Skocz do zawartości

Brohoof nr 5/24 (kwiecień 2014)


bobule

Recommended Posts

Jeszcze nie przeczytałem, ale powiem że szkoda , fajnie się go czytało . :rainbowcry:

Chociaż w sumie kto wie może kiedyś uda się  go zreaktualizować.

 

Edit: To w końcu BH będzie czy nie? Bo już nie wiem? :crazytwi2:

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na razie, ekipa jasno mówi, że nie. Jeżeli znajdzie się ktoś chętny przejąć projekt - proszę bardzo, ale my umywamy ręce. To jest akurat 100% potwierdzona informacja, jeżeli nie wierzycie, poczekajcie z 1-2 dni, kiedy napiszemy prośbę do adminów o skasowanie działu. 

 

Matyas z całym szacunkiem, ale uwierzę w to dopiero gdy przez kwartał nie będzie nowego numeru BH :D. A w to jaaakoś wątpię :crazytwi:

 

PS: Urocze podziękowania, aż się wzruszyłem wręcz dogłębnie. Skruszyłeś me kamienne serce i zacząłem kontemplować wszystkie swe postępki pod kątem daleko posuniętej moralności (A potem podrapałem się po głowie i mi przeszło) :D.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, nie wiem czy Brohoof się skończył czy nie, ale dziękuję za umieszczenie w nim recenzji mojego opowiadania. Spodziewałem się miażdżącej krytyki, ale mile się rozczarowałem (tak na marginesie, odnośnie niedoceniania sił naziemnych - to w końcu Ace Combat, walka jest głównie w powietrzu xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czas do roboty...

 

- Lunafest. To NIE JEST nowe wydarzenie. To jest trzecia lub czwarta edycja imprezy odbywającej się raz na rok. 
- Odpowiedzi Emesa na mój artykuł nie skomentuję z trzech przyczyn - nie warto komentować jakoś specjalnie czegoś, co w teorii jest odpowiedzią na mój artykuł, a w rzeczywistości jest nim w... no niech będzie, że w 75%. Po drugie, ja już z Emesem rozmawiałem trochę na ten temat i jeszcze w przyszłości zapewne nie raz dojdzie jeszcze do debaty. 

- Plakat reklamujący koncert Przewalski Ponies - CUDO. 

- Children of Celestia brzmi jak albo mega porąbany ruch ideologiczny, albo jak początek sekty... Sam kiedyś robiłem sobie jaja typu modlitwy do Luny itd, ale nigdy nie pomyślałbym, że ktoś założy ideologię, czy religię opartą na kucykach. Ale dopóki to nie czyni nikomu krzywdy to ok, niech sobie będą. 

 

Na koniec. Numer wyszedł wczoraj. Pewnie to całe zakończenie Brohoofa to zwykły żart prima-aprilisowy. W razie nie, to mi pozostaje podziękować redakcji za współpracę i daną okazję do napisania paru artykułów. 

 

Derp!  :derp6:

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Czytając o tym na EqD myślałem, że to jakiś nowy koncert.

 

Weź mi napisz w temacie, gdzie piszę, że Lunafest odbywa się co roku?

 

Strona archiwalna dostępna na stronie tegorocznego Lunafestu? 

http://lunafest.eu/2014/02/06/lunafest-archive/ 

Masz tam wspomniane edycje 2012 i 2013. 

Poza tym Lunafestem się interesuję od kiedy pojawiła się zapowiedź ogłoszenia tegorocznej edycji (wówczas była tylko strona z logiem i trance remixem "For New Lunar Republic" wykonana przez DJ Gestapa), niedługo potem powstała wersja przejściowa pomiędzy obiema wersjami strony i było wspomniane, że lokalizacja w Hamburgu jest nową, lepszą lokalizacją od poprzedniej. 

 

 

Jako współautor serdecznie dziękuję, także w umieniu dwóch grafików, z którymi to zrobiłem: Groma i Ruhisa.

 

Nie trudno rozpoznać styl Ruhisu. A za tak wspaniałą Lunę, która bardzo cieszy me oczy, jeśli będę miał możliwość, stawiam mu piwo. Wiem, że ta Luna to nie dla mnie, ale szlachta czasem potrafi okazać uznanie dla sztuki  :lunawasup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie trudno rozpoznać styl Ruhisu.

Będzie specjalna edycja koszulek i innych gadżetów z tą Luną.

 


Mamy szukać primaaprilisowych żartów?
Info o filmie aktorskim MLP jest tak idiotyczne, że na pewno nie może być prawdą. Choć w pierwszym odruchu naszła mnie myśl, że Ha$bro potrafi być zdolne do wszystkiego. Ale tego nawet oni nie mogli wymyślić

To nadal nie wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba największy troll tego numeru na który się nabrałem, to wywiad z członkiem sekty Children of Equestria.
A już chciałem do nich dołączyć  :fluttersad:

Niestety, szkoda magazynu i tego że zapanuje teraz znowu monopol na polską prasę fandomową. 

 

BTW: Mam jedno pytanie. Bobule, dlaczego mi nie powiedziałeś, że angażuję swoje siły w martwy projekt?

Miałem już nawet wstępną wersję artykułu o znanych muzykach fandomowych. A tak, teraz poczułem się strasznie głupio... :ajunsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...