Skocz do zawartości

Kucyki w McDonalds?


Recommended Posts

A tutaj coś na rozluźnienie i dla tych co boją się samotnie podejść i kupić kucyka w McDonaldzie:

https://www.youtube.com/watch?v=-keLoKgGcjs#t=46

No no, wszystko fajnie, ale teraz skąd taki strój skombinować xD

 

Dlatego jest spora szansa, że i kuce się u nas znajdą. Pewnie najłatwiej byłoby  to obliczyć, jakbyśmy wiedzieli, ile czasu po ameryce pierwsza seria Makowych kucyków była u nas po USA, ale ja się niestety w tym nie orientuję.

Jak patrzyłam na listę zabawek i ich wydania to tych starszych kucyków ni widu ni słychu. Albo jak są to nie ma daty. Może ktoś bardziej obeznany będzie wiedział.

Edytowano przez Loomka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No no, wszystko fajnie, ale teraz skąd taki strój skombinować xD

Uszyć! Wprawdzie fursuity łatwe nie są, ale starczy peruka i ubranko w kolorze danego kucyka + cutie mark w formie malunku/naszywki/przypinki.  :pinkie4: Wyobraźcie sobie kilka takich osób, wkraczających do Makdonalda.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fursuit, a ponysuit to jednak różnica, bo kostium kucyka jest trudniejszy.

Poprzez fursuit miałam też na myśli kuce. I nie powiedziałabym, że kucyk jest trudniejszy (zamiast skomplikowanych łap ma proste kopyta  :v6Jdq: a głowy mają podobny stopień trudności). No ale koniec offtopa!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.jpg

 

Taką informację zobaczyli niedawno pracownicy amerykańskich McDonalds"ów.

"UWAGA

Gdy klient zamawia zestaw Happy Meal, zapytaj czy zabawką, którą by chciał ma być zabawka z My Little Pony, czy zabawka ze Skylanders. Nie odnosimy się już do płci klienta i zasady "Zabawka dla chłopca, lub dziewczynki".

Kierownicy będą sprawdzali czy pracownicy dostosowali się do nowych procedur. Dziękujemy za Państwa cierpliwość i zrozumienie. Lorena."

 

Ciekawi mnie czy to tylko w jednym McDonaldzie czy na większą skalę.. i czy tylko w USA.. ;P

Dobra, mam, zmiany występują na większą skalę i dotyczą tylko tej linii zabawek. Ahh, fandom zmienia społeczeństwo :v

Nadal żadnych wieści o kucykach w Polsce..

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mlp.derpynews.com/2014-mcdonalds-ponies-rainbow-power-themed/

Moje kiepskie tłumaczenie:

Zabawki MLP powrócą do fast food w Ameryce, z Rainbow Power. Będą w McDonalds od końca marca do końca kwietnia, choć zapewne zabraknie ich znacznie szybciej.

8 kucyków, mają tęczowy design i będą miały naklejki, do dostosowywania ich, zamiast grzebienia.

Co ciekawe, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Rarity i Fluttershy wyglądają niemal dokładnie tak samo jak w 2011, z tą różnica, że mają innym kolory grzyw i ogonów.

Jedna zabawka będzie dostępna w Happy Meal, jeżeli poprosisz o opcję "dziewczynka", lub bedzie można kupić za 1$. Normalnie pudełko z 2 zabawkami, będzie wysyłane do restauracji, ale jeżeli zabawek zabraknie przyjdzie kolejna fala.

No to miło, że przychodzą nowe fale w USA bo jak kiedyś (u nas)!poprosiłam o Racię to do końca tej starej promocji jej nie było :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No mówicie. Nie rozumiem twojej wypowiedzi, ale dobra. Poszukam czegoś nowszego

A czego tu nie rozumieć? Twój post był niepotrzebny, bo o każdej z tych rzeczy już wiemy. A jeśli chodzi o dosyłanie zabawek - tak robią wszędzie, jeśli coś się dobrze sprzedaje i mogą sobie na to pozwolić.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Boże, ludzie, jak macie pisać takie posty, to lepiej w ogóle nic nie piszcie, bo wprowadzacie innych w błąd. I tak, do ciebie mówię, StarostaXD. Tak, wiemy, że zabawki są już dawno w USA, ale ten temat dotyczy tego, kiedy kuce wejdą w Makach do Polski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już od dawna są zabawki z linii Rainbow Power w sklepach....  :ming:

 

Wracając do tematu...Stawiam że pojawią się w czerwcu bo wtedy wyjdzie u nas 4 sezon.

 

Fajnie, jakby tak zrobili, choć mogę obstawić, że w 100% może się tak nie stać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

W McDonaldach pojawiła się nowa linia zabawek. Niestety tym razem padło na WInx, nie na kucyki. Więc wszystko wskazuje na to, że na poniacze będziemy musieli poczekać jeszcze jakiś czas :fluttersad:  Seria ze Spidermanem była dostępna bodajże przez dwa miesiące, więc spodziewam się, że Winxy będą trwały równie długo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria ze Spidermanem była dostępna bodajże przez dwa miesiące

Hę? Nie, nie była, to był maks. miesiąc, wcześniej był Batman. Także za nowymi zabawkami trzeba się rozglądać co parę tygodni.

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... no możliwe, aczkolwiek wydaje mi się, że sprawdzałem w momencie kiedy w Ameryce pojawiały się kuce i u nas wtedy był chyba spiderman już. No ale może coś pomyliłem :D W każdym razie fakt faktem, że w najbliższym czasie raczej nie ma co liczyć na kucyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem pewna tego, co mówię, bo akurat miesiąc temu na weekendzie byłam w Maku, spodziewając się jeszcze Batmana, a był już Spiderman. Cóż, szkoda że zabawki wychodzą tak nieregularnie. Ale może pojawią się, jak wrzucą nowy sezon do polskiej TV? Albo drugą kinówkę EqG, co oznaczałoby jeszcze dłuższe oczekiwania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja dzisiaj idę do Maca, więc sprawdzę

Na pewno nie będzie, bo wyżej napisano, że teraz jest co innego. Polecam sprawdzać co parę tygodni na stronie mcdonalds.pl w zakładce "Dla rodziców" ---> "Najnowsza promocja".  :aj5:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...