Skocz do zawartości

Czarny humor/śmieszne nieszczęścia w MLP.


Recommended Posts

Witajcie, założyłem ten by poznać wasze zdanie na temat czarnego humoru i śmiesznych nieszczęściach w MLP. 

Więc zacznę od tego, że uwielbiam czarny humor. Oczywiście kiedy jest dobrze zbalansowany i nie przeważa w odcinku. Widziałem, że niektórym nie podobał się odcinek Putting Your Hoof Down, z powodu wybuchu Fluttershy na przyjaciółki i ich płacz, kiedy ja wtedy nie mogłem się powstrzymać od śmiechu. Nie zepsuło to całego odcinka, a przesadzony płacz Pinkie :pinkie4thwall: i Rarity  :  - bezcenne. Jednak wolę kiedy czarny humor trzeba zauważyć jak np. w odcinku Too Many Pinkie Pies, była tam scenka kiedy mysz z ser podeszła do Pinkie, ta nachyliła się i zjadła. Co? Następna sekundowa scena pokazała, że na ziemi leżał sam ser. Pinkie zjadła mysz, to mnie kompletnie rozwaliło. Kolejnym odcinkiem z czarnym humorem, który trzeba było dostrzec, ale był bardziej zauważalny to Castle Mane-ia. Byłam tam scena gdzie Fluttershy wydawało się, ze Angel wpadł pod głaz. Ona chciała go uwolnić, ale nie mogła, wtedy wpadła przerażona AJ i zaczęła skakać po tym głazie. W tej scenie płakałem ze śmiechu :evilshy: .

A co Wy sądzicie o czarnym humorze i śmiesznych nieszczęściach w MLP?

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO właśnie Pinkie nie zjadła tej myszy.

A jeśli chodzi o czarny humor to czasem jest naprawdę dziwny i jak dla mnie nie wart śmiechu :/ No bo jak można śmiać się z nieszczęścia, no jak? Ja tam za takim czymś nie przepadam, no ale jak na przykład Rarity się załamuje z jakiegoś powodu to to bywa śmieszne : Ale tylko czasaami..... Jak teraz patrzę na tą płaczącą emotikonkę to nie mam jakoś powodu do śmiechu,heh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To many Pinkie Pies ? 

Pinkie nie zjadła wtedy myszy. Mysz podbiegła, zjadła ser, a później nie było go nigdzie więcej, a mysz siedziała już na kocyku.. 

NO właśnie Pinkie nie zjadła tej myszy.

http://imgur.com/a/WxEBe#HvrfC   (5 gif)

 

A jeśli chodzi o czarny humor to czasem jest naprawdę dziwny i jak dla mnie nie wart śmiechu :/ No bo jak można śmiać się z nieszczęścia, no jak? Ja tam za takim czymś nie przepadam, no ale jak na przykład Rarity się załamuje z jakiegoś powodu to to bywa śmieszne : Ale tylko czasaami..... Jak teraz patrzę na tą płaczącą emotikonkę to nie mam jakoś powodu do śmiechu,heh.

Nie chodzi tu o samo śmianie się z nieszczęścia tzn. nie śmieję nie z ich nieszczęścia, a przesadzonej reakcji na nieszczęście.

Poza tym samemu trudno jest mi to wytłumaczyć, dlaczego w innych serialach tak bardzo nie śmieszy mnie czarny humor, a w świecie kuców już tak :crazy: .

Edytowano przez Branthos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie chodzi tu o samo śmianie się z nieszczęścia tzn. nie śmieję nie z ich nieszczęścia, a przesadzonej reakcji na nieszczęście.

Poza tym samemu trudno jest mi to wytłumaczyć, dlaczego w innych serialach tak bardzo nie śmieszy mnie czarny humor, a w świecie kuców już tak :crazy: .

No jak tak to spoko :) Przesadzone reakcje na nieszczęścia w MLP są śmieszne - tu się mogę zgodzić,aczkolwiek wydaje mi się,że czarny humor to nie to samo niż zwykłe śmianie się z reakcji na nieszczęście tylko z nieszczęścia.

 

To many Pinkie Pies ? 

Pinkie nie zjadła wtedy myszy. Mysz podbiegła, zjadła ser, a później nie było go nigdzie więcej, a mysz siedziała już na kocyku..

 

Dokładnie tak było. Kilka sekund później mysz siedziała na kocu :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta bajka już stała się "dla starszych", więc zjadanie zwierząt jest raczej... zbędne. Należy pamiętać, że to wciąż jest adresowane dla dzieci. Wiesz, co by to było, gdyby ona naprawdę zjadła tego gryzonia? Od razu pozwaliby tą bajkę i skończyłby się kucyki...

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta bajka już stała się "dla starszych", więc zjadanie zwierząt jest raczej... zbędne. Należy pamiętać, że to wciąż jest adresowane dla dzieci. Wiesz, co by to było, gdyby ona naprawdę zjadła tego gryzonia? Od razu pozwaliby tą bajkę i skończyłby się kucyki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie wiem czy zalicza się to do czarnego humoru ,ale w odcinku "Pinkie Apple Pie" rozbawiła mnie wiewiórka przyklejona do drzewa .

 

I mój komentarz..."AJ TAM WYLIŻE SIĘ"

 

 

...I potem ten cudowny ból czterech liter na temat wielce poszkodowanej animowanej wiewiórki w internecie  :rarityexcited:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie wiem czy zalicza się to do czarnego humoru ,ale w odcinku "Pinkie Apple Pie" rozbawiła mnie wiewiórka przyklejona do drzewa .

 

I mój komentarz..."AJ TAM WYLIŻE SIĘ"

Myślę, że to zalicza się do czarnego humoru, też mnie to rozwaliło.

 

 Orzeł w Pinkie Apple Pie zrobił mi ten odcinek.

U mnie podniósł poprzeczkę, ale tak to było genialne. I te komentarze "biedne zwierzęta" ha ha! :pinkie3: Cieszę się, że ktoś myśli podobnie.

Dla tych co nie wiedzą, typowy czarny humor:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...