Skocz do zawartości

Kucykowe figurki z modeliny ;-)


Kropka

Recommended Posts

Wstaw zdjęcie proszę, tej koszuli :)

spoko ale to nie jest koszula z kucykami tylko z indiańskim łapaczem snów (już podobną robiłam) więc krąży gdzieś po facebooku ... :) koszuli z kucem nie mam dla kogo zrobić ;P może namaluję kucyka na eko-torbie dla przykładu :D tylko nie wiem, którego :P nie wiem w jakiej pozie w ogóle pomysłu nie mam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ale to nie jest koszula z kucykami tylko z indiańskim łapaczem snów (już podobną robiłam) więc krąży gdzieś po facebooku ... :) koszuli z kucem nie mam dla kogo zrobić ;P może namaluję kucyka na eko-torbie dla przykładu :D tylko nie wiem, którego :P nie wiem w jakiej pozie w ogóle pomysłu nie mam

Jak eko-torba to tylko Fluttershy mi pasuje. Edytowano przez Alciapl v2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o kucyki, chciałbym zobaczyć ogólny efekt Twojej pracy, bo na prawdę masz do tego talent :)

 

Rzeczywiście, na eko-torbie Fluttershy pasuje najbardziej, ale zrób z jakim kucykiem wolisz ^^ Z Twilight też by było fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekać, czekać do jutra :aj5:  nadal mam tylko tył koszuli, cierpię ostatnio na brak czasu :ajsleepy: masakra jakaś eh :P ale jak tylko znajdę wolną chwilę to zabieram się za kucyki, robienie ich jest wciągające  :aj3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna Krysia <3

Btw., nie daj się zwieść - Cutie Marki może i są canonowo na obu falkach, ale wyglada to okrooopnie i canon pod tym względem jest fuj - idź śladem funko, blind bagów itp., dalej maluj CM tylko po jednej stronie :v

dziękuję ! w końcu ktoś rozwiał moje wątpliwości dotyczące CM :D dzisiaj MOŻE pojawi się nowy kuc :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko fajnie by było gdyby było więcej grzywy i róg trochę bardziej prosty, ale mi się podoba. 

Ile ma cm ? 

Róg był prosty ale podczas wypiekania w piekarniku, że tak to ujmę padł :D jeszcze spróbuję go zaostrzyć papierem ściernym później, ma około 12 cm wysokości, to chyba moja największa figurka ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figurki są genialne. Ja kiedyś też miałem pomysł ulepić figurkę  z plasteliny ale zamieniłem plastelinę na masę dwuskładnikową dla modelarzy, efekt ten sam tak samo miękka ale sama zasycha na kamień po kilku godzinach. Do tego można jak wyschnie można ją dowolnie szlifować i się nie rozwali. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

tę masę z której teraz robię figurki, także można szlifować i wiercić po wypieczeniu :) generalnie jest dość mocna, nie używałam nigdy takiej dwuskładnikowej masy dla modelarzy, o której piszesz, zrobiłeś coś z niej? masz jakieś foto? chętnie bym obejrzała :D

Edytowano przez Kropka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tę masę z której teraz robię figurki, także można szlifować i wiercić po wypieczeniu :) generalnie jest dość mocna, nie używałem nigdy takiej dwuskładnikowej masy dla modelarzy, o której piszesz, zrobiłeś coś z niej? masz jakieś foto? chętnie bym obejrzała :D

Ja narzazie  żadnej figurki nie ulepiłem (może w przyszłości). Wystarczy w google wpisać milliput figure i wyskoczy dość dużo zdjęć i poradników. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narzazie  żadnej figurki nie ulepiłem (może w przyszłości). Wystarczy w google wpisać milliput figure i wyskoczy dość dużo zdjęć i poradników. 

 

Oki, dziękuję, zaraz przejrzę google w takim razie :) szkoda, że nie popełniłeś jeszcze żadnej figurki :P jak w końcu coś ulepisz to koniecznie się pochwal :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, dziękuję, zaraz przejrzę google w takim razie :) szkoda, że nie popełniłeś jeszcze żadnej figurki :P jak w końcu coś ulepisz to koniecznie się pochwal :)

Okej pewnie ale wątpię by był to kuc :P

Edytowano przez applejack1234
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...