Skocz do zawartości

Hejka!


l33

Recommended Posts

A zatem ja jestem l33, nie mogę się odzwyczaić od tego nicku .  Znana też w internetach jako Aya, Aya Drevis, Ayaaaa, kot2000kot bądź po prostu Kot.

Nie tak całkiem dawno przypomniałam sobie, że kiedyś obejrzałam dwa pierwsze odcinki MLP. I że mi się podobały. I tyle wystarczyło, żebym wkręciła w to siebie i jeszcze trzy osoby. Nawet nie wiem, czym mnie ujęło, ale nawet nie zdążyłam się nad tym zastanowić, tak wsiąkłam :P Jeśli chodzi o ulubione postacie, to Luna (bo taka taka no. No wiecie.), Derpy (jak nie lubić, co z tego, że występuje tylko w tle), Fluttershy (urocza).

Z innych zainteresowań:
1. Anime i manga :D Właściwie to bardziej manga, anime prawie nie oglądam. Gatunkowo thrillery, horrory, kryminały, obyczajówki, ale dobrą komedią, romansem, czy to "normalnym", czy o tematyce związków damsko-damskich/ męsko-męskich też nie pogardzę. Właściwie niemal każdym gatunkiem oprócz mechów i naiwnych romansideł dla nastolatek. Jak można wywnioskować z mojego tła, moją ulubioną mangą jest Umineko, a jak z sygnatury,  że ulubioną postacią z tego jest Bernkastel. Więcej raczej na moich profilach na stronach związanych z tym.

2.Kolekcjonowanie, przede wszystkim pamiątek znad morza i nie tylko, mang (moja kolekcja jest całkiem duża, choć i tak daleko do największych) oraz ulotki z kina... Jak już jesteśmy przy kinie...

3. Filmy i książki. Filmy - te, które mnie zainteresują z ulotki bądź akurat będą leciały w telewizji, książki - fantastyka i kryminały, ew. historyczne. Moja ulubiona książka to "Złodziejka Książek" na czele z  "Wyznaniami Katarzyny Medycejskiej".

4. Muzyka - tutaj nie mam przedziału gatunkowego, bo z każdego typu umiem coś wynaleźć dobrego, no może nie z disco polo, jednak preferuję metal i rock. Ulubiony zespół na zawsze :Rammstein! 

5. Gry - mam dwie konsole, PSV i NDS, ale ze względu na to że niemal wszystkie moje pieniądze przelewam na mangi nowe gry mam raz na ruski rok :P Ale jakoś idzie, bo jeszcze  na komputerze zagrywam się w darmowe gry typu Ib czy Mad Father, jeszcze też Touhou. Najbardziej lubię wspomniane wcześniej Ib, z konsolowych Lone Survivor (którego nie przeszłam, ale co tam).

 

Coś mi dzisiaj nie idzie przedstawianie się.  Pytanie macie - pytacie, odpowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Życzę dobrej zabawy na forum. Co do mangi. Ja uwielbiam te same gatunki.  :lunaderp:

A teraz pytania:

1. Skąd jesteś? (wystarczy województwo)

2. Ulubiony kucyk?

3. Co sądzisz o użytkownikach, z którymi miałaś styczność?

 

4. Have fun! :)

Edytowano przez MaLinka Vessalius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Stolica Świętokrzyskiego :P

2. Czytaj uważnie, a odpowiedź dostaniesz rozważnie.

3. Jeśli chodzi o to forum, to jeszcze za bardzo nie miałam styczności a ogólnie w internetach to zazwyczaj nie mam na kogo narzekać.

4. Dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! :D

Fajnie cię tu widzieć, wiesz? :)

Masz ulubione zwierzątko? A może ulubiony kolor? Lubisz szopy pracze, no wiesz.. te urocze małe zwierzaki w maskach :x

Co myślisz.. o mnie? :twilight8:

Ym.. cześć i powodzenia na forum!

