Skocz do zawartości

I Piotrkowski Meet


Zmara

Recommended Posts

I PIOTRKOWSKI MEET

3 godziny


Panie i Panowie, Klacze i Ogiery. Mam zaszczyt ogłosić organizację I Piotrkowskiego Meeta. Czym ma się różnić od tego, co było dotychczas? Mam nadzieję, że lepszą organizacją. Czym więcej? Mamy w planach zorganizowanie sali, bądź czegoś podobnego, by nie musieć się błąkać wieczorem po zapełnionym Focusie. Mało? Możliwe, że uda się przenocować kilka osób, a nawet zorganizować wieczorem miły seans, kto wie... Oczywiście co jest nam potrzebne? Wasza obecność, trochę wysiłku i sporo dobrej dawki humoru!

Wiem, że przez ten tekst przewijają się ciągle takie słowa, jak "możliwe", i tym podobne. Niestety, brak doświadczenia w organizacji może być szkodzący. Jeśli nie wypali, to i tak będzie ciekawie, jak zawsze zresztą.


PIĄTEK 02.05.2014
GODZ 10:00 I WCZEŚNIEJ
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI UL. JULIUSZA SŁOWACKIEGO 123


Wszelkie informację proszę kierować do mnie i BROnypony'ego.

Aktualizacje już wkrótce, pozdrawiam.

EDIT v 1.0

Od dawien dawna nie było informacji. To rzucę Wam coś.

~Organizowana jest sala i noclegi. Więcej informacji wkrótce.
~Postaramy się zrobić coś, co obecnie nazwę nie-do-końca poprawnie "Prelekcją", którą postarają się dla Was przygotować m.in. Aglet i Black Dahlia. Nicki dobrze Wam podpowiadają - tematyka rysunków itp. Nic więcej nie wiadomo. Tipy, porady? A może opowiedzą nam, jak doszły do tego, co robią obecnie? Kto wie, może jeszcze coś innego?
~"We wsi mówio, że konkurs bedzie", Czyli z dużą dozą prawdopodobieństwa, uda się zrobić mini-konkurs, w którym będzie można wygrać...

Haha. To nie byłoby takie proste ;p Wszystko w swoim czasie.



Na tą chwilę wszystko. Ewentualne pytania proszę kierować do mojej, [nie]skromnej osoby i BROcośtamcośtam.

Pozdrawiam!

EDIT v 2.0

Kontakt:

Zmara - 502977920
BROnypony - 500322785

Walczymy o salę, trzymajcie kciuki.

Pozdrawiam.

Edytowano przez Zmara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jako iż sam jestem z Piotrkowa i jeszcza nie miałem okazji być na żadnym meecie chciałbym zawitać. Lecz jak wyglada na ten tydzien sprawa z meetem dokladna data itp. Śledę ten temat z wielkim zainteresowaniem i liczę na odpowiedzi i informacje na nurtujące mnie pytania.

Edit. 25 kwietnia w piatek przewidziany jest meet tak ?

Edytowano przez Kacperos07
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit. 25 kwietnia w piatek przewidziany jest meet tak ?

Nie, 2 maja, ale w każdy piątek Piotrkowskie słodziaki tuż po szkole spotykają się w Focusie, przy Rajskim Jadle :rd6:

 

Jako iż sam jestem z Piotrkowa i jeszcza nie miałem okazji być na żadnym meecie chciałbym zawitać. Lecz jak wyglada na ten tydzien sprawa z meetem dokladna data itp. Śledę ten temat z wielkim zainteresowaniem i liczę na odpowiedzi i informacje na nurtujące mnie pytania.

Pisz na fb: Adrian Wójcik - Zmara lub do mnie, Malwina Kuśmierek :rd10:

Ogólnie meety organizujemy od sierpnia zeszłego roku :rainderp:

699 post, oh jez

ps. Zmaricoch nie jest taki straszny jak się wydaje, hueh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imeszowym wzrokiem, czyli I Piotrkowski Meet ina natszel

 

Po raz kolejny (czwarty już raz) dostąpiłem zaszczytu uczestnictwa w ponymeecie w gronie piotrkowskich (oraz z pobliskich okolic) bronies i pegasisters. Poranek łatwy nie był. Cóż, nie sądzę, by ktoś czuł się cudownie przy pobudce o 5:20, by wyjechać wcześniej ze swojego pipidówa do Łodzi, by tam wsiąść w autobus z magicznym napisem "PKS Łódź" i udać się do równie magicznego miejsca - drugiego co do wielkości miasta w województwie łódzkim (Piotrków Trybunalski - jakby ktoś jeszcze nie wiedział :v ).

