Skocz do zawartości

[Zabawa] Podaruj muffina


BiP

Recommended Posts

Zabawa polegać będzie, na przydzielaniu innemu użytkownikowi muffina. Można go przydzielić komu się chce, jednak TRZEBA podać powody przydzielenia komuś takiego prezentu i minimum w dwóch zdaniach, nie jednym słowem. Wszelakie odzywki typu "bo tak", będą uznawane jako spam i kasowane. Zabrania się też, kilkukrotne przydzielanie muffina, tej samej osobie kilka razy z rzędu.

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podarować muffina użytkowniczce o nicku Laetitia, gdyby nie ona często nudziłbym sie na wszelkich tematach w off-topie. Jest naprawdę zabawna i potrafi mnie czasem rozśmieszyć, choć jej nie znam to ją lubię. Do tego w zabawie "Tak czy Nie" zapytałem czy chce muffina, odpowiedziała tak, a ja dotrzymuje słowa. Trzymaj!  :muffin:

Edytowano przez BlackBird
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dam zdjęcie, bo.. kto mi zabroni ? xD 

 

daring_derpy_and_the_sapphire_muffin_by_

 

 

Chciałam podarować tego muffina mojemu Sajbackowi, bo jest bardzo fajnym i miłym userem, który oświadczył mi się na forum. i ma zamiar czekać 7 lat na prawdziwy ślub. ;-;

A po za tym fajnie się z nim gada :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałabym podarować muffinkę użytkowniczce Dark Dash, ponieważ udowodniła ona wiele razy, że jest dobrą przyjaciółką, a zarazem jak bardzo jest stuknięta (ale w dobrym znaczeniu :P). Również jestem jej wdzięczna za to, że potrafi w prosty dla niej sposób, wywołać uśmiech na mojej twarzy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Malinowy muffin dla MaLinki Vessalius.

muffinki_z_kremem.JPG

Za bycie moją starszą forumową siostrą  :fluttershy4:

Po za tym jest bardzo fajna, miła itd. itp. 

No i zaraziła mnie Pandorą   :crazytwi3:

Po za tym lubi słodycze, więc niech wcina ;3

Edytowano przez Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chciałbym podarować muffina użytkownikowi Destro.

Za to ciągłe poprawianie mojej ortografii na irc ;d

Ogólnie jest "fajny" często razem spamimy i wkurzamy adminów (McKley :yay:[żart] ) na irc'ku  :muffin: trzymaj i przestań mnie poprawiać :P

Poza tym, spoko z niego nolife ;P

Edytowano przez BlackBird
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

To teraz ja ofiaruję kilka muffinków.

Dla Hella, za długą znajomość i za wspólną pracę w dziale.

Dla Etera, za wspólne ASG i grillowanko w jego ogródku, a także dwa wspólne wypady na Meety.

Dla całej ekipy z Lunania i okolic, za wspólnie spędzany czas.

Dla Cuddly, za częste rozmowy na gg i za pomaganie mi w różnych kwestiach.

Dla Modów, za udzielanie dobrych i pomocnych porad, zawsze gdy się do nich zgłaszam.

Dla Chemika, za pozwolenie mi prowadzić quiz w jego dziale i za podesłanie mi programu do wrzucania zdjęć :yay:

Dla Irwina, za pozytywne rozpatrzenie mojego podania, na gospodarza quizu w jego dziale.

Dla Ihnesa, za wspólne prowadzenie działu Zecory i za mianowanie mnie swoim pomocnikiem.

Dla Skya, za bardzo częste doradzanie mi w różnych sprawach.

Dla Avana i Airlicka, za dobre rady i ogólną pomoc.

Dla Zandiego, Oromisa, Wilczej Nati, za wspólne prowadzenie działu :cmc: !!!

Dla wszystkich tych, którzy mnie poznali na meetach.

Dla, Imesha, Sosny, Niklasa, za częste rozmowy i ofiarowanie pomocy i dodatkowo drugi muffin dla Sosny, za wytypowanie mnie na swojego pomocnika.

:derpfly:  Jeśli kogoś pominąłem,  dopiszę gdy przypomni mi się, ale wielu osobom się należy :derpwalk:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Gość Nie sądzę

Ja podaruję muffina Leah, bo ją uwielbiam, a teraz z nią już prawie nie piszę. Niech po zjedzeniu go znajdzie więcej czasu i niech pamięta, że nigdy mi się nie znudzi. No i jeszcze muffiny dla wszystkich użytkowników, którzy udzielili się w tej zabawie, aby było ich więcej~.

