Skocz do zawartości

Discord-ogólnie o postaci


Tarreth

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 316
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Piosenka postaci, która jest w stanie wypić szklankę napełnioną od góry eksplodującą czekoladą uzyskaną z chmury o składzie porównywalnym do waty cukrowej po prostu musiałaby być największym objawieniem ostatnich lat... Jeśli jeszcze wziąć pod uwagę ten jego głos wręcz idealnie stworzony do złowieszczego chichotu, to... To po prostu niewyobrażalne! *Idzie na youtube posłuchać "Don't stop me now" patrząc na arty z Discordem*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli będę pić baaardzo dużo mleka czekoladowego to będę wielka dostanę jakieś supermoce czy coś?

Mleko ? Nie nie daje super mocy, poza tym że jest pyszne można nim skutecznie zalewać wioski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Panie, przychodzę z nietypową prośbą. Wybacz, że bez Twojej wiedzy, ale zająłem się już budową Twojego nowego Pałacu, króry już prawie został wykończony i czeka na Twój powrót, tylko jest pewien szkopuł. Czy mógłbyś określić jakie kolory w poszczególnych pomieszczeniach Twojego pałacu chciałbyś ujrzeć? Niestety malarze nie są w stanie wykonać palet kolorów w stylu "Chaosu", więc muszą to być barwy podstawowe. Moje najszczersze przeprosiny za marnowanie Twego cennego czasu, który konsumujesz na swych wakacjach. Z wyrazami szacunku, Twój uniżony sługa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy planujesz napisać książkę? Albo autobiografię? Filozoficzne przemyślenia na temat chaosu?

Książkę powiadasz ? Nie myślałeś o tym, ale może kiedyś.

Hey Discord, a lubisz czasem wypić coś mocniejszego niż eksplodujące mleko czekoladowe ^^ ?

Tak, zaciekawiła mnie wasza ludzka oranżada trochę ją ulepszyłem i daje niezłego kopa.

Mój Panie, przychodzę z nietypową prośbą. Wybacz, że bez Twojej wiedzy, ale zająłem się już budową Twojego nowego Pałacu, króry już prawie został wykończony i czeka na Twój powrót, tylko jest pewien szkopuł. Czy mógłbyś określić jakie kolory w poszczególnych pomieszczeniach Twojego pałacu chciałbyś ujrzeć? Niestety malarze nie są w stanie wykonać palet kolorów w stylu "Chaosu", więc muszą to być barwy podstawowe. Moje najszczersze przeprosiny za marnowanie Twego cennego czasu, który konsumujesz na swych wakacjach. Z wyrazami szacunku, Twój uniżony sługa.

Wszystkie odcienie zielonego !!

ale discord ma już swój pałac w Gdyni Orłowie (Chaos Wszędzie)

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=zw4Ox2gXP3E

mam też pytanie, czy umiał byś zrobić tam większy Chaos

Oczywiście że tak, myślisz że za co dano mi tytuł Pana Chaosu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest twój ulubiony smak Frugo? :P

Moment..... Truuuuuuuuum!!!!

*wchodzi do pokoju* Hm ?

Co to jest "Frugo"?

Rodzaj picia, kupić Ci ?

W tej sprawie Cie wołałem.

Jaki kolor ? Zielony, czarny...

Wszystkie.

*wychodzi z pokoju*

Jak wypije to powiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Jakie słodkie :3 Discord nie wiedziałam, że dorabiasz jako niania :P

Żartujesz sobie ze mnie?

Ale przyznaj słodkie.

Nie dam Ci dzisiaj spać.

Masz art oddający Twoją wspaniałość ;P

Dołączona grafika

I tak nie dam Ci spać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...