiadomo że rynek amerykańki jest jednak bliższy przeciętnemu Europejczykowi, ale jednak aż tak 100% pewności mieć nie można

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie za 3 zł ? Happy Meal kosztuje bez zabawki 7zł...

 

Nope - mam informacje "z pierwszej ręki" bo mój tata pracuje w MC ;) Więc na 100% za 5zł. Z tego co kojarzę to kilka lat temu były po 3zł, albo jak coś im się długo nie sprzedaje - a wątpię, żeby kucyki się źle sprzedawały ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas drugiej fali kucyków w MacDonaldzie kupiłam Fluttershy i Piknie Pie po 5zł od sztuki. Bez Happy Meala.

 

Co do nowych zabawek: smutne, że nie ma AJ. Bardzo smutne bo chciałabym ją, no ale trudno. Przynajmniej jest Luna, Vinyl i biała Celestia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mniejsza z ceną - na pewno wyjdzie taniej niż od Hasbro :jedrula:.

Mam przyjść do Maca, podejść do kasy i... poprosić o zabawkę z Happt Meala?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam przyjść do Maca, podejść do kasy i... poprosić o zabawkę z Happt Meala?

 

Dokładnie tak. Podejdziesz, powiesz, że chcesz samą zabawkę, oni zapytają o numer, podasz, zapłacisz i pójdziesz. Ja mając 18 lat chodzę czasem po happy meale i nic nie mówią. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałam w pierwszym poście - od 28 marca.

To takie nie fair, że Polska zawsze zostaje w tyle :l

Masz zdecydowaną racje, ale trzeba się też cieszyć, że w ogóle będą...znaczy chyba będą :rarity4:

Bo przecież np:. Filmu EG nie dali w polskich kinach chociaż w innych krajach był, wiem że to kiepski przykład ale co zrobić taki kraj  :5N9ul:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze nie ważne z czym to i tak Polska jest 'opóźniona".

Tutaj cię muszę poprawić... i w zasadzie siebie też, bo jednak nie zawsze xD Teraz mi się przypomniało, że jak było wydawane Tamagotchi Friends to Polska dostała je wcześniej niż Stany :P Innych przykładów nie znam, no ale zawsze coś!

 

Masz zdecydowaną racje, ale trzeba się też cieszyć, że w ogóle będą...znaczy chyba będą :rarity4:

Bo przecież np:. Filmu EG nie dali w polskich kinach chociaż w innych krajach był, wiem że to kiepski przykład ale co zrobić taki kraj  :5N9ul:

Jak w poprzednich latach wydali kucyki do McDonalds, to teraz też by mogli. I byłby raczej spory zarobek. Jak się LPS pojawiły to w kilka dni już ani jednego nie było do kupienia. Z kucykami poszłoby zapewne szybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj coś na rozluźnienie i dla tych co boją się samotnie podejść i kupić kucyka w McDonaldzie:

 

A żeby nie było offtopu, to widzę, że te zabawki są wystawiane randomowo i inaczej niż w Stanach, więc jednak kucyki kiedyś się też pojawią, może to być nawet po tym zestawie, nigdy nie wiadomo ;_:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...