Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

Witam, są jacyś chętni to utworzenia drużyny rankingowej(lub takiej do wspólnego grania bez względu na lvl) MLP?

Mecze odbywały by się co tydzień w piątki wieczorem(godz. do ustalenia) :pinkiehappy:

Wszystkich chętnych proszę o napisanie podania w stylu:

Nick: Artaniis

Dywizja: Gold 3(Lub lvl konta)

Pozycja: Mid,Top

Lista chętnych:

Artaniis

ReySombra(RV BlackCat)

Hameryiu

Zegarmistrz(Gamerin13)

megaxsardas(megakucyk)

Raxoanox(Nienada)

Insidias(MaleVolëncë)

ToffiLove(kotkó)

PlaguePony(Jacob31)

Angdey(Angdeya)

Edited by Artaniis

OMG, LoL! Uwielbiam! No i tak. Na tym się kończy. Umiejętności w tej grze nie mam żadnych. Gram już prawie pół roku (ok. raz w tygodniu), a mam dopiero 18 lvl. No nic. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś lepszy ^^

Dodatkowo radzę, żeby dopisać w temacie, albo gdzieś w opisie, że to jest o LoL'u, bo nasi forumowi koledzy i koleżanki mogą nie wyczaić o co chodzi.   :squee:

Poprawiłem nieco  rzeczy :pinkiehappy:

Jeśli tak lubisz grać w Lol'a nic nie stoi na przeszkodzie by się w to razem bawić(umiejętnosci nie są wymagane :P ).

Ja podobnie jak koleżanka wyżej umiejętności dopiero nabywam (mam 26 lv). Ale uczył mnie gracz z dywizji Diam. V także podstawy znam brak mi nieco doświadczenia ;D

Do tego dodam że gram całkiem nieźle jako support, głównie Thresh'em ale zbieram na Leone. Oraz często grywam na topie postaciami typu Trundle Nasus itp. Dla zabawy z miłą chęcią bym mógł zagrać  :fluttershy4:

Nick: RV BlackCat

Dywizja/Level konta: Unranked lv.26

Pozycja: Support, Top (i czasem Jungle jak mi zabiorą topa ;G)

Ja mogę chętnie zagrać, z umiejętnościami jest tak średnio przynajmniej tak myślę (gdyby nie chore oczy grałbym pewnie lepiej)

Nick: Hameryiu

Dywizja/lvl konta: Unranked/lvl 27 Silver IV

Pozycja: Głównie top/bot, rzadziej mid, a sipp/jungle prawie wogóle nie grywam

Edited by Hameryiu

Rankedów nie gram ale jakby się komuś chciało kiedyś z nudów popykać arrama albo normala to zapraszam.

Gamerin13

Dywizja: Unranked(nie rozegrałem ani jednego rankeda a gram w to ponad 2 lata już). 30 na karku wbita w jakieś 2 tygodnie od założenia konta ;)

Pozycja: nie nadaję się na Jungle, cała resztę potrafię ogarnąć bez większego problemu

Ja jestem chętny, rankedów raczej nie chce grać,ale mogę pograć normale

Nick: megakucyk

Dywizja: Silver 2 bo kolega wybił mnie z unrankeda :v

Pozycja: adc, mid, support(ale słabo mi idzie, wolę adc), na jungle mogę iść tylko jak będę miał chęci :v

Edited by megaxsardas

Pewnie że się zgłaszam!  :pinkie3:

Nick-Nienada

Dywizja-Brak(Nie miałem ochoty na rankedy ostatnio)

Pozycja-Gram wszędzie ale najgorzej na midzie i supporcie.

Gram od początku 2 sezonu czyli wprowadzenia dominiona, czyli około 2-3 lat z przerwami.

Dobra, mamy jako taki skład, to teraz trzeba ustalić godzinę spotkań(piątek wieczór), podajcie swoje propozycje wybiorę najbardziej pasującą.

Osobiście proponuję godz. 19:00.

Moim zdaniem lepiej będzie o 19:00/19:30, wtedy mało kto jest w szkole lub np. na mszy bo Księżom z parafii się uwidziało że musi mieć wszystko podpisane w indeksie.

No chyba że ktoś wtedy pracuje, to wtedy trzeba wymyślić jakąś inną porę.

Cześć, jeśli może znajdzie się jeszcze jakieś miejsce to byłbym chętny :)

Nick: MaleVoLëncë

Dywizja: Platyna V ;)

Gram wszystko tylko najgorzej jest z junglą... Raz na wozie a raz pod...

OMG, LoL! Uwielbiam! No i tak. Na tym się kończy. Umiejętności w tej grze nie mam żadnych. Gram już prawie pół roku (ok. raz w tygodniu), a mam dopiero 18 lvl. No nic. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś lepszy ^^

Dodatkowo radzę, żeby dopisać w temacie, albo gdzieś w opisie, że to jest o LoL'u, bo nasi forumowi koledzy i koleżanki mogą nie wyczaić o co chodzi.   :squee:

Jeśli chcesz z nami grać to podaj nick, lvl i umiejętności nie są najważniejsze, liczy się czysty fun ze wspólnej gry :pinkiehappy:

A w sumie też chętnie z Wami pogram, czemu nie ^^. W czasie gry będziecie na jakimś komunikatorze (ts3/skype)?

Nick: kotkó

Dywizja: Srebro V

Pozycja: Bot (support).

W sumie też mogę pograć.

Jacob31 to mój nick

Ranga: Brąz V, bo nie dawno zacząłem grać rankedy.

Pozycja: Mid, bot, ew, jungler.

Edited by PlaguePony

Jeśli robicie to "dla fun'u" to chętnie następnym razem dołączyłabym się. Jest tylko jedno ale; godzina. Akurat o 19 mam trening i wracam do domu ok. 20:30, ale gdybyście się zdecydowali zbierać dodatkowo w jakiś inny dzień, to chętnie z wami zagram ^^

W razie czego:

Nick: Angdeya

Lvl: 18

Pozycja: top, ew. mid

Dobrze, godzinę ustalam na 19:30. Dziś niestety nie mogłem być(siły wyższe). Dlatego nasze spotkania zaczniemy od przyszłego piątku. Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie mi na pw swoich nicków z skype'a. :pinkiehappy:

Edited by Artaniis

Z przykrością ogłaszam, że w ten piątek nie ma spotkania. Zapraszam za to wszystkich na sobote o godz 19:30 :pinkiehappy: