Skocz do zawartości

Discord-ogólnie o postaci


Tarreth

Recommended Posts

Nowe zło przybyło do Equestrii. Elementy Harmonii muszą zatrzymać złego...

DISCORDA

131586977483.png?1315880144

Zły, zdziwaczały potwór o "kompleksie Jokera" jak to nazwał Lukiner.

Kim jest Discord? Ten, kto choć trochę interesuje się mitologiami,może łatwo wywnioskować, ze Discord jest CHIMERĄ.

Twórcy stworzyli taki obraz chimery chyba specjalnie - aby podkreślić szaleństwo "badbossa".

Jednak czy było to konieczne...?

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

... Tarreth GOOD FUCKING JOB

robić temat o czymś czego nie ma jeszcze

EPIC SPOILER ;d

byś zaczekał juz do tej soboty, bo nie każdy sprawdza ED i nagle BAM screeny z nowego sezonu i filmik z Discordem dooch :<

dodam od siebie Discord = pomyleniec z charakterem Lokiego/Jokera/innego szalonego bad guya z filmów i komiksów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukiner, a Ty wierzysz, że ludzie z tego forum nie oglądali Discorda? Choćby nie chcieli, to przeglądając kucykowe blogi by się natknęli na animacje, zdjęcia, a nawet filmy.

Nie można nazwać tego spoilerem, bo i tak już wszyscy wiedzieli o nim dokładnie to, co ja sam napisałem. Nie wiem, jaki ma cel jego przybycie,więc tego nie napisałem. Można nad tym gdybać, nie?

No i a propos... Czy uważacie, że jego cel jest podobny jak Jokera? Zamęt w Equestrii? Wszechogarniająca panika, zadowalająca jego ego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukiner, a Ty wierzysz, że ludzie z tego forum nie oglądali Discorda? Choćby nie chcieli, to przeglądając kucykowe blogi by się natknęli na animacje, zdjęcia, a nawet filmy.

Nie można nazwać tego spoilerem, bo i tak już wszyscy wiedzieli o nim dokładnie to, co ja sam napisałem. Nie wiem, jaki ma cel jego przybycie,więc tego nie napisałem. Można nad tym gdybać, nie?

No i a propos... Czy uważacie, że jego cel jest podobny jak Jokera? Zamęt w Equestrii? Wszechogarniająca panika, zadowalająca jego ego?

znam kilka osób które twardo nie chcą widzieć żadnego filmu z Discordem ani innych spoilerów....

"Czy uważacie, że jego cel jest podobny jak Jokera? Zamęt w Equestrii? Wszechogarniająca panika, zadowalająca jego ego?"

po tym co zobaczyłem na spoiler pickach to jestem pewny że koleś nudzi się i robi sobie ze wszystkiego i wszystkich jaja, a że ma moc pewne większa alicorn to czemu nie? obstawiam że wizerunek błazna to tylko jedna z jego twarzy i jak coś będzie szło nie po jego myśli to hello "rage mode"

Discord =

niezgoda

dysonans

niesnaski

dysharmonia

zgrzyt

rozdział

etc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie nie ma takiego rage mode i nie dba czy wygrywa, czy przegrywa. A jeśli chodzi mu tylko o to, by coś się działo? By nie niszczyć, a zachwiać harmonię i oglądać ruchy? Jeśli to, co robi jest dla niego sztuką, a harmonia jest jego muzą?

Czy chciałby to niszczyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?

Nie. Wytłumaczenie jest proste:

Poważny Discord nie chciałby się bawić w labirynty, obserwować kucyki, błądzące w uliczkach, w których rośnie strach. On by je po prostu pokonał. Nie szukałby zabawy w tym, co robi, a po prostu zakończył swój niecny plan.

Nawet Ty, nasze forumowe zło wcielone wiesz o tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?