 

Na miejsce zajechałem punkt o 7:55. Z dworca autobusowego odebrał mnie BROnypony, z którym ruszyłem w stronę centrum handlowego. Choć zmuszeni byliśmy do oczekiwania na otwarcie budynku (9:00 - ta godzina uruchamiała bramy Focus Mall niczym baśniowe hasło "Sezamie, otwórz się!"), to po drodze udało nam się zgarnąć część uczestników meeta (pod postacią Stefana, Helci oraz Dzikiego wraz z Gabrysiem - broniaczy z Kamieńska). W międzyczasie udaliśmy się na pobliski rynek, bym mógł się zaopatrzyć w pyszny napój, który jest dostępny wyłącznie w Piotrkowie - Jałowiec :3 . Po tym centrum handlowe już zechciało nas wpuścić. Udaliśmy się w celu wcześniejszej rezerwacji stolików w dziale gastronomicznym naprzeciwko "Rajskiego Jadła".

 

Przez dwie godziny oczekiwaliśmy na resztę ludzi z fandomu. Jednym z naszych gości był brony, który przybył aż z Częstochowy - Mitchell. Po doczekaniu się reszty grona (łącznie ze mną 20 osób w Focus Mall + Black Dahlia ze znajomą, której imienia już oczywiście nie pamiętam ;_; , które zastaliśmy w plenerze) o godzinie 11 z paroma minutami meet oficjalnie się rozpoczął. Od kółka integracyjnego (tzw. "zawał"), w którym każdy mówił coś o sobie, a potem wyznaczał do tego inną osobę. Po zapoznaniu się z osobami, które na ponymeecie zjawiły się pierwszy raz (i "ochrzczeniu" przez Igora :rainderp: ), ruszyliśmy w miasto.

 

A konkretniej do znanej sieci serwującej jedzenie typu fast food, czyli McDonald's. Tradycyjnie organizowano tam "milkshake challenge" - czyli picie szejków na czas. Ciekawski zdecydowałem się po raz pierwszy wystartować. To był błąd ;_; . Zająłem ostatnie miejsce (choć dzielnie walczyłem :hmpf: ) i myślałem, że mi mózg wypłynie uszami :v . Po wizycie w McDonaldzie, naszym następnym cele miał być park.

 

Ostatecznie skończyło się na placu (jakimś tam, tak to mniej więcej wyglądało ;d ). Zorganizowano tam dwie zabawy (choć z trudem). Najpierw w... chowanego. Gra się dość przedłużyła, gdyż niektórzy uczestnicy schowali się dość daleko :crazytwi3: Później tradycyjnie w kalambury, przy której był dość spory ubaw (podałbym przykładowe hasła do odgadnięcia, ale to chyba grozi punktami :rainderp: ). Przy okazji zabawa w najbliższej fontannie (w tym - jazda na rowerze po wodzie i moczenie nóg przez Martę w lodowatej wodzie D: ).

 

Po zabawie ruszyliśmy z powrotem do "Maka". Tam niestety mój czas na ponymeecie dobiegł końca. Kulturalnymi hugami pożegnałem się z uczestnikami mając nadzieję, że po mojej dalszej absencji również będą się świetnie bawić.

 

Podsumowując: jak widać z relacji, nic się nie udało zorganizować ;d . Nie oznacza to jednak, że na meecie brakowało uśmiechu i dobrej zabawy. Przeciwnie. Świetnie spędzony wolny czas w gronie świetnych ludzi to dobra recepta na spędzenie dość zimnej majówki :rwink: . Co mogę jeszcze dodać? Ogólnie... to dupa mnie boli, bo została zmolestowana przez Aglecię ;_; . A, i dostałem prezent urodzinowy (cudowny :lunaderp: ). I duuuuużo hugów było na meecie :x . Zatwierdzam to spotkanie, gdyż wróciłem do Zgierza uśmiechnięty, przy okazji poznając kolejne nowe, fantastyczne osoby. Mam nadzieję, że Mitchell pamięta o pozdrowieniach :rwink:

 

ZDJĘCIA! http://www.filedropper.com/ipiotrkowskimeetzdj

 

Tutaj kończę, i do następnego! (oby ;d )

 

Tutaj podpisuję - Imesh

Edytowano przez Imeshsłów
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacuneczek za profesjonalną relację.
Osobiście muszę się ograniczyć do zwięzłej podstawy:
Meet tworzą ludzie, a że ludzie byli rzeczywiście elitarni, to i meet był elitarny (a może po prostu dlatego że miałem frajdę z jazdy pociągiem?   :ivXRI: ).
No sam już nie wiem. W każdym razie, dzięks dla każdego ;)

 

Mam nadzieję, że Mitchell pamięta o pozdrowieniach

Pamiętam :D

Edytowano przez Mitchell
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...