Skocz do zawartości

Propozycje, zażalenia i inne złe rzeczy


Cuddly Doggy

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Byłoby miło, gdyby ktoś się tu wypowiedział. Co myślicie o naszym prowadzeniu działu? Co możemy poprawić lub zmienić? Piszcie, bo dział jest dla was, a jeśli nie będziemy wiedzieli, czy coś wam się nie podoba, to nie będziemy mogli temu przeciwdziałać...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I tak dużo tematów jest nieaktywnych. D:

Nie aż tak dużo. W większości zabaw ostatnie odpowiedzi datowane są na początek maja, więc jakaś aktywność jest. Część niezbyt aktywnych zabaw wymaga dużej aktywności użytkowników, a niestety w niektórych tematach znajdują się dwie, może trzy odpowiedzi, więc póki co, nie ma co odświeżać, po prostu trzeba poczekać, aż znajdą  się inni zainteresowani danym tematem. No cóż, zazwyczaj tak jest, że jedna zabawa przypada do gustu użytkownikom, a inna nie.

Co do zabawy "Wykrywacz kłamstw", to ona jest póki co nieaktywna z naszej winy. Zajmę się nią, gdy będę miała czas na ponowne obejrzenie odcinków, bo tak to nie mam podstaw do zadawania jakichkolwiek pytań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ahoj!
Dawny Avatar działu się kłania. (Nie przechwalając się ^^)

A tak na serio, to... Odkąd przestałem być Avatarem, przestałem tu zaglądać. Mam nadzieję, że dział dobrze prosperuje :)
Mam pewną propozycję. A mianowicie co byście powiedzieli na to, by przywrócić temat o muzyce? Są ludzie, którzy lubują się w muzyce country/mają piosnki o Applejack i takie tam. Sam ogólnie za nią nie przepadam, ale znam kilka fajnych nutek, wpasowujących się w ten klimat. No i to w tamtym temacie ukochałem sobie i poznałem "Sweet Apple Acres" od MandoPony'ego.

Nie będzie reaktywacji tego tematu, ok. Powstanie, też dobrze, bo zapewne będę tu częściej zaglądać ;)
Taka tam moja wypowiedź. Może być nawet zignorowana, nie obrażę się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ahoj na morzu i w kosmosie.

Większość rzeczy, które tutaj napiszę, jest mocno subiektywna i oparta na moim wygórowanym widzi-mi-się - zrobisz, jak uważasz, Garin.

 

Porządki

1) Usunęłabym dział "Galeria Applejack" i wszystko uschematyzowałabym do jednego tematu. Byłoby mniej pustych zakątków i więcej porządku. Jeden ogólny wątek byłby przez ciebie kontrolowany, żeby arty trzymały jako taki poziom.

2) To samo tyczy się tematów z rodziną Apple i innymi - usunąć. Poza spamem BiPa nic tam nie ma, a jego niektóre arty są dość kiepskie. Właśnie dlatego myślałam o tej kontroli - jakiś mały regulamin or smth liek dat. Niech to posłuży za wystarczający argument.

3) Dział "Appleloosa" - nie wiem, czy jest sens jego istnienia, skoro są tam tylko dwa tematy. Imo można je przenieść do ogólnego działu.

4) A "Zawody Żelaznego Kucyka" wyglądają jak działowe archiwum. Albo coś tam odświeżyć, albo również powywalać te tematy. Nie lubię, gdy tak wszystko zastyga, stoi i nic się z tym nie robi.

5) Podobna sprawa z pamiętnikiem.

6) Zabawy - poza prawda fałsz wszystkie są nieaktywne. Albo są nudne, albo nie są odświeżane.

7) No i Zapytaj... Uch, znów mi się dziwnie zrobiło, bo zobaczyłam swoje stare odpowiedzi. Z tym też musisz coś zrobić. Ostatni post w pytaniach był w kwietniu.

8) Tematom "Witajcie, partnerzy!", "Tablica Wyróżnień" itp też przydałaby się jakaś renowacja.

9) Aha, i obrazek działowy jest trochę za duży i zbyt pomarańczowy.

Podsumowując to wszystko, ja to bym najlepiej wszystko wywaliła i założyła od nowa. Rewolucja jak w offtopie w erze forumowego dostatku, tyle że tutaj nie będzie żadnych buntów, bo nikogo to nie obchodzi, he.

