Skocz do zawartości

Kucykowe figurki z modeliny ;-)


Kropka

Recommended Posts

Dziękuję dziewczyny, na razie będzie mała przerwa z pracami (materiały mi się kończą  :grumpytwi: ) aleee jak się zaopatrzę w nową modelinę to na pewno coś powstanie  :giggle: kolejna będzie Applejack albo Rainbow :P jeszcze nie zdecydowałam chyba, że macie jakieś inne pomysły  :twilight2:

A ile kosztuje Pinkie Pie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko  :pinkie:


Używam folii aluminiowej na szkielet i drutu florystycznego (taki cienki) zaraz wkleję zdjęcie jak to mniej więcej wygląda


Nie mam lepszej foty, tutaj szkielet w fazie tworzenia, więc nie wygląda najlepiej :P w nogach jest troszkę grubszy drucik (zakryty folią aluminiową) 

Mogę zrobić zdjęcia krok po kroku jak robię figurkę :)

 

 

 

OsxF0An.jpg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow i Fluttershy to moje ulubione kuce,  miałam już nie lepić :ajsleepy: , ale to bardzo wciągające, więc z czeluści szuflady wynalazłam jeszcze jakieś modelinowe resztki i zrobiłam Applejack :aj5:  jestem ciekawa co o niej sądzicie, bo miałam problem z pozą  i chyba użyłam zbyt ciemnego pomarańczu ....

 

Oto moja Jabłkowa  :applejack:

 

JEZjqgH.jpg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego, że stoi ona troszkę zbyt prosto, to nie ma się do czego przyczepić :) Na prawdę świetna robota ^^ Również jestem ciekaw jak by wyglądała Celestia i Twilight, a szczególnie Rarity :O  Rarity chyba bym kupił, o ile fundusze pozwolą :)

Edytowano przez Artiem
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrysalis będzie wyzwaniem, Rarity też zapewne się pojawi, tylko teraz już naprawdę będzie mały przestój w "produkcji" :P muszę zamówić nową modelinę (mam na oku jedną specjalistyczną masę modelarską) a to trochę potrwa, póki co z kolorów został mi tylko czarny, czerwony i zielony ;P nie mam pomysłu na kucyka w tych barwach  :salut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka :D

 

Doszła do mnie masa, którą zamówiłam (super sculpey) bardzo fajna, ale trzeba ją malować po wypieczeniu :) zrobiłam Rarity jak będziecie chcieli to wstawię foty (na razie czekam aż farba wyschnie, żebym mogła ją polakierować), biały kolor nie krył za bardzo ... ale jak na pierwsza figurkę z tej masy chyba nie jest najgorzej :P sami ocenicie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ;) szara koszulka z kwiatkami jest akurat moja, chętnie namaluje na koszulkach co tylko chcecie (oprócz ludzi) tylko ja nie mam fajnych miejsc u mnie w mieście gdzie mogłabym kupić nowe, w miarę tanie i do tego dobrej jakości koszulki bez nadruku, wolałabym żebyście przesyłali mi swoje (no niestety wtedy przesyłka wchodzi w grę ;/) a Kryśkę zrobię :P tylko się podszkolę jeszcze w pracy z tą nową masą :)

 

na PW do mnie możecie spokojnie pisać :P

 

Oki Rarity jest jednak nieskończona muszę ją jutro pomalować jeszcze raz na biało (bo po wyschnięciu jest bardzo nierówno ;/) i poprawić oczy :) ale dam foty robocze :) w tle bałagan na moim stole  :squee:  (lepsze foty będą jutro ) 

QVb6Z87.jpg

 

 

x5usaIT.jpg

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...