Skocz do zawartości

Czy warto obejrzeć Equestria Girls?


Lunatika

Recommended Posts

No cholipka, jak chcesz poczytać opinie to wejdź w dział My Little Pony i dalej Equestria Girls, kurka mać. Co do filmu, to nie jest taki zły jak mówią. Tylko wkurzają mnie wszelkie filmy, gdzie główny/główna bohater(ka) chodzi do takiego stereotypowego amerykańskiego "High School" lub czegoś w tym rodzaju. Takie historyjki są po prostu dla mnie żenujące, bo zawsze mamy podział na grupki, gdzie każda osobna grupa ma swój stolik na stołówce. Bohater(ka) to lekka ciamajda, z której ktoś się nabija, potem znajduje przyjaciół, ewentualnie może też zdobyć chłopaka lub dziewczynę i wszyscy dają szydercy popalić. Jeszcze dodać żarty o modzie, muzyce, dodać troszkę słodkiego kretynizmu, happy end i mamy przeciętny film dla dziewczynek w wieku 6-8 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Co za pytanie! Oczywiście że warto. To moim zdaniem najfajniejszy filmik w kinach jaki kiedykolwiek oglądnęłam. Planują także kolejny film z EQ. Wiem, że pewnie jakoś spoileruję, ale tylko chciałam was poinformować o nowym filmie. Nie pytajcie się mnie, jakim cudem Twilight po raz kolejny jest w świecie ludzi bo dokładnie nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja was zaskoczę. Dla mnie film był beznadzieją. Sunset była wykreowana na podstawie stereotypów i zerżnięta z Tolarei z Mąster Haj - nie masz sweet image'u (skórzana kurtka, ćwieki, czernie)=jesteś zły=jesz koty, palisz ludzi żywcem, wszyscy się ciebie boją, jak się wkurzysz, możesz zabić.

Dodatkowo, akidamo doskonale to opisał i jestem z nim. Mnie też wkurzają takie filmiki. Ale możesz oglądnąć - może tobie się spodoba.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja was zaskoczę. Dla mnie film był beznadzieją. Sunset była wykreowana na podstawie stereotypów i zerżnięta z Tolarei z Mąster Haj - nie masz sweet image'u (skórzana kurtka, ćwieki, czernie)=jesteś zły=jesz koty, palisz ludzi żywcem, wszyscy się ciebie boją, jak się wkurzysz, możesz zabić.

Dodatkowo, akidamo doskonale to opisał i jestem z nim. Mnie też wkurzają takie filmiki. Ale możesz oglądnąć - może tobie się spodoba.

Zgadzam się z przedmówcą, nie wytrzymałem do końca tego szajsu >.<

Temat trochę głupi, ale wypowiedzieć się nie szkodzi, w każdym razie, jestem na nie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że w tej chwili cierpię na syndrom zatwardzenia umysłowego, skomentuję ten film tak: dno i metr mułu, widziałem podobne pierdyliard razy, ledwie wytrzymałem chyba tylko dzięki piosenkom. Dlaczego Hasbro nie ruszyło kupra i nie wymyśliło czegoś lepszego? Kasa. Kasa. Kasa. I... Kasa.

Jeśli mam to ocenić w skali 1-10, rzekłbym 4 z minusem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie zawsze warto obejrzeć coś nowego nawet gdyby była to totalna szmira. Byłoby to nowym doświadczeniem, pokazało jakie mogą być filmy, pobudziło wyobraźnię ("a bo to powinno się potoczyć tak, a nie inaczej!"). 

Ale mi tam EqG się bardzo podobało. Fabuła..no mogłaby być lepsza jednak piosenki w wersji angielskiej i sama animacją są świetne i miło się ogląda c: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...