Skocz do zawartości

"Wyspa Życzeń" (Jaenr Linnre&Ojciec Dyrektor)


PlagueOverlord

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Wiesz co, w zasadzie chyba zabawnie będzie pozwolić ci działaś. - stwierdził. Rozejrzał się i zobaczył mężczyznę który wczołgał się na pokład. - Och, kolejny gapowicz. Wiecie że to nie jest statek wycieczkowy? - zapytał ironicznie i podszedł do rozbitka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią zastrzeliłabym cię i to bardzo - pomyślała. Ukrycie się w kajucie mogło wchodzić w grę, jednak najlepszą wizją było zejście pod pokład i tam przeczekać aż do następnego postoju gdzie po prostu ucieknie na ląd. Priorytetem było odebranie szkatułki i tutaj pojawiał się problem szybko się rozejrzała szukając prawdopodobnych wejść do kajuty kapitana tego parszywego statku. Odebranie tego co się należy i późniejsze martwienie się o resztę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Jestem głupia, ale cóż zdarza się. 

Odwróciłam się do niego ze wzrokiem mówiącym wszystko, wyglądałam jakbym oczekiwała, ze zacznie sie zwijać w bólu i agonii, ale nie zadziałało, stał jak stał, a ja jedynie mogłam się poddać. Machnęłam kapitulacyjne rękoma, patrząc na mężczyzn spod łba. Dygnęłam ironicznie, gdy tylko sie poprawił, sytuacja nie podobała mi się ani trochę, ale co mogłam oczekiwać po wtargnięciu na statek wroga... sama .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmęczony niemiłosiernie próbował się podnieść co po kilku próbach mu się udało. Stał jednach chwiejnie wspierając się o maszt. Widać było po nim wycięczenie. Na szczęście miał swoją szpaqdę która o dziwo nigdy nie rdzewiała od słonej wody. Stał tak patrząc na dziweczynę i gdy miał pewność że drugi pirat go nie widzi przyłozył palec do ust z gestem uciszenia i mrugnął porozumiewawczo. Może był Piratem ale również gentelmenem. Po chwili jednak spojrzał na moze w miejsce gdzie zginął jego towarzysz i jego wzrok stał się smutny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...