Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Już kiedyś zakładałam temat w tym dziale, ale było to jakiś rok temu, a od tego czasu dużo się zmieniło w moim stylu (w dodatku tamten został usunięty, więc jakoś tak średnio da się coś do niego dodać  :rainderp: ). Głównie to, że teraz potrafię nieco lepiej cokolwiek narysować.

Rysowaniem poważniej zajęłam się we wrześniu 2012, a wcześniej malowanie zdarzało się niezwykle rzadko, okazjonalnie. W tym, od września zeszłego roku wydaje mi się, że nie było żadnego dnia, w którym bym czegoś nie narysowała. 

Niestety żaden z wymienionych wyżej czynników nie przyczynia się jakoś bardzo do wzrostu umiejętności, dlatego jestem nadal na stosunkowo niskim poziomie. Patrząc na osoby, które przykładowo rysują od pół roku, a ich prace są  naprawdę miłe dla oka, to ja jestem zwykłym beztalenciem. No cóż, bywa.

W sumie to nie wiem, po co zakładam ten temat. Chyba chcę się po prostu pokazać większej ilości osób (czyt. komukolwiek). Może komuś się spodoba. W końcu zdarzają się i takie przypadki, gdzie ludziom podobają się arty na poziomie całkowicie dennym, więc może coś mojego komuś przypadnie do gustu, nie wiadomo.

 

...

flying_pegasus_by_lunaday-d6yrgz7.jpg

Edytowano przez Angdey
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę błędów anatomicznych, takich jak na przykład czasem zderpione uszy czy kopytka, duża tendencja do kopytek bez kości (drugi rysunek!), zdecydowanie zbyt wąskie talie i zdecydowanie złe krocze u anthro (nieprawidłowy kształt, w drugim rysunku zbyt nisko umieszczone), nienaturalnie rysowane piersi, czasem kompletnie zderpione tułowia (za długie, zbyt kanciaste etc.). Na 5 rysunku strasznie wypukła klata. Mimo to rysunki są wcale ładne, pomysły zaś nie najbanalniejsze. Bardzo podoba mi się Lunka na księżycu.
Uwaga techniczna: wstawiaj wszystkie rysunki do spoilerów, strona będzie łatwiej się ładować, prawdopodobieństwo błędnego załadowania obrazków zmniejszy się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę błędów anatomicznych, takich jak na przykład czasem zderpione uszy czy kopytka, duża tendencja do kopytek bez kości (drugi rysunek!), zdecydowanie zbyt wąskie talie i zdecydowanie złe krocze u anthro (nieprawidłowy kształt, w drugim rysunku zbyt nisko umieszczone), nienaturalnie rysowane piersi, czasem kompletnie zderpione tułowia (za długie, zbyt kanciaste etc.). Na 5 rysunku strasznie wypukła klata. Mimo to rysunki są wcale ładne, pomysły zaś nie najbanalniejsze. Bardzo podoba mi się Lunka na księżycu.

Uwaga techniczna: wstawiaj wszystkie rysunki do spoilerów, strona będzie łatwiej się ładować, prawdopodobieństwo błędnego załadowania obrazków zmniejszy się.

 

Dziękuję za uwagi, będę pracować nad tymi błędami anatomicznymi. ^^ W sumie, są one konsekwencją tego, że próbuję rysować 'po swojemu', żeby nie pokrywał się za bardzo ze stylami innych osób, a wtedy staram się nie wzorować na pracach innych, tylko wyobrazić sobie jak to wszystko się układało, etc.

I dziękuję za pomysł, już wstawiłam obrazki do spoilerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...