Skocz do zawartości

[Zabawa] "Ten kawałek siedzi mi w głowie"!


Cipher 618

Recommended Posts

Znacie to uczucie, prawda? Usłyszycie coś raz i... przylepiło się jak rzep do psiego ogona. I tak siedzi w głowie dniami, tygodniami...

 

Masz rację Triste. Tak było z Jeziorem Łabędzim Piotra Czajkowskiego, które dzięki Tobie usłyszałam. Nie wiedziałam, że na Ziemi istnieją takie cuda...

 

A co jest fascynującego w łabędziach? Pełno ich w Equestrii.  :rarity5: 

 

Jeszcze słowo, a zamknę Was w spoilerze

 

Ale... 

 

No i masz... spoiler.

 

Co go ugryzło? Łabuńdź? 

 

Vinyl... Błagam  :burned: 

 

Tavi, to był żart.

 

Równie zabawny jak ten z opuszczaniem na ziemię karpia, udawaniem, że to bass i mówieniem, że... ach, mniejsza o to. 

 

Ale to jest zabawne.  :lol: 

 

10...9...8...7... 

 

Liczysz łabędzie?

 

Zamknij się.  :mine: 

 

 

 Wracając do tematu. Takie sytuacje zdarzają się aż nazbyt często, prawda?

 

Zapraszam do zamieszczania, kawałków które "siedzą Wam w głowach". Zachęcam do opisania ich, co w nich takiego jest, Waszych odczuć z nimi związanych. W końcu nie zawsze są to megahity. Mimo to, mają w sobie to coś, coś co "zaraża" nasz mózg... Przykłady? Gangman Style, "Ona tańczy dla mnie", "Cztery 18" (sam nie wiem czy facet śpiewał o felgach czy o "koleżankach", nie kojarzę zbytnio utworu). 

 

Tak czy inaczej, zamieszczajcie, komentujcie... o regulaminie nie muszę mówić, prawda?  :rd6:

 

#####################

 

ZASADY:

1 Post - max 3 utwory

 

2 Źródła utworów: YT, SoundCloud (bez możliwości pobierania!)

 

Zgodnie z tradycją zacznę od siebie:

 

 

Ostatnio w mojej głowie zagnieździł się niniejszy utwór: 

 

W ubiegłym roku RAM nagle stracił ukochaną żonę. Nagrał ku jej pamięci utwór. Przedstawiam dwie wersje. Będę z Wami szczery. Dziwnie się czuję wiedząc z jakiego powodu powstał ten kawałek, nawet jeśli jest tak energetyczny.  :cadance3:

 
Instrumentalną:


 
Klubową

http://www.youtube.com/watch?v=ffJp49fKKYM

 

Zabawa ta zastąpi Listę przebojów Vinyl Scratch (dzięki temu wbrew nazwie będziecie mogli umieszczać utwory reprezentujące absolutnie każdy gatunek muzyki. Nawet mongolski balet  :trollface: )

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triste, przez ciebie się wzruszyłam!

Dobra to ja druga.

Mi dwa chodzą, jak jeden się skończy to drugi zaczyna *sigh*

Pierwszy:

http://m.youtube.com/watch?v=jbJB1D_W5k8

Nawet nie chodzi o samą piosenkę tylko to jak została przerobiona. U mnie to rozkręca każdą "broniastą" imprezę, wiec może innym też pomoże

Drugi:

http://m.youtube.com/watch?v=k6EQAOmJrbw

Taki doroślejszy... Ekhem...

Edytowano przez Frodo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, o dziwo nie jestem fanem aż tak mocnych brzmień, ale ten kawałek po prostu uwielbiam. Wasz pies zbudowałby dźwiękoszczelną budę słysząc utwór od 0:59. Przy 2:45 zbudowałby w niej bunkier :P

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chmmm... Po głowie chodzi mi wciąż parę kawałków...