28813_l.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

 

Muffin dla Lenki;) za to samo.

 

 

Dla mnie? <3 Jeżeli tak to Lenka:) ale co tam ^^

 

kolorowe-babeczki-likely-pl-664fca50.jpe

Ja chcę wręczyć muffin'a dla:

-First Choice- Ponieważ super się z nim pisze.

-Seluna- Żeby się odwdzięczyć ^^ Zresztą ja lubię pisać ^^

Mojej przyjaciółce Paulinie, której nie ma na forum.

- Wszystkim, którzy jeszcze nie dostali muffin'ek <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę podarować muffinki następującym osobom: 

 

PervKapitan - bo pewnie jest teraz głodna. 

Hugocholicowi - bo hugi są słodkie jak muffinki. 

Paplokowi - bo papla tyle, że choć na chwilkę zamilknie i gardło mu odpocznie ^^ 

Selunie - bo wczuła się w Derpy i świetnie prowadzi dział.

BiP'owi - bo fajny temat wymyślił z tymi muffinkami. 

Kruczkowi - bo często mnie rozśmiesza 

Arkadiuszowi - bo z niego także zabawny człowiek jest i w ogóle to powinien być maskotką forum~

Triste - bo zawsze go lubiłam 

Sttarkowi - bo mądre rzeczy pisał w temacie o Bogu 

 

I na razie tyle. Muffinki mi się skończyły :C 

 

muffiny-czekoladowe-01.jpg

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

                                        3fe242db6a.png

CHO CHOOOOO!

Kruczy pociąg z muffinkami i pierogami nadjechał.
Dziękuję wszystkim za nominację, nie spodziewałem się tak wielkiego odzewu w tym temacie. (Derpatkeł :3)

A więc na pierwszy ogień idzie:
#1
Uszatka Derpatka - Ponieważ robi śliczne avatary, to przede wszystkim. No i może jest dość miła i całkiem przyzwoita z niej towarzyszka rozmów. No i kurde, spójrzmy prawdzie w oczy, fajna jest :derp6:
#2
Perveł - Proszę, twoje pierogi już na Ciebie czekają, wagon numer 3, poproś wąsatego meksykanina żeby Ci podał, a jak będziesz wyjątkowo oczarowana smakiem, możesz poprosić tego samego gościa o dokładkę, za to mu płacę.
Pervełka jest w porządku userką, dodaje dużo śmiesznych zdjęć i pisze z sensem. No i ma statek, na którym pewnego dnia będziemy przemierzać oceany. 
#3
Hedzieł - Jest w porządku gościem, rozsądny pan, wygląd indianina, robi ładne budowle w majnkrafcie i mam nadzieję że kiedyś ze mną zagra :c (To o swastykach z TNT to był żart, plz don't hate me man) 
#4
Discors - Pozytywny facet, lubię czytać wszystko co napisze, ma ten specyficzny sposób bytu i podoba mi się to. Prosz, twoja muffinka.
#5
Seluuuuna <3
Bardzo fajna Pani, dobrze prowadzi dział i jest urocza. Gdyby nie to, że jestem międzygalaktycznym treserem raptorów, nadwornym clownem, prawą ręką Stephena Kinga i królem wszechświata, a ona jest z całkowicie innej, równie ponadczasowej strefy zezowatego pucyka i wszechzajebistości, to myślę że nasz związek miałby szansę rozkwitnąć, niczym grzyb na ścianie, na którym wyrosła samotna róża, Elizabeth...
#6
GoForGold
Co raz więcej nabieram do niego szacunku, jest Akonem i gada z sensem, zgadza się ze mną w wielu względach. No i... ma fajną fryzurę... :rainderp:
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufinki ode mnie dostają:

Sir Hugoholic, za liczne hugi i umiejętność poprawiania mi humoru

Hedzieł - na start bycia pomocnikiem w tym dziale

Seluna, za świetne prowadzenie działu

Dayan, jak wyżej

Uszatka, jak wyżej

i Chief, za aktywność i proponowania zabaw w dziale Rarity :raritylaugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...