 

A teraz dam coś bardziej konstruktywnego, żeby nie było, że przyszłam tu wszystko masakrować.

 

INNOWACJE

1) "Appleloosa" - od razu nie trzeba usuwać. Ja dałabym tam wszystkie dyskusje, na które miałeś pomysły, ale ci się komputer spalił i te, które już są (jedna zdaje się, ale co stoi na przeszkodzie!)

+ wszystko, co jest związane z Jabłkiem. I nie chodzi tu o kucyka, bo, jak już zaznaczałam wiele razy i w wielu wątkach - nikogo to nie obchodzi, a wiele tematów było już wiele razy wałkowanych. Mam tu raczej na myśli coś o gotowaniu, muzyce country, wsi, rodzinie, westernie, jeździectwie, BRONI BO CZEMU NIE, wynalazkach, przestępcach i szeryfach, Indianach i laki lukach. Srsly, można z tego zrobić coś dużego.

2) "Zapytaj Applejack" - zachęciłabym ludzi do zadawania pytań różnymi eventami. El Martinez, mój best regent, odpowiadał pijaną Applejack, i to było fajne. Można ukierunkować ludzi na jakieś wydarzenie, żeby łatwiej mogli wymyślać pytania. + goście specjalni.

3) "Pamiętnik" - pamiętniki prosperowały najbardziej w czasach "przygód", gdzie użytkownicy wymyślali dalsze zakończenia. Mój pamiętnik był mocno zryty i beznadziejny, pewnie dlatego tak dużo osób go czytało i brało w tym udział. Pamiętam te czasy, gdy zastój działowych pamiętników był największym problemem forume xd

Ja lubię pisać, mogłabym coś takiego poprowadzić. Poza tym tytuł tematu "Fanfiki w dziale..." też jest dość nieadekwatny. Pamiętam, że tak go nazwałam, bo chciałam robić jeszcze dużo opowiastek, ale coś mi nie wyszło xd.

A gdyby nie brać przygód w ogóle pod uwagę, można byłoby dać głos ludowi, o czym chce czytać. Opcja "Przemyślenia Applejack o jabłkach" też może być ciekawa.

Można ściągnąć dobrego MG, który poprowadziłby sesję i która nie umarłaby od razu. MG prowadziłby postać AJ, ludzie by się z nią zżyli, mogli chodzić razem zbierać jabłka i explorować Ponyville.

A jeśli to wszystko jest bez sensu, to po prostu usunąć ten dział.

4) Zabawy - tutaj imo najbardziej potrzeba inicjatywy Avatara, żeby ogarnął te zabawy, które są nieaktywne - bo jest ich całkiem sporo, a mogą okazać się ciekawe.

 

Na razie to tyle, pozderki!

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz, że odniosę się do Twojej wypowiedzi:

Odnośnie "Porządków":

1): Jakoś nigdy do galerii nie zaglądałem. Zamierzałem już podczas swojej regentury usunąć tą wylęgarnię spamu. Poza BiP'em nikt tam nic nie wrzucał (zdarzały się wyjątki, ale sporadyczne). Chociaż z drugiej strony sam nie wiem, pomyślę nad tym. A właśnie, mam nadzieję, że ten art. z księżniczką BM nie pochodzi właśnie stąd.

2): Dodam odpowiednie podpunkty do regulaminu.

3) i 4): Właśnie do nich miałem spisane pomysły. Zastanowię się nad przyszłością tych subdziałów.

5): W trybie natychmiastowym!

6): Akurat to moja wina, że były (są) nieaktywne.

7): Zamierzam odświeżyć zapytajki do AJ, a także utworzyć dla Granny Smith.
;
8): Nie widzę sensu w "Tablicy Wyróżnień" ponieważ powstała punktacja działowa. Jeszcze dziś wyląduje w koszu.

9): Zastanowię się nad nim.


Odnośnie "Innowacji":

1): Właśnie ta, chciałem umieścić dział poświęcony muzyce Country, (standardowe) zastanowię się jeszcze nad tym.

2): Chodzi o takie eventy zapytajkowe, cóż warto spróbować.

3): Tak jak wymieniłem paręnaście punktów wyżej. Nie mam do nich siły i pomysłów.

4): Patrz punkt 6.


Ogólnie dzięki za sugestie, ale i tak userzy będą mówili, że "Garin ściąga od Soczkowej pomysły".


Avatar AJ
Garin
 

Edytowano przez Garin
W końcu normalnie piszę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...