Nie. Wytłumaczenie jest proste:

Poważny Discord nie chciałby się bawić w labirynty, obserwować kucyki, błądzące w uliczkach, w których rośnie strach. On by je po prostu pokonał. Nie szukałby zabawy w tym, co robi, a po prostu zakończył swój niecny plan.

Nawet Ty, nasze forumowe zło wcielone wiesz o tym.

bardziej mi chodziło o jego wyraz twarzy i pozę .... nie mam nic przeciwko zabawie z ofiarą, labiryntom, zagadkom, sianiu paniki w głowie (kto czytał spoilery pierwszych 2 odcinków, wie co będzie dziać się w labiryncie) etc o ile główny zły nie jest idiotą i w połowie drogi nie zostawia guzika z napisem "wciśnij aby zabrać mi moc i mnie pokonać" lub innego shitu który pomoże wygrać dla tych dobrych....

Dołączona grafika

czas rozpocząć mroczne knowania jak zdobyć świat

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=fbqDl8oqB1A

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=cC-lgD-mJ0s

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=AM0IH1SUJa8

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=kEOpr2jai9c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry zapomniałem jeszcze dodać flutterrage :<

@ok done :P zastanawiam się czy Twilight gdzieś nie miała momentu

Dołączona grafika

Discord = Music: An inharmonious combination of simultaneously sounded tones; a dissonance.

hmmm po nowym spoilerze + tym arcie + definicji słowa Discord, chciałbym aby Octavia i pozostali (Lyra,Vinyl), ale głównie Octavia tez miała udział w walce z Discordem (o ile taka będzie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukiner - EPIC WIN :D Mi to wygląda na to, że będzie im mieszał we łbach i robił przeróżne Halucynacje, po czym dojdzie do starcia Prawdziwych Kucyków z tymi "stworzonymi" przez Discorda i w końcu jak zwykle Twilight przedawkuję książki i znajdzie na niego złoty środek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej aby Discord wygrał, wprowadził wieczny chaos, zamęt itp... dodatkowo wskrzesił NMM która zajmie się resztą + nasłał na miasta kuców armię smoków, hydr oraz zodiakowych bestii i BAM koniec 2 sezonu (albo i całej serii = do zobaczenia w My Pony Wars: Only Strongest Survive) ^^

......

no co? można sobie pomarzyć co nie? nie wszyscy mają w głowie happy endy i wszechobecną tęczę bla bla bla >:]

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP 1 photo

Ja nie chce Twilgiht.

nom i coś czuje że z dnia na dzień coraz więcej takich Discordów będzie się pojawiało co mnie niezmiernie cieszy ;]

uwierz mi Twilight po ciemnej stronie mogła by sobie poszaleć z całą ta magia która w niej się kisi, a Discord/NMM raz dwa by jej pokazali jak do tej magii się dobrać nawet idąc po trupach ;p Pinkie to co najwyżej mogła by się zajmować niedobitkami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak patrząc, przecież po co Discordowi jakikolwiek kucyk ? On sam wszystkich rozwali <333

popychadło, potakiwacz, wspólnik, człowiek od czarnej roboty, służący, można tak wymienić w nieskończoność....

nawet miłość lolz .... skoro Spike podkochuje się w Piance to dlaczego Discord nie mógłby nie czuć tego samego do kogoś konkretnego/uzdolnionego(Twi)/z potencjałem(Twi)/podobnymi zamiłowaniami (NMM)/chaotycznym umysłem(Pinkie), sam nawet stwierdził że Pinkie to jego faworyt z pośród mane6, prawdopodobnie ze względu na jej ADHD mode, party hard i przebijanie 4 ściany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@edek

świat by nie wytrzymał połączenia Discorda z Trollestią .... implozja z miejsca albo harakiri aby nie męczyć się

JJ jest szybki:

Dołączona grafika

w kwestii I'm gona control you and you can't do a shit about this:

Dołączona grafika

skoro już drążymy temat "par" to lecimy:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...