Skocz do zawartości

Wrocławskie Minimeety


mkr

Recommended Posts

WROCŁAWSKIE MINIMEETY


mNHCmC9.png

 
Witajcie!
 
Zakładam temat zbiorczy, aby Ci którzy nie są na naszej grupie facebookowej również mogli się dowiedzieć o naszych spontanicznych (lub nie) minimeetach we Wrocławiu. Będę starał się o nich informować na bieżąco, ale oczywiście nic nie obiecuje, bo wszak jestem tylko człowiekiem i sam też potrafię nie być na czasie. Wszelkie nieścisłości i pytania odnośnie ich przebiegu można kierować do mnie lub do Koguta.*
 
Gdzie i kiedy się spotykacie?
Nasze minimeety w 95% przypadków (czasem są wyjątki, ale to bardzo rzadkie sytuacje) odbywają się w restauracji KFC na ulicy Świdnickiej, czyli w samym centrum miasta. Dokładniej możecie to zobaczyć poniżej. 
 

UL6hM43.png

 

Początek tych imprez to zazwyczaj sobota, koło godziny 13 lub 14. Trwają aż do ostatniej osoby, więc nie ma określonych sztywnych ram czasowych.
 
Jakie przewidujecie atrakcje?
Jako, że minimeety są zbyt krótkie na zorganizowane atrakcje toteż takowych raczej nie uświadczycie. Mimo to jesteśmy otwarci na propozycję (oby tylko były w miarę rozsądne), bo przecież w KFC można robić wiele innych rzeczy prócz samego gadania. ;)
 
Kto jest głównym organizatorem?
Tak naprawdę nikt. Wystarczy, że ktoś wyrazi chęć spotkania się, poinformuje na naszej grupie na FB i właściwie... to wszystko! Meeting jest z góry zatwierdzony i zaplanowany. Jeżeli chcecie to możecie również sami się organizować w tym temacie, a ja będę starał się informować resztę na portalu społecznościowym.
 
Jaki jest limit wiekowy?
Nie ma! Aczkolwiek, osoby młodsze muszą pamiętać, że są same za siebie odpowiedzialne i nikt nie będzie ich pilnował. Dlatego jeśli nie jesteście pewni siebie to poczekajcie jeszcze trochę czasu.
 
To w sumie tyle. Do zobaczenia na meetach! :hug:
 
 
 
* lepiej do mnie, bo bywam tu częściej.

Edytowano przez mkr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że moderatorzy wybaczą double posta, ale zmuszony jestem podbić ze względu na ważną informację. ;)

 

W sobotę o 13.00 w KFC na Świdnickiej odbędzie się ostatni przed Wielkanocą minimeet. Jeśli będzie ciepło, wyjdziemy do jakiegoś parku. Może nawet piknik w Staromiejskim zrobimy.  Ogólnie taka świąteczna atmosfera.

Edytowano przez mkr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kolejny double, a właściwie już triple post. Czy naprawdę nikt tutaj nie jest z Wrocławia, że taka posucha? No cóż.

 

Tak czy inaczej, w tę sobotę będzie kolejny minimeet. Standardowo, godzina 13, KFC na Świdnickiej (na piętrze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

I zaś double post.

W tę sobotę kolejny minimeet, bowiem powoli wchodzimy w tryb wakacyjny.

Standardowo, godzina 13/14, KFC na Świdnickiej. W późniejszym czasie możliwe przenosiny do Parku Staromiejskiego (na Teatralnej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Po dłuższym okresie czasu wraca kolejny minimeet. Jako, że KFC na Świdnickiej jest zamknięte na czas remontu to tym razem spotkanie odbędzie się również w KFC, ale na Dworcu Głównym. Uwaga, toalet tam nie ma! Zaczynamy o 13 w sobotę.

Szczegóły znajdziecie tutaj.

Edytowano przez mkr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W tę sobotę (tj. 19 lipca) wracają minimeety do naszej normalnej lokalizacji, czyli do KFC na Świdnickiej. Zaczynamy o 13. Bardzo możliwe, że w późniejszym czasie przeniesiemy się do Parku Staromiejskiego (im. Mikołaja Kopernika) jeżeli pogoda będzie dopisywała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...