Skocz do zawartości

Moje czarno-białe arty


BlackBird

Recommended Posts

Witam,
Z góry mówię że pisze na tablecie i niektóre linki mogą sie bugować, błędów też będzie dużo. Dobra ale na temat.
Moje arty:
http://i.imgur.com/x2tvXIy.jpg
http://i.imgur.com/bVG68BK.jpg
I najlepsze:
http://i.imgur.com/RkF4guy.jpg
Jak wam sie podoba?
Z góry mówię że ten art nie jest do końca mój, znaczy ja go narysowałem ale oryginalnie nie należy do mnie.

Kiedy dodam kolejne? Kiedyś może, rysuje jak mam chęci czyli rzadko.

I moje "początki" (ostrzegam że to jest naprawdę złe):
http://i.imgur.com/z8ytIJa.jpg

Edytowano przez BlackBird
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko kochana, czemu tyle hejtu? Czy to forum, które ma być przecież ostoją tolernacji, przyjaźni i różowych kucyków, nie może znieść błędów ortograficznych? Dobra, koleś nie pisze zbyt pięknie, ale to nie jest zaraz powód aby na niego najeżdżać. ^^ A co do Twoich rysunków, nawet jeśli są przerysowane, to co z tego. I tak mi się podobają. ^^ Rysuj kolego, rysuj więcej. Może się skusisz też na narysowanie czegoś własnego? Chętnie zobaczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem że to forum zniżyło się do poziomu niektórych szkół, czyli są 2 grupy: ci fajni, i ci (najczęściej nowi) z których trzeba się śmiać i nabijać na każdym kroku, inaczej fala. Chociaż darketka ty masz dopiero 12 postów więc też możesz zaliczać się do "gorszych" nieinaczej dzięki za pozytywny komentarz. Czemu śmiem tak twierdzić? Widziałem parę (nie będę precyzował) osób które naprawdę źle rysują (4 kreski i kula) i mają masę komentarzy typu "och jakie piękne daje 10/10". Ortografia? Nie mówcie że wy nie popełniliście ani 1 błędu bo nie uwierzę i gdybyście mieli to urządzenie co ja na 100% mielibyście tyle samo lub więcej błędów. Odrysowuję? Dobra przyznaje się, ale ja tak właśnie się uczę, do tego ten mój początek narysowałem około tydzień temu a postępy według mnie robię i to duże. Zrozumiałbym komentarz typu: "Czemu odrysowałeś? Spróbuj narysować coś samemu." Lub jakby ktoś wypisał wszystkie błędy nie "Głupio odrysowane do tego wszystko krzywo i porozmazywane." Rozumiem, nie musicie być tym zachwyceni, może się to tak bardzo nie podobać, że najchętniej spaliliście by to w piecu, ale proszę o odrobinę wyrozumiałości.

 

Aż mi się zielony tusz skończył :C ~Draques

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna zaiste fajna, nie widziałem takiego arta. 
Chrysalis derp też całkiem spoko, widać że nawet dobrze sobie radzisz z ołówkiem.

A tak na marginesie, zgłaszam Cię za rażące błędy językowe.

 

Zgłoszenie przyjęto, sankcje zastosowano ~Draques.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlackBird - więcej pokory, dystansu do świata i nie unoś się, gdy ktoś nawet niekonstruktywnie Cię krytykuje. Nie warto. Nie rozumiem tylko jednej rzeczy, której napisałeś: "ty masz dopiero 12 postów więc też możesz zaliczać się do "gorszych" " - co przez to rozumiesz? xD Są lepsi i gorsi fani, czy jak? :D Ja bym po prostu powiedziała, że są na tym świecie: egoistyczni, źli, apodyktyczni ludzie z kompleksem boga i ci pozostali, co starają się żyć w zgodzie i harmonii. :P Ale żeby tak oceniać na podstawie ilości postów? :P Wiem, wiem, nadużywam emotikon, ale ja już po prostu taka jestem.

Jeszcze jedna rzecz względem Twoich rysunków: postaraj się by kreska była gładka, a nie taka poszarpana, pamiętaj zawsze masz gumkę. :P No i lepiej by było jakbyś jednak używał skanera. :)

 

PS. Zakładam też, że autor jest wieku nastoletniego, może nawet ma dysleksję. Dajcie mu trochę wytchnienia jesli chodzi o tę ortografię. :P

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pierwszy to średnio ci wyszedł , ale 2 następne to nawet całkiem całkiem. :fluttershy5:

Księżniczka Luna wyszła ci dobrze , widać że sporo pracy w nią włożyłeś :pinkie4:

Lecz jak dla mnie najlepszą twoją pracą była praca nr 2 .

Fajnie wyszedł ci efekt światło-cienia.

No cóż czkam na kolejne twoje prace 

PS:A tak z ciekawości to są twoje pierwsze prace , czy trochę już rysujesz?

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie trafiłeś, mam dysortografię (astmę, chorobę lokomocyjną i wiele, wiele innych)
Pisząc to, że jesteś "gorszy" nie miałem zamiaru Cię urazić, postów masz 14 co oznacza że jesteś krótko na tym forum, czyli jesteś nowa. Fala jest to zjawisko w którym osoby będące wyżej (rangą, w wyższej klasie bądź jak w tym przypadku mające więcej postów, co oznacza że są dłużej na forum) męczą, w tym przypadku hejtują, tych niżej.

Sknera będę używał jak podłączę drukarkę. Następnym razem lub później, nie wiadomo.

@edit
Męczyłem się z tym urządzeniem tak długo, że KamilPl94 mnie przegonił...
Nie będę spamił, więc odpowiem Ci tutaj.
Pomiędzy początkiem (3 rysunek, pierwszych 2 wolę nie pokazywać ze względu na wasze zdrowie) a pierwszym artem zamieszczonym tutaj było około 7 rysunków

Edytowano przez Spring Apricot
Ortografia, interpunkcja.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyłe tyh chejtuw źe stróny forówówiczów rze asz patszeć sie snie dą (W każdym wyrazie błąd ^^ czekam na hejty) a tak już oceniając twoje rysunki mi podobają się bardzo sam chciał bym tak rysować ale co zrobić. W każdym razie ode mnie masz dużego plusa  :squee:  czekam na więcej ! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie proszę o zaprzestanie offtopu- nie jest to temat przeznaczony na dyskusje o błędach ortograficznych czy przywilejach wynikających z faktu posiadania dysortografii czy innych dysfunkcji. Posty nie związane z tematem wątku zostały usunięte. Następne posty zawierające offtop będą nagradzane stosowną ilością punktów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, art jest w miarę spoko, jedynie do czego ja bym się przyczepił to kreska głowy.

Ja bym ją zrobił na planie koła. Machnij cyrklem wstępnie około, a potem z niego formuj finalny kształt głowy.

Natomiast całkiem nieźle wyszły ci skrzydła.

Edytowano przez Cuddly doggy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, z kołami mam problem a cyrkiel... gdzieś w szkolnej ławce zaginął :v
Z początku była koncepcja aby zrobić ją nieco od góry dlatego zrobiłem głowę owalną, ale gdy z tej wersji "od góry" się wycofałem było za późno na zmianę kształtu.
A skrzydła są 2 różne :P

Edytowano przez Cuddly doggy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też wam się chce tak pojedyncze błędy poprawiać... 

Kamil ci dobrze radzi, zaczynaj od koła. Przydatne mogą być też te poradniki: http://researchismagic.org/wp-content/uploads/2014/01/mlp_draw_pony_by_pennygu-d5wdc3p.jpghttp://th00.deviantart.net/fs71/PRE/i/2013/058/a/2/_mlp_draw_pony_head_by_pennygu-d5wdbsz.jpghttp://th03.deviantart.net/fs70/PRE/f/2012/164/d/c/basic_mlp_body_part_tutorial_by_wicklesmack-d53e4ln.png

Powinieneś dużo ćwiczyć i się nie zniechęcać żadnymi hejtami. Jeżeli to twoje początki to naprawdę dobrze ci idzie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam, bez przesady, w końcu wszyscy rozumiemy sens zdania. Owszem, może nie najprzyjemniej się czyta, ale to jest temat obrazkowy a nieliteracki, więc główny nacisk powinniśmy stawiać na zawartość plastyczną, w przeciwnym wypadku posty o ortografii są nie na temat, prawie, że spamem bo nie wnoszą nic na temat tematu (masło maślane :P

Co do szkiców:
widać, że podpierasz się pracami innych- fajnie jako ćwiczenie i wprawka do anatomii, ale nie wypada całości zrzynać. Jeśli nie czujesz się jeszcze na siłach stworzenia całego zwierzaka samodzielnie możesz zrobić zawsze "puzzle" z liku prac. Wtedy efekt końcowy nie będzie plagiatem tylko podparciem się na obrazeczkach innych twórców. Np mamy kilka zdjęć biegnących kucyków- z jednego zdjęcia podpatrujesz ułożenie nóg, z następnego jak wyglądają plecki i szyja, z trzeciego głowa i wyraz twarzy- może się odwracać albo podskakiwać itp. Masz wtedy prackę kucyka w pozycji której nikt wcześniej nie narysował z wykorzystaniem elementów innych prac, dzięki czemu nei pogubisz się z anatomią. Oczywiście mówimy o patrzeniu i inspirowaniu się, a nie dołożeniu kartki do monitora i zerżnięcie konturów ;P

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo narysować kucyka "Unypony/Base" i dokładać inne elementy , grzywa, oczy , ogon i ewentualnie ubranie(choć to jest już wyższa szkoła jazdy)..

Tu masz fajny poradnik z którego ja korzystałem i czasem korzystam:

Jak na początek jest dość dobry jak będziesz rysować według siatki to się nie pogubisz..

 

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Młody (To ma być śmieszne ponieważ sam jestem rok młodszy od ciebie),tak jak napisałeś,uczysz się.Co za tym idzie,oczywiście,popełniasz błędy.Więc moim zasadniczym pytaniem jest-po kiego grzyba wypuszczasz swoje rysunki w odmęty internetu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...