Skocz do zawartości

Temat dotyczący quizów. Wasze propozycje [dyskusja]


KochamChemie

Recommended Posts

Dobra, wpadłem na pewien pomysł. Oto on: + kilka słów wstępu.

 

Wiem, że dawno nie prowadziłem żadnego quizu. Problem polegał na tym, że skończyła mi się pula pytań. A podsumowanie było by kiepskie, ponieważ temat prowadzony był bałaganiarsko. Ale skoro robimy tu już jakieś wielkie rewolucje, to po całości! Dobra, mam dla was kilka pytań, a w zasadzie zrobiłem pewną listę propozycji (z możliwością dodania własnych propozycji).

 

 

1.Rodzaj  pytań. = zamknięte/otwarte/wielokrotnego wyboru/jednokrotnego wyboru/rozbudowane/krótkie/złośliwe/normalne/[własne propozycje] 

 

 

2.Zakres pytań. Sezon1/Sezon2/Sezon3/Sezon4?/EQG/Kombinacje liniowe poprzednich.  

 

 

3.Rodzaj quizu. Quiz 4 fun/Quiz na nagrody/konkurs wiedzy o FS/[wasze propozycje] 

 

 

A może ktoś z was uważa się za na tyle obeznanego w serialu, że chciałby poprowadzić owy quiz? A co myślicie o robieniu quizów po kolei z sezonu 1,2,3,4...?  Ej możecie się wypowiadać. Co o tym myślicie? 

 

A, byłbym zapomniał, w końcu chciałbym jakiś quiz zacząć, bo tak mało się dzieje w tej części działu. Piszcie, chcę zobaczyć ile jest chętnych na takie przedsięwzięcie. 

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...