Skocz do zawartości

Discord-ogólnie o postaci


Tarreth

Recommended Posts

Hah, Discord. Gdy usłyszałem to jego "zagramy sobie w grę" to ciężko było mi uniknąć skojarzenia z Jigsawem ;D. A co do samej postaci, to wg. mnie w Polskim dubbingu dla mnie jest o wiele ciekawszą postacią (heh, niby tylko głos, a tyle zmienia....), w końcu zwróciłem na niego większą uwagę. :discord:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hmm, Discord... On jest dla mnie jak czekolada dla Pinkie Pie. Discord jest oryginalnym czarnym charakterem, gdyż w gruncie rzeczy nie jest znowu taki czarny - może odkształcić całą rzeczywistość, ale nie zamienia ją w jakieś swoje imperium, w którym zniekształcone poczwary oddają mu cześć boską, tylko w swój plac zabaw. To o nim dużo mówi - nic na poważnie, szybko się nudzi, w głębi serca jest dobry, tylko że swoje zachcianki stawia na pierwszym miejscu i dlatego nie może żyć w zgodzie z kucykami.Mój ulubiony ze ,,złych", a może nawet ulubiona postać w całym serialu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[...]

Po III- Discord zyskał przyjaciela i hop-siup się nawrócił? Przez tyle lat żył bez nich, i całkiem dobrze mu się powodziło.Chociaż, odrobina uczucia może pomóc w zmianie.

Nie może Ci brakować czegoś, czego nigdy nie doświadczyłeś ;p

Mi się tam nowy odcineczek podobał, wizerunek Discorda w nim też :) (le Discord z herbatką...) No i to "Ouhh... Well played, Fluttershy..." było świetne xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Same arty dla Pana Chaosu nie wystarczą! Sam Discord bardzo chętnie dowiedziałby się także co wy w nim lubicie bądź za czym nie przepadacie. Co skłoniło Was ku temu, że tak zapadł Wam w pamięć? Oczywiście deszcz mleka czekoladowego to nie jest szczególny wyczyn biorąc pod uwagę możliwości naszego dragonequus'a! W końcu panował on swego czasu nad całą Equestrią!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discorda lubię, bo jest badassem wyjątkowym. Każdy chce tylko władzy, zemsty, władzy, potęgi, władzy... a on? On chce tylko, by nie było nudno. Dlatego został przeze mnie obrany patronem japońskiego internetu. No i kto działa z taką klasą co on?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discord nie boi się gwałtownych przemian, on je prowokuje. Nawet specjalnie nie rządził Equestrią. Utrzymywał ją w stanie czegoś na kształt anarchii. I jak raczył nadmienić już Gandzia, miał powalające poczucie humoru, nikomu się nie nudziło. Mały minusik za sojusz z Celestią, ale jak drugim wyborem był kamień... Ja wybrałbym chyba kamień :tom:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczucie humoru Discorda albo urzeka albo odrzuca. Mnie osobiście tak jak Was ono przyciągnęło i jego chęć pokonania nudy jest wprost epicka. Król Chaosu mianowany patronem japońskiego internetu? Nie wiem czy jest godzien tego miana ale to dość ciekawe. Rozwiniesz tę myśl, gandzia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...