Skocz do zawartości

Wybór laptopa


Gość

Recommended Posts

Witajcie.

 

Kieruję się do Was z pytaniem mianowicie: znajomy obecnie rezyduje w UK i poprosił mnie o pomoc przy wyborze lapka, a ja się niezbyt orientuję w tamtejszym rynku.

 

Wymagania: najlepiej żeby był na ebayu do max 220 funtów, może być używany lub nowy (gwarancja minimum 3 miesiące), jakiś nowszy intel (i3, i5), najlepiej jakby poszedł na tym skyrim w miarę płynnie na średnich detalach.

 

Po krótkich poszukiwaniach znalazłem coś takiego: http://www.ebay.co.uk/itm/Lenovo-Thinkpad-T410-Laptop-2-4GHz-Core-i5-160GB-Webcam-64-Bit-Windows-7-Fast-/161213782548?pt=UK_Computing_Laptops_EH&hash=item2589171a14

 

Osobiście ufam sprzętom lenovo i samsunga, a dell za drogi.

 

Także z góry dziękuję za pomoc.

 

 

PS SPRAWA PILNA

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to tak:

 

>laptop

>sprzęt do grania

 

Pick one. Serio, o ile jakieś proste gierki indie ruszą, bo one to śmigają nawet na pralce, to przez słabą i nieprzystosowaną do gier kartę graficzną o Skyrimie nie ma co nawet marzyć. Nawet w najniższych detalach czy niskiej rozdzielczości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam posta gdzie zamieściłeś 3 linki pod rząd.

Pierwszy się nie nada- zbyt słaby procesor.

Ten drugi taki średni.

Ostatni jest z tych wszystkich najlepszy: dobry procesor-lepszy niż w pierwszym, większy ekran niż w tym drugim- dobry do gier, 3 USB. Wypadałoby sprawdzić, czy ma kartę graficzną zintegrowaną z procesorem- jeśli nie, to tym lepiej, bo nie będzie go przeciążał podczas gry aż tak jakby mógł. Prawdopodobnie ma BIOS pomagający oszczędzać baterię. Prawdopodobnie. Nie wydaje się też, żeby miał matowy ekran co jest bardzo ważne jeśli ktoś zamierza gapić się w niego kilka godzin. Ale teraz są te matowe nalepki na ekrany, więc to już nie jest wielki problem. 

 

Polecam też ASUSy, jeśli jeszcze nie brałeś ich pod uwagę. Samsungi stawiam na drugim miejscu. Dell wcale nie robi jakichś lepszych komputerów, po prostu bierze kasę za reputację.

 

Ja mam ten a dobierałam go tak, żeby można było na nim spokojnie odpalić niezłe gry z wysoką ilością detali, oraz dobre programy graficzne. Polecam, bo procesor potrafi przejść z umiarkowanej pracy na intensywną, gdy tego potrzebujesz, więc nagrzewa się mniej niż by mógł normalnie. Możesz wybrać z 2 kart graficznych na której chcesz odpalić grę no i matowy ekran- ulga dla moich oczu. USB 3.0 i 8 Giga pamięci. Nie mam zastrzeżeń.

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...