Skocz do zawartości

Kucykowe figurki z modeliny ;-)


Kropka

Recommended Posts

  • 1 month later...

hej :) dziękuję 

niestety z Twilight mi nie idzie :/ (tzn. jeszcze jej nie zaczęłam) totalnie nie miałam czasu no i brak materiałów, w przyszły tygodniu mam zamiar zamówić nową masę i wtedy raczej na pewno coś się tutaj pojawi :)

Póki co mogę pokazać zdjęcie poprawionej Celestii (poprawiłam róg i troszkę kolory) 

10374026_564775210310078_390893218503960

 

jeżeli ktoś lubi smoki to poniżej przedstawiam mój dzisiejszy wytwór :D 

10313408_588980197889579_399073491888456

Edytowano przez Kropka
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :P ogólnie to smoki były pierwszymi figurkami, które robiłam, powstało ich dość sporo, więc mam większą wprawę w ich tworzeniu ;-) 

Leah - masz racje, fotki robione na dworze, w konkretnej scenerii wychodzą fajniej, jest dużo lepsze światło (zwłaszcza gdy świeci słońce) no i tło nie jest wtedy takie nudne :-) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Hejka, 

Co prawda znowu nie będzie figurek, nawet tematyka odbiega dość mocno od kucyków :) ale myślę, że fani smoków też tutaj są więc pokażę torbę, którą wczoraj pomalowałam, testowałam pisaki do tkanin, doszłam do wnioski, że jednak wolę farby i  obrazek jest malowany zarówno pisakami jak i farbami do tkanin :P

NIuGm0Z.jpg

co sądzicie? 

 

Kucykowe figurki nie wiem kiedy się pojawią, nadal nie zamówiłam nowych materiałów (brak kasy :P) ....

Pozdrawiam serdecznie ! 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) !Halucynowaa! dziękuję :)

niestety znowu będzie obsuwa czasowa ;/ sklep w którym zamówiłam nową masę i werniks ma przerwę wakacyjną do 2.08 :( nie zauważyłam tego wcześniej i już się cieszyłam, że będę mogła w tym tygodniu coś zdziałać ...a tu nic z tego 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

dziękuję ;) 

Co do kolekcji to raczej nie :) na razie przerwa w robieniu kucyków (chyba, że ktoś chciałby jakiegoś na zamówienie to wtedy chętnie wykonam :P) Twilight i Celestia także szukają domów :P 

Teraz zabiorę się najprawdopodobniej za robienie zwierzaków (psiaki, koty itp.) ale tutaj raczej nie będę tym spamować :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...