Skocz do zawartości

Discord-ogólnie o postaci


Tarreth

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 316
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Team Chaos - Discord, Nightmare Moon, Trixie - Prepare for trouble, and make it double

http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=fvwp&NR=1&v=AgvQUSW1dG4

Prepare for trouble

Make it double

Prepare for trouble

Make it double

We'll be the richest rogues of all time.

Creators of a grand design.

I'll be the king. :discord2:

I'll be the queen. :nmm:

I'll be the joker...of crime. :trixie:

__________

10 raz to oglądam i nie mogę przestać brechać xD best idea ever

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zajebiste !

teraz chciałbym zobaczyć ich (szczególnie w ludzkiej wersji) przebranych za team rocket: Trixie z tym medalikiem na czole jako ich pet ^^ i całej trio w jednej z pozycji z serialu ;p

Dołączona grafika

albo czuj ten de/motywator:

OW SHIT! the Elements of Harmony are here :O

Dołączona grafika

Team Rocket stało się bardziej awesome niż zawsze ;p

co do avka to dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ale to nie ma sensu na litość boską! Discord i płacz? Have mercy for Celestia's sake!

why not?

skoro potrafi się cieszyć, śmiać (zarówno ze śmiesznych rzeczy oraz z zamieszania/chaosu), być również zbulwersowanym/złym gdy Shy zachowuje się nie tak jak on chce lub nawet bać się gdy leci w niego promień EoH to dlaczego miałby nie ukazywać smutku, żalu, rozgoryczenia czy innych negatywnych emocji które mogłyby doprowadzić go do płaczu?

Jak dla mnie to nawet ci źli mają czasem momenty w których muszą zdjąć maskę twardziela/poważnego badassa i pokazać swoją bardziej emocjonalną stronę. Zapewne byłby to rzadki widok i zły starałby nie okazywać tych uczuć publicznie, bo co wtedy o nim inni pomyślą?

.

.

.

.

TL : DR / wersja dla Tarra co nie czyta moich wypocin (które pisałem słuchając tego: )

TO JEST DISCOPIE DO JASNEJ CIASNEJ !!! tu nie ma dlaczego, co, gdzie i kiedy... ona pociesza jego lub on ją, razem psocą lub bawią się i mamy Happy End. Learn to tolerate ships with villains.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja się czepiam shippingu?

Nie.

Ja się czepiam płaczącego Discorda. Nightmare Moon, Chrysalis nawet... Ale Discord? Tis guy don't gief a singl' buck, mah friend. Jeśli Discord miałby być smutny, to ja nie wiem, jaka apokalipsa musiałaby dotknąć Equestrię. Facet jest specem od chaosu, od zmieniania tego, co normalne. Nie zna raczej smutku, bo to, co smutne i tak może zmienić według swojego widzimisię.

Tak więc uważam, że płaczący Discord to bullsnap.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

teraz dam obrazek w spoiler i zanim go tworzycie to usiądzcie na podłoge bo spadniecie z krzesła

Dołączona grafika

moim zdaniem discord nie jest taki zły np. czekoladowy deszcz, ekonomię jedynie psuje bo po co kupować czekoladę skoro można wiadrem z nieba ale nic złego nie robi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluandar

Uwielbiam tego gościa :D Owszem, jest zły, jest czarnym charakterem, ale do licha, ten facet ma styl :) Tylko najlepsze czarne charaktery go mają. Ach i ten jego szalony, piękny świat... gdyby robił to w imie dobra :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Discord powróciłby w 3 sesonie, to chciałbym żeby wyglądał tak.

http://xscaralienx.deviantart.com/art/Discord-design-257986986?q=favby%3Ajn6%2F3236751&qo=51

Ten discord jest jakiś taki dziwny. Nie oddaje głębi prawdziwego discorda...

Coś mi w nim brakuje może taj "lajtowości" wyglądu?

A na tym obrazku wygląda jak niewyrośnięty wilkołak z przeszczepionymi łapami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...