Skocz do zawartości

Kucykowe figurki z modeliny ;-)


Kropka

Recommended Posts

Hejka ! 

 

Witam wszystkich kucykomaniaków :P, przywitać powinnam się chyba w innym dziale (ale jeszcze nie do końca ogarniam forum). Osobiście nie jestem jakąś wielką fanką kucyków, kreskówkę znam, lubię, czasem oglądam jak złapie mnie jakiś dół (na poprawę humoru jest najlepsza) najbardziej lubię Fluttershy i Rainbow Dash.

Piszę w tym dziale ponieważ chciałabym pokazać wam moje modelinowe figurki (a raczej jedną figurkę na tę chwilę), chętnie wykonam na zamówienie figurki kucyków według waszego projektu. Figurki robię z modeliny fimo, są wzmocnione stelażem z drutu i folii aluminiowej więc w miarę mocne, co do ceny to myślę, że w granicach 20 zł (plus koszty przesyłki) 

 

Poniżej moja mała Fluttershy (ma około 5 cm wysokości) figurki dla was oczywiście mogę robić większe, znaczek i oczy malowane farbą akrylową, całość pokryta specjalnym lakierem do modeliny :)

 

10259886_543416735779259_841126106049922

Edytowano przez Kropka
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za poprawienie mojej wpadki (naprawdę głupia :P) ulepienie gryfa czy centaura raczej nie byłoby problemem, tylko musiałbyś napisać jak dokładnie ma wyglądać taka figurka (gryf taki jak na obrazku w avatarze? )

 

Kyoko dziękuję :) 

Edytowano przez Kropka
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś edytować temat postów? Chciałam dodać, że mam specjalne farby do tkanin i jeżeli ktoś chciałby jakąś super fanowską koszulkę ze swoim ulubionym kucem bądź czymś innym, to zapraszam :D z chęcią zmaluję cokolwiek chcecie :D tylko musicie przesłać mi swoje koszulki ;-) cena w zależności od skomplikowania wzoru 15-20 zł, na koszulkach mogę również zrobić napisy :P farba się nie spiera (przetestowałam na swoich rzeczach:P) zostały mi również dwie eko torby - na nich też mogę coś namalować :) niestety nie mam przykładów koszulek z kucami ale namalowanie ich nie stanowiłoby dla mnie problemu. Poniżej przykładowe koszulki i torba :

 

1618457_541269862660613_3931043016077831

10004056_535112429943023_1335889919_n.jp

1380796_527438057377127_338277377_n.jpg1012079_531793346941598_654913998_n.jpg

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziś powstała kolejna figurka :D jest to moja wariacja na temat księżniczki Luny :)

Zainteresowanych kupnem zapraszam na priv :P

Figurka jest dość duża (później mogę zmierzyć) zrobiona na stelażu z folii aluminiowej i drutu, pomalowana farbami akrylowymi i pokryta lakierem akrylowym. Do jej wykonania użyłam modeliny fimo (niebieska z efektem brokatowym, granatowa opalizująca oraz kolor stardust na skrzydłach) całość pięknie się błyszczy .

 

9J3Uayu.jpg

 

Tutaj jeszcze podczas tworzenia 

rlR0W9A.jpg

  • +1 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję :) jak się zdecydujecie co do koszulek to dajcie znać :squee:  chętnie zrobię, ostatnio wygrzebałam z szafy swoją mega starą koszulę i trochę ją ożywiłam (co prawda to nie kucki ale wam pokażę )  :fluttershy4:

zapraszam także na moją stronkę na fb : https://www.facebook.com/pages/%C5%BBuczek-art/518631771591089  :pinkie:

 

10250343_647043658682222_710382747274829

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boże słodki, te figurki to mistrzostwo! Wyglądają jak od Hasbro. Gdybym się nie przymierzał do kupienia czegoś z USA to ta Luna byłaby już moja ^^ A tak btw to w jakiej cenie ona? Te malowania na koszulkach też super wyglądają, bardzo starannie wykonane! :) Planuje kupić koszulkę z Rarity na maj, ale może bym się z tym zwrócił do Ciebie. Na razie muszę poczekać aż coś takiego zrobisz. komuś :D No i nie mam skąd wziąć koszulki w pożądanym kolorze.

 

Życzę Ci abyś nigdy nie straciła chęci i weny do robienia tego co robisz bo na prawdę masz talent :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczyny, na razie będzie mała przerwa z pracami (materiały mi się kończą  :grumpytwi: ) aleee jak się zaopatrzę w nową modelinę to na pewno coś powstanie  :giggle: kolejna będzie Applejack albo Rainbow :P jeszcze nie zdecydowałam chyba, że macie jakieś inne pomysły  :twilight2:

 

Artiem  dziękuję za miłe słowa  :flutterblush:

cena Luny to 30 zł ( dużo pracy przy niej było ), co do koszulki to na razie nikt kucykowej nie chce :P więc póki co nie mam co pokazać.

Edytowano przez Kropka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...