Skocz do zawartości

Wasze osiągnięcia Prima Aprilisowe! (Czyli tworzymy spis)


Sajback Gray

Recommended Posts

Z pewnością, każdy z was wie co jest dzisiaj za dzień. Tych którzy nie wiedzą, niechaj pokryje popiół wstydu i zgorszenie. Gdy wy nie pamiętacie, Discord się mści.

To kłamstwo. Przecież nie zrobiłbym wam krzywdy, ponieważ zapomnieliście o najważniejszym dniu w roku.

Z tego co wiem, kilka kucyków zapomniało. Co z nimi zrobiłeś Discord? I co to za garnitur ze skrzydłami?

Wypuściłem ich. A garnitur? Zanim ich wypuściłem, pomogli mi go zrobić.

W to nie wątpię... . Temat powstał by uczcić ten wspaniały dzień i ludzi którzy kontynuują jego wspaniałą jajcarską tradycję. Możecie, a nawet powinniście przedstawiać tu wszelkie kawały, dowcipy i niesmaczne żarty, które udało wam się wykonać podczas tego wspaniałego dnia! Niechaj chaos będzie z wami. Pod koniec, kiedy dzień się skończy lub później, wasz trud zostanie nagrodzony młodzi padawani dowcipów. Wy i wasze żarty zostaniecie zaprezentowani w alei zasłużonych jajcarzy, który podepnę i umieszczę w dziale, by był galerią waszej prima aprilisowej twórczości, a także samouczkiem dla przyszłych pokoleń jajcarzy. Niechaj prima aprilis się rozpocznie!

Link do komentarza

Ja wkręciłem moją dziewczynę że znalazłem sobie inną( wiem to trochę straszne było). Jak dowiedziała się to chciała mnie zabić ale jej minęło i nadal mnie kocha. Później wkręciłem kumpla że wygrał w jakimś konkursie w szkole. Był tak zajarany że pobiegł do nauczyciela po nagrodę. Nauczyciel się uśmiechną i pokazał na kalendarz... A ja w sali pękałem ze śmiechu. (Uwielbiam 1 kwietnia)

btw coś tak pusto tutaj co?

fc,550x550,white.jpg

Zatwierdzam.

Link do komentarza

Ja nie robiłam nic ciekawszego niż udawanie, że jestem ogarnięta.
No, a potem przyznałam się, że nie jestem.

Po za tym nic ciekawego. Pełno...kiepskich sucharków :v
Mojego autorstwa .

29p428z.png
Same suchary to nie wszystko. Zatwierdzam w 50 %, mogłaś się bardziej postarać.

 

Byłam za mało "oryginalna" proszę pana.

Edytowano przez Ferejli
Link do komentarza

Podmieniłam sól na cukier. Mama posoliła sobie herbatę.

Podmieniłam surowe jajko na ugotowane i na odwrót. Babcia zamiast zrobić sobie jajecznicę rozbiła na patelni jajko na twardo, a dziadek oblał surowym obrus.

Napisałam na szybie w łazience takim płynem, który sprawia, że szyby nie parują: "Zabiję cię!!!". Mama zaczęła krzyczeć jak się kąpała.

Wysłałam list do sąsiada z napisem "ZJEM CIĘ".

Wcisnęłam do pasty do zębów babci rodzynki.

W sumie to by było na tyle. Jak sobie jeszcze przypomnę, to napiszę :D

fc,550x550,white.jpg

Genialne dowcipy *-*. Zatwierdzam i ogłaszam, jak na razie najlepszym jajcarzem.

Link do komentarza

Pochwaliłem koleżankę za kupno ładnej bluzki. Sęk w tym owa bluzka wyglądała jakby przeżyła co najmniej dwie wojny światowe i parę domowych. Właściwie to można by nią resocjalizować morderców, psychopatów i gwałcicieli. Nie dałem jej się długo nacieszyć komplementem i mruknąłem cicho "Prima aprillis". Mam nadzieję że zdąży ją oddać do sklepu, zanim zostanie oskarżona o przetrzymywanie narzędzi tortur sadystycznych, ciapatych wietnamców :|

fc,550x550,white.jpg

Zatwierdzam. Ciekawie ująłeś tą sytuację. :ming:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...