Skocz do zawartości

Witam wszystkich


Arkane Whisper

Recommended Posts

No cóż. Skoro już zebrałem się w sobie, aby się zarejestrować na forum to pasuje się przywitać. Tak więc witam się :)

Szczerze mówiąc od dłuższego czasu już; że się tak wyrażę; popatruję sobie na forum, to tu to tam i wreszcie się przełamałem. Właściwie to wciąż się zastanawiam co ja tutaj robię (zwłaszcza że raczej jestem skrajnym introwertykiem), ale doszedłem do wniosku, iż powinienem także spróbować "poforumować" trochę na takowej witrynie poświęconej MLP, skoro już lubię tę kreskówkę.

Coś o sobie... no cóż. Kończę studia magisterskie obecnie. Lubię natomiast, ogólnie pojętą fantastykę, gry rpg (od przeszło 7 lat jestem MP, jeśli ktoś się orientuje co skrót oznacza) oraz wszelkie teorie naukowe, zwłaszcza z fizyki, niektóre są po prostu genialne :)

Jako że nie lubię o sobie pisać (a raczej nie umiem) to poczekam na jakieś pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?
- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Snajper202

Witam. Mam nadzieje,że spodoba ci się na naszym forum

 

Kilka pytań:

1. Twoja ulubiona księżniczka?

2. Ulubiony kucyk drugoplanowy?

3. Ulubiony kucyk w tle?

4. Ulubiony antagonista?

5. Twilight jako alicorn czy unicorn?

6. Lubisz oglądać filmy?

7. Twój ulubiony sezon MLP?

8. Masz kucykową kolekcję?

9. Jaka jest twoja ulubiona gra?

 

Bądź z nami jak najdłużej na forum :rd7: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witaj. 

Już cię nienawidzę,  nikt cię tu nie polubi, bo jesteś dennym userem jak każdy inny kto nie jest mną i Sajbackiem. 

Ale zanim się obrazisz wejdź w spoiler. 

 

Prima Aprilis! Zostań jak najdłużej, jeśli uda ci się z nami wytrzymać :D 

you_know_what_this_calls_for____by_glaiv

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem lubię Pinkie Pie.

Ulubiony czarny charakter to był Discord, ale nie wiem czy dalej za złego można go uważać. Poza nim także Sombra.

Luna i tylko Luna. For The New Lunar Republic :salut:, ale przeciwko Celestii nic nie mam.

Ciężko stwierdzić. Dla mnie Twilight jest zawsze 20% cooler :awesomeface:

Ulubiona gra... w sensie komputerowa. To będzie Baldur Gate zdaje się... albo Planescape Torment. Albo ogółem tego typu rpg.

Rzadko oglądam, ale to nie znaczy, że nie lubię. Czasem ze znajomymi coś obejrzę.

Ulubiona książka to "Władca Pierścieni", dlaczego? Ponieważ wychowałem się na niej :cool:

MLP zacząłem oglądać na początek studiów magisterskich. Wcześniej lubiłem fanowskie arty i tego typu, ale to się chyba nie liczy. Dlaczego zacząłem oglądać? Nie wiem. Po prostu zajmując się jakże pasjonującymi prognozami rozwojowymi rynków, postanowiłem na chwilę odpocząć i przejrzeć co też na YouTube słychać. MLP włączyłem wtedy jakoś tak z ciekawości i już mi zostało :D

 

Star Trek to tylko filmy pełnometrażowe lub serial z Picardem. Te moim zdaniem są najlepsze. Jeszcze tylko czasem jakiś odcinek Star Trek: Enterprise oglądnę.

Ja gram głównie w gry fantasy. To mój ulubiony gatunek. Chociaż nie pogardzę także dobrym science-fiction.

Raczej oglądałem kilka anime (nie mogę znaleźć czasu na Full Metal Alchemist, a zawsze chciałem obejrzeć całość, nie tylko fragmenty) i Gwiezdne Wrota, chyba jedyny serial gdzie oglądałem wszystkie sezony, poza MLP oczywiście. Choć muszę przyznać, że czekam z 4 jak będzie polski dubbing. Tak zacząłem oglądać i tak mi się podoba.

 

Twilight Sparkle obecnie, zanim została księżniczką to Luna.

Wielka i Wszechpotężna Trixie :trixie:

Lyra Heartstrings :lyra: oraz tuż za nią Derpy Hooves za całokształt postaci  :derptongue:

Nie raczej nie oglądam telewizji, od biedy wiadomości, jak chce się dowiedzieć co w świecie się dzieje.

Ulubiony sezon to... wszystkie :rolleyes:

Na resztę pytań już wspominałem.

 

Element magii, bo by go osiągnąć, trzeba poznać wszystkie pozostałe :D

Nie. Nie wyróżniam szczególnie jakiegoś odcinka.

Obu nie lubię, ponieważ chcieli wygryźć Applejack z biznesu :angry:

Cóż, powiedzmy że może nie jestem szczególnie obeznany z nurtami filozoficznymi, ale lubię takowe dyskusje prowadzić. Raczej wypracowałem swoją własną indywidualną filozofię życia.