 

Pierwszy z nich to:

Drowning Pool - Bodies

 

Następny jest jednym z moich ulubionych:

Disturbed - Inside The Fire (To jest dość mocna piosenka, w przekazie)

 

A jako że mogę dodać jedynie trzy utwory to tę listę zakończę tym:

Nightwish - Bye Bye Beautiful

 

Ach... Kocham taką muzykę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość ChrisEggII

Tym razem tylko jeden.
 
Gigi D'Agostino - The Riddle


Ten utwór nie siedzi mi od niedawna w głowie. On mi siedzi tam już od 2007 roku, bo cały czas jestem pewien, że gdzieś go już wcześniej słyszałem. Film, serial, jakaś impreza, program telewizyjny. Od 7 lat się zastanawiam i nic. Te charakterystyczne gwizdy...
Próbowałem też przypomnieć sobie te rytmy z utworu Nika Kershawa. Nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

To nie tyle pojedynczy utwór, co cały występ. Kilka lat temu Tiesto zmienił się. Stary, dobry DJ, który dostarczał takich arcydzieł jak Lethal Industry czy remix Adagio for Strings "przerzucił się", na coś w rodzaju pop/dance. Ten set jest jednak inny. To powrót do przeszłości...

 

Tiesto zagrał wspólnie z Hardwellem. Połączenie legendy z "początkującym", ale genialnym DJem (#1 w rankingu Top 100 DJ Mag 2013). To takie połączenie ognia z benzyną. Trudno mi wymienić nazwy utworów. Non stop mashupy i ta niesamowita energia...

Przed wami Hardwell B2B with Tiesto! Polecam obejrzenie w całości, nawet tym, których nie interesuje trance. Nie zapomnijcie o słuchawkach lub głośnikach "odkręconych na full" (tak przynajmniej radzi Vinyl)  :djpon3:

Tiësto & Hardwell B2B - Live @ Tomorrowland

PS. Film pochodzi z oficjalnego kanału Tiesto. Nie ma tam żadnych linków do pobrania.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu siedzi mi w głowie jeden kawałek:

Hardstyle jest bardzo dobrm gatunkiem. Ten utwór jest baaardzo energiczny, a od momentu 0:57 można dostać nagłej ekstazy.

Utwór ten jest u mnie na TOP 1, jest po prostu świetny. kiedy pierwszy raz go usłyszałem ( dzięki Triste ;> ) od razu się zakochałem.

Polecam każdemu kto lubi Hardstyle, lub po prostu muzykę elektroniczną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi w głowie ostatnio zagnieździły się 2 kawałki i nie chcą się odczepić:

http://w161.wrzuta.pl/audio/9AYIPBfVi6g/eluveitie_-_the_nameless

i

http://mroczna.panna.wrzuta.pl/audio/90ls5YHvOoa/arkona_-_yarilo_iarylo        

Zwłascza ten 1 często mnie nawiedza od wczoraj ;)

Edytowano przez Fox Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Sabbath - Age of Reason z płyty 13 z 2013. Cała ta płyta to najlepszy argument na to, że można być starym prykiem i wymiatać.

 

 

The Rolling Stones - Doom and Gloom. Jeszcze starsze pryki, które wymiatają. Kawałek energiczny i zapadający w pamięć.

 

 

Fiddler's Green - Victor and his Demons. Mniej znany zespół grający speedfolk, czyli całkiem zgrabne połączenie muzyki rockowej i irlandzkiej.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Co mi siedzi ostatnio w głowie... Hmm...

 

1. Red - Buried Beneath

 

 

2. Lucas King - The Last Leaf falls

 

Bardzo piękna melodia, której mam zamiar się nauczyć jak tylko znajdę gdzieś nuty do tego >.>

 

3. No i na końcu został utwór z Mirai Nikki - Final Showdown

 

Bardzo mi się owy utwór spodobał i nie chce wyjść z mojej głowy xdd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Co mi ostatnio siedzi w głowie?
Ponadczasowy Manifest Ludzkości :D
 
Cóż, nawet powyższy kawałek został ostatnio bezapelacyjnie zdetronizowany przez to co poniżej, a wszystko przez młodszą siostrę :twilightconfused:


https://www.youtube.com/watch?v=tq4seuBFxIM

Edytowano przez Arkane Whisper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...