Skocz do zawartości

[Propozycja] Likwidacja dowolnego "Edytowane przez"


Cipher 618

Recommended Posts

Na nowym forum każdy edytując post może zdecydować o tym czy odhaczy "Wyświetl linię 'Edytowane przez'". Jeśli tego nie zrobi, będzie to wyglądało tak jakby w ogóle nie edytował wypowiedzi, co jest mu na rękę (np. w dyskusjach/konkursach). Niestety bardzo często funkcja ta jest nadużywana i nazywając rzeczy po imieniu - niezłym wrzodem na zadku chyba dla każdego (zaczynając od użytkowników, przez opiekunów, a na administracji kończąc). 

Najbardziej daje się to we znaki w konkursach gdzie np wiersze czy inne teksty są zmieniane w ostatniej chwili. Pewnie, można robić screeny, ale nikt nie siedzi przed komputerem 24h/dobę.  

Doszło do takiej sytuacji, gdzie użytkowniczka rzutem na taśmę zamieściła pracę nie zaznaczając wspomnianej opcji, Pojawiło się tylko dwie prace. Po terminie przyznałem nagrody, a tu ni z gruchy ni z pietruchy pretensje "dlaczego nie dostałam nagrody"? Okazało się, że trzecia praca została wrzucona tak, że wyglądała jak sygnatura w spoilerze pod jakąś kreską i innymi bajerami (a mam gdzieś takie rzeczy). Zero informacji w stylu: "oto moja praca", brak "edytowane przez..." Przyznaję, nawaliłem, ale nie mogę wziąć całej winy na siebie. Przyznałem trzecie miejsce a w formie przeprosin winyla  :burned: Gdyby z automatu dodawało "edytowane przez X..." problemu by nie było. 
 
Moja prośba jest taka - jeśli istnieje taka możliwość proponuję znieść dobrowolną opcję zaznaczania "Wyświetl linię 'Edytowane przez". Napis "Edytowane przez..." powinien być dodawany automatycznie, dla każdego bez wyjątku. Dzięki temu unikniemy nieporozumień, a użytkownicy jakoś na tym nie ucierpią. 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to niezbyt wiem o co ci chodzi. Z jednej strony mówisz, że użytkownik może mieć wybór, czy chce to wyświetlić czy niej, z drugiej mówisz, że ma to się wyświetlać automatycznie dla każdego bez wyjątku. Więc co? xd To już chyba i tak na tym forum funkcjonuje - pod edytowanym postem zawsze pojawia się komunikat.

Albo to ja nie wiem o co cho.

 

Zresztą w kwestii konkursów to nie jest "wrzodem na dupie" jak to określiłeś, bo w wielu przypadkach można sprawdzić czy dana osoba oszukiwała, czy też nie, przykładowo po jakimś czasie zmieniając pracę właśnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moja prośba jest taka - jeśli istnieje taka możliwość proponuję znieść dobrowolną opcję zaznaczania "Wyświetl linię 'Edytowane przez". Napis "Edytowane przez..." powinien być dodawany automatycznie, dla każdego bez wyjątku. Dzięki temu unikniemy nieporozumień, a użytkownicy jakoś na tym nie ucierpią. 

 

Zrobiłem to zanim ten temat powstał. Niedawno, ale jednak jakoś to wyhaczyłem.

 

8tPXJOt.png

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...