Skocz do zawartości

MLP team!


Artaniis

Recommended Posts

Jest taki program, który Ci pomoże, jeżeli chodzi o fps, bo ja go używam.

 

Tu nie chodzi o fps, tylko o to że nie widzę pasków hp u minonów i gdyby chciało mi się grać w lol'a (a lol mi się już przejadł i nie mam zamiaru do niego wracać) to musiałbym grać tylko jako jungler.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

W lola grałem w sumie dość sporo. Głównie ranked team 5v5, w zeszłym sezonie byliśmy nawet wysoko (plat 1 chyba ;p), ale jakoś się wszystko rozleciało. Teraz z jeden meczyk sobie zagram sporadycznie weekendami. Czasu już nie ma za bardzo ;p. Dywizja yoloq gold 5 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich chętnych do gry w drużynie proszę o PW z nickiem z lola i nickiem Skype'a. Od początku nowego sezonu chciałbym zacząć regularną grę naszą drużyną. Gry będą o stałej godzinie 19:30 (o ile nie będzie wcześniejszego komunikatu) w piątki. Szukamy najbardziej support i adc oraz top, ale inne role też będą rozpatrywane. Dywizja nie ma znaczenia, liczy się fun :pinkie:

Zapraszam serdecznie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jakby się tu przywitać, hmmmmm no nic

Bardzo było by mi miło zagrać z jakimś ciekawym teamem (niechondzi o gre lecz o zabawe)

 

Nick: Pan Mruczek (tak wiem bardzo dziecinny)

Dywizja: G2

A tu dam od kolegi powyrzej:

Gram na wszystkich rolach, ale konkretnymi postaciami, najgorzej mi idzie jungla (no niezbyt). Gram wszędzie, wszystkim i z wszystkim (dostosowywuję się jak moge bądź jestem elastyczny)

 

Być może dziwnie to zabrzmi ale lubie, uwielbiam i wielbie granie Masterem YI na midzie.

Ulubiona postać: Hmmmmm Z pewnością Elise (ale w realu boje się pająków)

Edytowano przez Pan Mruczek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Nick: NedilPL < Tak tu jest PL i jestem z tego dumny, nikt nie będzie mi mówił że polacy to słabi gracze  :flutterage: >

Rola: Przedewszystkim Support. Nie chwaląc się pochwale że posiadam naprawdę spore doświadczenie (Jednak adc wyznacza grę :suspicious: )

Dewizja: Zamkniety w silver. Supportem nie da rady wyjść z silvera ani dogadac się z kimś o zmiane linji  :fluttercry2:.

Więc zapraszam do gry jeśli macie naprawdę dużo cierpliwości by wytrzymać z typowym pl kid  :rainpriest:

Na koniec powiem że jestem dość agresywnym graczem więc na początku nie gram z ts, tu akurat musicie myśleć jak ja myśle  :B6jwX:   

Dodam że mówię średnim bassem nieprzyjemny głos.

 

I jak każdy brony posiadam Rainbow Dasch Hecarim  :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja też coś napisze

Nick - BioWarePL

Dywizja - Gold V

Aktualnie jestem na serwerze rosyjskim ale 15 się przenoszę i mam nadzieje na miłą rozgrywkę

Nie wiem czy mogę ale napisze bo nikt nie zaproponował, może by tak ts a nie Skype? Ts zżera mniej ramu, a przy moim kompie jest to zbawienne, jak tak to zapraszam na mojego tsa :3

ts.antyklay.pl

Edytowano przez Totylkoja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No to... dobra, szukam teamu. Bo już furii dostaję, jak mam w teamie Czechów, Turków, inne ścierwo... naprawdę, szkoga mi nerwów na to. Poza tym - na skype, jak jest komunikacja głosowa, dużo lepiej się porozumieć.

 

Nick w grze: PurrFeckt

Dywizja: to konto jest nowe i niedawno wbiłem 30. lvl, dlatego unranked, ale na poprzednim był SII w s4

Rola: midlane - tam się najlepiej odnajduję, chociaż lubię też pójść na topa magami, tak niekonwencjonalnie

Main: gram przde wszystkim Malzaharem - to była druga postać, zaraz za Ryze'em, którą wymasterowałem i trzymam się go; poza tym, to jeszcze Brand, Twisted Fate, Vel'Koz, Karma, Anivia - głównie AP casterzy, chociaż powoli zaczynam się uczyć grać AD assasynami - nawet udało mi się rozegrać pierwszy mecz Zedem! Tylko że... no, Ruskie śmieci, albo inne, w teamie...

 

Kto chce, ten niech pisze - PW, albo w grze, jak wolicie.

 

Do gier rankingowich brakuje mi jeszcze 8-iu postaci... zbieram IP i planuję kupić, ale to trochę zajmie. Co nie zmienia faktu, że normale grać można.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Hey wszystkim! :pinkie:

Jeśli temat jeszcze działa to można by planować reaktywację , team na rankedy lub po prostu pograć razem normale , aramy :D

Osobiście mam Plat V (Po decayu bo miesiąc nie grałem trochę się spadło ;-;). Ale ranga lub lv nie jest ważny przecież :D 

Fajnie było by pograć z kimś z fandomu więc jeśli ktoś gra niech piszę! :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią, ale może rankedy na początek kolejnego sezonu lub później? Teraz nie ma sensu wbijać rangi, a lepiej zacząć zbierać drużynę i ćwiczyć na normalach - taktyki, sprawdzać różne kombinacje Champów, znaleźć wspólny język.... Nie wychodźmy od razu z wbijaniem na ranki. Ja tam gram od 5 lat, a najdalej byłem w plat 5 - teraz w gold 1 i tak niech zostanie gdyż nie mam siły, od 2 miesięcy wbijać wyżej (nie ogary, flamerzy, słabi gracze, a po takich grach mam niedosyt). Jak już team robić to niech inni się też znajdą, ale z jako takim doświadczeniem i z wymaganym 30 lvl (no to akurat oczywiste).     

Edytowano przez The Silver
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią, ale może rankedy na początek kolejnego sezonu lub później? Teraz nie ma sensu wbijać rangi, a lepiej zacząć zbierać drużynę i ćwiczyć na normalach - taktyki, sprawdzać różne kombinacje Champów, znaleźć wspólny język.... Nie wychodźmy od razu z wbijaniem na ranki. Ja tam gram od 5 lat, a najdalej byłem w plat 5 - teraz w gold 1 i tak niech zostanie gdyż nie mam siły, od 2 miesięcy wbijać wyżej (nie ogary, flamerzy, słabi gracze, a po takich grach mam niedosyt). Jak już team robić to niech inni się też znajdą, ale z jako takim doświadczeniem i z wymaganym 30 lvl.     

Faktycznie , ranki trochę bez sensu. No ale może być fajnie na normalach , można by zacząć zbierać ludzi :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja chętnie pogram. Brakuje mi jakiejś stałej drużyny w LoLu, a SoloQ zaczyna szargać moje nerwy troszkę za bardzo. Flejm to pół biedy, ale niekończący się leaverzy, quitterzy i afk odbierają cały sens tej grze. Ruch ręki do wysyłania raporta za Leave/AFk mam już wyćwiczony na ślepo i zaczyna mnie to przerażać....

MyLittleCarnifex
Gold 4 albo 5, dawno nie grałem rankedów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, pewna grupa użytkowników z naszego forum postanowiła sie odizolować. Wyglądało to mniej-więcej tak, że wszyscy z ts'a Everfree grali kiedyś razem, aż pewnego dnia jedna grupka przestała się odzywać, chociaż na lolu byłai grała. Po napisaniu do nich wiadomości nie otrzymywało się odpowiedzi. Myśleli, że nie widać ich, jak wejdą na kanał "Fukin platins" i mieli rację. Nie było ich widać, ale widomość na chacie zostawała. Ostatni raz zaproszenie dostałem od nich na weekend z bonusowymi ip. Później usunięto mnie ze znajomych. Nie wiem, co nimi kierowało, ale bądź co bądź odizolowli się.

Ja mimo wszystko jestem chętny pograć jakies teamówki, ale raczej 3v3. W razie czego, wejdź na room MLPPolska w lolu i pisz do princessgamerluna, czy jakoś tak. Requna pewno zagra. Mnie również możesz tam znaleźć, jednak mogę afczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, pewna grupa użytkowników z naszego forum postanowiła sie odizolować. Wyglądało to mniej-więcej tak, że wszyscy z ts'a Everfree grali kiedyś razem, aż pewnego dnia jedna grupka przestała się odzywać, chociaż na lolu byłai grała. Po napisaniu do nich wiadomości nie otrzymywało się odpowiedzi. Myśleli, że nie widać ich, jak wejdą na kanał "Fukin platins" i mieli rację. Nie było ich widać, ale widomość na chacie zostawała. Ostatni raz zaproszenie dostałem od nich na weekend z bonusowymi ip. Później usunięto mnie ze znajomych. Nie wiem, co nimi kierowało, ale bądź co bądź odizolowli się.

Ja mimo wszystko jestem chętny pograć jakies teamówki, ale raczej 3v3. W razie czego, wejdź na room MLPPolska w lolu i pisz do princessgamerluna, czy jakoś tak. Requna pewno zagra. Mnie również możesz tam znaleźć, jednak mogę afczyć.

No to po kolei!
1) "GamerPrincesLuna", bo brakło liter w nicku xD

2) Requie!
3) Również się przyłączam! Jak cuś to piszcie do "PrincessMolestia" i uprzednio prepare Ur anus :3

Edytowano przez Sarenka
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...