 

Raczej nie słucham tego typu muzyki, choć może Dubstep chyba czasem lubię.

 

Ale się rozpisałem :mellow: Jeśli ktoś dotrze tutaj to jeszcze raz witam witające mnie grono :giggle: i z pytaniem wyjadę, choć wyjdę na... nieobeznanego :twiblush: Jeśli daję cytaty to nie powinny mi się one pojawiać w oknie odpowiedzi? Nie wiem jak na tym forum jest, bo co witryna to inaczej, a właśnie mi się nie wyświetlały?

Edytowano przez Arkane Whisper
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli daję cytaty to nie powinny mi się one pojawiać w oknie odpowiedzi? Nie wiem jak na tym forum jest, bo co witryna to inaczej, a właśnie mi się nie wyświetlały?

jak cytujesz pojawia ci się ,,odpowiedz na 1 zacytowanych postów" lub więcej, zależy ile cytujesz. no i kliknij na to, to to co zamierzałeś cytować pojawi ci się w poście. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także witaj Geralcie i częstuj się :cydr:, gdyż samemu zacnego trunku pić nie wypada :D

Również mam nadzieję poznać ciekawych ludzi, ponieważ w mojej miejscowości (i okolicach) nie znam nikogo kto oglądałby MLP :pinkieo:

Niestety z sagi czytałem jedynie "Krew elfów", ale mam zamiar nadrobić te braki (tzn. jak przeczytam obecnie czytane serie), a co do gry, to w 1 grałem trochę od znajomego pożyczoną, ale waham się czy kupować czy nie, a jeśli tak to w całą serię naraz najlepiej chyba się zaopatrzyć.

No cóż to zależy. Czytałem np. całe "Silent Ponyville" i przymierzam się do przeczytania dwójki (z Fluttershy) i muszę stwierdzić, że moim zdaniem jest świetny ten fanfic. Z innych to czytałem parę w klimatach grimdark, bo lubię takie opowiadania ogółem :crazytwi: No i sławetne już chyba "Cupcakes" (chociaż szczerze to nie rozumiem jak można twierdzić, że to opowiadanie jest straszne :ppshrug:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj zacny człowieku~ Mam nadzieję, że zadomowisz się wśród nas i pozostaniesz na dłużej  :fluttershy5:

Mam tylko jedno jedyne pytanko bo z resztą już mnie uprzedzono: Lubisz sowy? 

A co do Wiedźmina to obie gry są warte uwagi. Zwłaszcza dla kogoś kto lubuje się w fantastyce. Moim zdaniem Wiedźmin jest wręcz obowiązkowy, ale to moje zdanie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysie nie są złe, ale z wielkich kotów to wolę jednak tygrysy lub gepardy.

Kapibary natomiast są świetne  :D Ale wpływ na ten pogląd ma zapewne fakt, że lubię świnki morskie, a one podobne do siebie nawet są. No i spokrewnione :)

Nie lubię klaunów... właściwie nigdy żadnego nie spotkałem osobiście, ale tak jakoś...

Ja osobiście miałem i mam jedynie psa, ale z racji posiadania rodzeństwa to sporo innych zwierzaków gościło u mnie, głównie gryzonie różne  :)

Jasne, że lubię. Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia jak można się bać nietoperzy, zwłaszcza owocowe są fajne :D

 

Sowy to jedne z moich ulubionych zwierząt... a na pewno z ptaków nie ma lepszych :) A z samych sów to najlepszy jest puchacz (z łac. Bubo bubo mnie rozwala :D)

Edytowano przez Arkane Whisper
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajper202

 

8. Masz kucykową kolekcję?

 

Wybacz, nie odpowiedziałem na jedno pytanie, więc już śpieszę z wyjaśnieniem. Nie, nie mam kolekcji, chyba że arty się liczą, bo ich mam... zresztą kilka setek na kompie pewnie :hBB25: (tak, tak możesz chować tę snajperkę, nie trzeba mnie już likwidować :D)

 

 

W takim razie powodzenia na maturze. Hm... to mi przypomniało, że ja mam obronę dyplomu za trzy miesiące jakoś, a moja praca od takiego samego czasu stoi w martwym punkcie :grumpytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale słyszałem i polubiłem niektóre piosenki Nirvany. W sumie to teraz już o nim słyszałem :) No i dobrze być w drużynie :D

 

Lovecraft

 

Narazie kończe czytać "Rękę mistrza" Kinga

 

Z książek Kinga czytałem tylko "Lśnienie" i "Miasteczko Salem", ale muszę przyznać, że są świetne :cheese:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że każdy kto się dowie, że mieszkam w Krynicy uważa, że w zimie to tylko na narty/snowboard/sanki czy na czym tam jeszcze można jeździć :D

Ja osobiście w ostatniej porze roku preferuje ciepły kąt w domu i dobrą książkę w rękach, i tak cały dzień mógłbym spędzić :giggle: Jeszcze tylko gorącą herbatę z ciasteczkami obok i w ogóle luksus :D

Co nie zmienia faktu, że zima to moja ulubiona ćwiartka roku :)

W góry natomiast to ja preferuje raczej piesze wycieczki, kiedy jest sucho, ciepło i przyjemnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...