Skocz do zawartości

MLP team!


Artaniis

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Szczerze powiedziawszy tak się zastanawiałem nad tym pomysłem, i widzę że nawet ktoś go zrealizował :rainderp:

 

Nick: Rainbow Sparkle

Dywizja: Silver II (Cel to gold V minimum do końca sezonu, startowałem z brązu II)

Pozycja: A wszędzie pójść mogę.

 

Edit: Coś mi mówi że temat chyba nieaktywny... Czy są chętne osoby do reaktywowania idei zespołu?

Edytowano przez Scarred
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Zgłaszam się z chęcią.

 

Będę waszą tarczą!

 

Dobrze sprawuję się na supporcie. Gram Braumem, Threshem i usze się morganą. Zakupiłem niedawno Leone.

 

Mam 310 wygranych a rankedów nie gram. 

 

nick: Dorregarray

Edytowano przez Dorregaray
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A wszystkich chętnych do gry w naszym team'ie zapraszam co piątek na godzinę 19:30

 

Powinienem być obecny (o ilę akurat nie będę ze znajomymi grał rankedówki, bo nie przypuszczałem że z przypadkowych osób z Team Buildera da się stworzyć team :v ), jednak aby grać potrzebna jest jedna rzecz: ZAPROSZENIE. Bez tego nie ma szans grać, no chyba że normala /o.o/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hej wszystkim

Chcę wszystkich z teamu poinformować że opuszczam drużynę i kończę z grą w LOL'a za razem.

Dlaczego?

Po prostu już nie mam siły do tej gry. Po za tym po wyjściu nowego SR ze względu na moje problemy z widzeniem nie jestem w stanie grać. Próbowałem, ale niestety nie daję rady.

Było miło spędzić z wami te ponad pół roku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...