Skocz do zawartości

Chej <3


War

Recommended Posts

Uciekaj, to forum jest złe i zepsute, Inkwizytorzy organizują sezon polowań na userów, a ci z Moe w nicku są dla nich odpowiednikiem starego jelenia, którego rogi powinny wisieć nad kominkiem.

 

PS. Słaby troll, próbuj dalej.

 

Nooo i cały plan w... ~Draq

Edytowano przez Draques
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mai Dahlin', już odpowiadam, aye~
1. Rainbow Dash. To się nie zmieniło i nigdy się nie zmieni <3
2. Discord. Jest spoko. Jego głos jest spoko. I ogólnie jest uciążliwy i irytujący, ale poza tym jest fajną postacią.

3. Ofc, daj, jeśli masz, słodycze zawsze na propsie ^w^

4. Kiedyś chyba Bronyfied, L-Train też jakiś fajny metal grał. Potem był Canapplejack, za genialne to:

Teraz żaden. Żodyn nie jest fajny.

@Sajback
Pewnie, że z tarczą, inaczej bym nie wracał : D Zależy jeszcze co autor miał na myśli. Jakież to wydarzenie, hmm?

Edytowano przez Moe Warmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sajback

Pewnie, że z tarczą, inaczej bym nie wracał : D Zależy jeszcze co autor miał na myśli. Jakież to wydarzenie, hmm?

Zatem niech ten szlachetny przedmiot służy ci jako narzędzie obrony, a w skrajnych przypadkach ataku. Wydarzeniem jest zwolnienie Arlicka i rekrutacja na inkwizytora. Tak się splotło w czasie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aprobuję utwór. Jest fajny. Serio, zwłaszcza to jak już wejdzie gitara. Najlepsze co ostatnio słyszałem z kucykowych.

Kamil, Twi jako alicorna w sumie nawet nie znam, ale i tak wolę ją jako jednorożca niż jako omfsg władczynię wszechświatu.
Celestia > Luna. Taka jest oficjalna wersja, ale tak naprawdę obie są bardzo fajne. I lubię całe Mane5, bo bez Rarity. Narzekacze, jacy by nie byli wewnątrz, czy gdzieś obok, wychodzą mi już kolanami, mam ich dość x3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem. Ostatnio lubię pograć w SC2, WoT'a, FNV, czy Touhou. Goat Simulotah i Bridge Constructor tez są fajne.

2. Ogólnie pewnie nie, ale znajdzie się kilka(nascie) fajnych ^^

3. Lubię mangę. Z książek to Metro 2033/34, serię Herezja Horusa, dzieła Lenina Tolkiena, Pilipiuka, Piekarę, Mastertona... POLECAM I ROZKAZUJĘ przeczytać Zgrozę w Dunwich. I inne przerażające opowieści. Ale wolę mangę.

4. To było tak dawno, że nie pamiętam xD To było tak, że akurat miałem w pamięci, że "hej, kiedyś w tv leciały takie schizowe osiołki, chciałbym to obejrzeć, nawet nie wiem po co", a tu nagle w internetach dopadłem przypadkiem któryś z pierwszych 10 odcinków 1 sezonu obecnej gieneracji kuców. Z polskimi napisami autorstwa świętej pamięci oktopusa. Stwierdziłem, że to fajna bajka jest. I zacząłem oglądać. Widać z innych powodów niż te które są zawierane w s3 i s4, bo jakoś 3 sezon zniechęcił mnie do oglądania. Podobno 4 jest lepszy :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...