Skocz do zawartości

MLP team!


Artaniis

Recommended Posts

Witam, są jacyś chętni to utworzenia drużyny rankingowej(lub takiej do wspólnego grania bez względu na lvl) MLP?

Mecze odbywały by się co tydzień w piątki wieczorem(godz. do ustalenia) :pinkiehappy:

 

Wszystkich chętnych proszę o napisanie podania w stylu:

 

Nick: Artaniis

Dywizja: Gold 3(Lub lvl konta)

Pozycja: Mid,Top

 

 

Lista chętnych:

Artaniis

ReySombra(RV BlackCat)

Hameryiu

Zegarmistrz(Gamerin13)

megaxsardas(megakucyk)

Raxoanox(Nienada)

Insidias(MaleVolëncë)

ToffiLove(kotkó)

PlaguePony(Jacob31)

Angdey(Angdeya)

Edytowano przez Artaniis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG, LoL! Uwielbiam! No i tak. Na tym się kończy. Umiejętności w tej grze nie mam żadnych. Gram już prawie pół roku (ok. raz w tygodniu), a mam dopiero 18 lvl. No nic. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś lepszy ^^

Dodatkowo radzę, żeby dopisać w temacie, albo gdzieś w opisie, że to jest o LoL'u, bo nasi forumowi koledzy i koleżanki mogą nie wyczaić o co chodzi.   :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak koleżanka wyżej umiejętności dopiero nabywam (mam 26 lv). Ale uczył mnie gracz z dywizji Diam. V także podstawy znam brak mi nieco doświadczenia ;D

Do tego dodam że gram całkiem nieźle jako support, głównie Thresh'em ale zbieram na Leone. Oraz często grywam na topie postaciami typu Trundle Nasus itp. Dla zabawy z miłą chęcią bym mógł zagrać  :fluttershy4:

Nick: RV BlackCat

Dywizja/Level konta: Unranked lv.26

Pozycja: Support, Top (i czasem Jungle jak mi zabiorą topa ;G)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę chętnie zagrać, z umiejętnościami jest tak średnio przynajmniej tak myślę (gdyby nie chore oczy grałbym pewnie lepiej)

 

Nick: Hameryiu

Dywizja/lvl konta: Unranked/lvl 27 Silver IV

Pozycja: Głównie top/bot, rzadziej mid, a sipp/jungle prawie wogóle nie grywam

Edytowano przez Hameryiu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rankedów nie gram ale jakby się komuś chciało kiedyś z nudów popykać arrama albo normala to zapraszam.

 

Gamerin13

Dywizja: Unranked(nie rozegrałem ani jednego rankeda a gram w to ponad 2 lata już). 30 na karku wbita w jakieś 2 tygodnie od założenia konta ;)

Pozycja: nie nadaję się na Jungle, cała resztę potrafię ogarnąć bez większego problemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny, rankedów raczej nie chce grać,ale mogę pograć normale

Nick: megakucyk

Dywizja: Silver 2 bo kolega wybił mnie z unrankeda :v

Pozycja: adc, mid, support(ale słabo mi idzie, wolę adc), na jungle mogę iść tylko jak będę miał chęci :v

Edytowano przez megaxsardas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG, LoL! Uwielbiam! No i tak. Na tym się kończy. Umiejętności w tej grze nie mam żadnych. Gram już prawie pół roku (ok. raz w tygodniu), a mam dopiero 18 lvl. No nic. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś lepszy ^^

Dodatkowo radzę, żeby dopisać w temacie, albo gdzieś w opisie, że to jest o LoL'u, bo nasi forumowi koledzy i koleżanki mogą nie wyczaić o co chodzi.   :squee:

 

Jeśli chcesz z nami grać to podaj nick, lvl i umiejętności nie są najważniejsze, liczy się czysty fun ze wspólnej gry :pinkiehappy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli robicie to "dla fun'u" to chętnie następnym razem dołączyłabym się. Jest tylko jedno ale; godzina. Akurat o 19 mam trening i wracam do domu ok. 20:30, ale gdybyście się zdecydowali zbierać dodatkowo w jakiś inny dzień, to chętnie z wami zagram ^^

W razie czego:

Nick: Angdeya

Lvl: 18

Pozycja: top, ew. mid

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, godzinę ustalam na 19:30. Dziś niestety nie mogłem być(siły wyższe). Dlatego nasze spotkania zaczniemy od przyszłego piątku. Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie mi na pw swoich nicków z skype'a. :pinkiehappy:

Edytowano przez Artaniis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...