Jeśli nie umiesz przyzwyczaić się do nazwy to możesz zmienić ją w profilu.

Wchodzisz na ,,edytuj profil'' i ,,nazwa wyświetlana'' Kocie :yay:

Miłego dnia.

Edytowano przez Ferejli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem :D

Ulubione zwierzątko to kot, no kto by się spodziewał. Mam dwa koty, Kicię i Kotleta oraz bojownika Rybiena, heh.

Szopy pracze... Są całkiem w porządku.

 

Myślę,  że.... Masz fajny avatar. I sygnaturę. I lubisz Pinkie Pie. I Coś jeszcze myślę, ale nie wiem co.

 

Zmieniać nazwy nie będę , za bardzo się przyzwyczaiłam i nie potrafię się odzwyczaić.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam serdecznie! :hug3:

 

Jednego dnia witam już drugą pegasis. Ale fajny dzień :rainderp: . Super, że grono płci pięknej stale się powiększa ^^. Widzę avatar z Derpy. Zaczynałem identycznie na forum ^^. Miło, że już na wstępie dałaś dużo informacji o sobie. Ale nie myśl, że powitalne pytania ode mnie Cię ominą :rainderp: :

 

1. Co prawda z tego, co mówisz rzadko oglądasz, ale - ulubione anime?

2. Ulubiony film? (poza MLP :D )

3. Co robisz? (szkoła/studia/praca)

4. Ulubione jedzenie?

5. Lubisz Sweetie Belle? :3

6. Jak myślisz - co się stanie, gdy Pinkie Pie wypije kawę z napojem energetyzującym naraz?

7. Brałaś udział w jakimś ponymeecie? Jeśli nie, to chciałabyś wziąć udział w czymś takim?

8. Myślisz, że będziesz się tu dobrze bawić? :3

 

8 to liczba szczęścia wg Chińczyków, więc tu zakończę. Odsyłam do regulaminu forum w celu uniknięcia nieprzyjemności. Potem zapraszam do poszczególnych działów forum. Mam nadzieję, że znajdziesz swój ulubiony ;) .

 

Baw się dobrze! W związku z tym, że lubisz Rammstein, zostawiam na zakończenie w poście mój ulubiony utwór ich autorstwa :3

http://www.youtube.com/watch?v=OVshZxKB5qY

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pytań, no dobra, odpowiadam:

 

Pytania od Branthos:

1.Odpowiedź na pytanie o ulubioną grę i o to, co skłoniło mnie do obejrzenia MLP znajdziesz w moim powitaniu :D

2.Lubię te stare parodie filmowe, chociaż obejrzałam chyba jedną i już nawet nie pamiętam jaką. Ale lubię.

 

Pytania od Imeshsłów:

1. Higurashi i Madoka, no i trochę Shiki. Prawdopodobnie Higurashi wypadnie z ulubionych anime i stanie się ulubioną mangą jak ją przeczytam, ale na razie jeszcze jest.

2. Ulubiony film... *patrzy na swój profil na Filmwebie* Seksmisja i Kraina Lodu.

3. Szkoła, szkoła.

4. Lazania (jakkolwiek się to pisze), zupa serowa oraz makaron ze szpinakiem w sosie z serka topionego.

5. Nie lubię. Denerwuje mnie, hyh.

6. Będzie ciekawie. Z pewnością.

7. Nie brałam i nie wiem, czy bym chciała, ale raczej tak.

8. Myślę, że tak :D

 

Pytania od StarostaXD

1. Mam DSi XL i z 11 gier - z pamięci wymienię tylko kilka - Pokemon White, Dragon Quest IX: Sentinels of Starry Skies, Geometry Wars: Galaxies - te najbardziej lubiane.

2. Zdecydowanie Haifisch, zaraz po tym Rosenrot. 

3. Acoto?

4. Odpowiedziałam przed chwileczką.

5. Ciemny granatowy wpadający w ciemny fiolet, trudno opisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...