Skocz do zawartości

Kucykowe figurki z modeliny ;-)


Kropka

Recommended Posts

Dawno mnie tu nie było :P widzę, że powstał nowy poddział :) fajnie !

Niestety nie przybywam z nowymi poniaczowymi figurkami,  praca (staż) zajmuje mi teraz większość czasu :(, mogę jedynie pokazać nową figurkę smoka i ludzika z settlersów zrobionego do gry planszowej dla kumpla (niestety settlers średnio wyszedł :P nie wiem czy nie zrobię go jeszcze raz) ah i mini szczurki/myszki (co kto woli) 

qhW4OKz.jpg

NDls7K6.jpg

Rp9pbAO.jpg

Ah no i kupiłam tablet graficzny Wacoma :D fajna sprawa, pochwaliłabym się jakimś artem ale wstyd się przyznać, nie ma czym bo do tej pory powstało tylko proste, nieudolnie pocieniowane logo do mojego fanpage'a na fb i jeszcze bardziej nieudolnie pocieniowany wizerunek mojego psa. Muszę w końcu przysiąść nad Illustratorem i photoshopem żeby ogarnąć opcje... 

Edytowano przez Kropka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ten smok jest na razie bezcenny :P ponieważ mam zamiar wykorzystać go do pewnego pomysłu, jak wszystko fajnie wyjdzie to się pochwalę :) w ogóle mało figurek sprzedawałam ale jak się trafiło to kosztowały w granicach 20-30 zł w zależności od stopnia skomplikowania. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Hejka :P

Dawno mnie tu nie było (problemy z laptopem) ale już wszystko ok :)

Został mi już tylko jeden ręcznie robiony kucyk - Celestia więc jakby ktoś chciał go przygarnąć (szkoda żeby kurzył się u mnie na półce) w bardzo promocyjnej cenie 15 zł plus koszty przesyłki to zapraszam :D niedługo chyba zrobię wyprzedaż reszty moich figurek (głównie smoki) 

Jednocześnie jakby komuś zamarzył się kucyk wg. własnego projektu to chętnie wykonam - tutaj cena około 20 zł plus przesyłka (figurki wykonuję z wysokiej jakości mas polimerowych, detale maluję farbami akrylowymi i całość pokrywam specjalnym lakierem) 

no i jeszcze maluję koszulki dla przykładu koszulka którą wykonałam na prezent dla znajomego :) co prawda nie kucykowa ale jest :) 

POZDRAWIAM ! 

 

2KgoLMe.jpg

hT441uB.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Kurczę, zapomniałam o tym forum.... Kekes 200 pewnie nie jesteś już zainteresowany ale Celestia nadal szuka domu :P 

 

Ferreto - dziękuję !  :flutterblush:  lepienie nie jest takie trudne :) na pewno dałabyś radę ! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ostatnio zabrałam się za przegląd figurek :P i poprawiłam jedynego kucyka jaki mi został :P czyli księżniczkę Celestię :P

Według mnie wygląda lepiej, ale ja znawczynią kucyków nie jestem :P więc liczę na waszą krytykę 

Od jakiegoś czasu noszę się też ze zrobieniem nowego kuca :P ale nie mam pomysłu ... 

 

c5163fe6857171863eb6dd2048ff8932.jpg

  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...