Skocz do zawartości

SystemShy

Recommended Posts

  • 6 months later...

Zadałeś dobre pytanie... Sam nad tym rozmyślałem kilka dni temu, a nawet nad zrobieniem ankiety, czy ta zabawa ma wrócić. Zapewne wrócimy do tego, ale najpierw skompletujemy załogę CMC i kto wie, czy nie dojdzie do zespołu nowa postać... Wówczas ostro pomyślimy nad reaktywowaniem wywiadów... A na razie, proszę o wpisywanie tutaj swojego zdania, czy ma wrócić, czy nie. pozdrawia Scootaloo xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że ma wrócić! Czytając wypowiedzi innych wiem, że nie mam szans na bycie przepytanym nie wspominając o zostaniu avatarem (a nie będę na siłę wymyślał pytań - Scoot, lubisz korniszony?), ale samo czytanie sprawia kupę frajdy... z przewagą frajdy (żeby nie było).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witamy po bardzo długiej przerwie, czas powrócić do naszych wywiadów... Na początek przepraszamy, za tę przerwę, ale przez ten czas prawie wszystko się zmieniło i teraz nadeszła pora na reaktywację w nowym zespole CMC xD

 

Zacznę od przedstawienia Wam redaktorek: Scootaloo, Apple Bloom, Sweetie Belle, Babs Seed, Gość.

 

Jako pierwszy po tak długiej przerwie, wywiadu udzieli na nie kto inny jak nasz forumowy Smok, stały bywalec na KAŻDYM Meecie, właściciel jednej z największej kolekcji zdjęć na forum i Awatar Fluttershy... STACHUL!

 

A zatem zaczynajmy wywiadzik :)

 

Witaj Wielki Smoku, wielkie dzięki za przybycie do nas!

 

Witajcie! Jestem Stachul i jestem wciąż wolny! Moje GG jest w profilu, panie w wieku 16-23 zapraszam!

 

1. Czy podoba Ci się posada awatara?

 

Bardzo kontrowersyjne pytanie, nie powiem... Otóż praca samego avatara jest ciekawa i męcząca jednocześnie, dlatego raz się podoba, a raz ma się dosyć, ale po pewnym czasie przyzwyczajasz się, więc mogę rzec, że kocham tę robotę najbardziej. Gdy ludzie się cieszą po każdym poście. Gdy dziękują za to, co się zrobiło... to sprawia, że jestem szczęśliwy, a jak coś daje szczęście, to się to lubi. 

Czyli w skrócie: tak.

 

2. A dlaczego nadałeś sobie tytuł smoka bo to trochę ironiczne ze awatar Fluterki ma tytuł smok?

 

Ooo to jest dobre pytanie i chętnie o tym opowiem, otóż jestem typem kogoś, kto lubi paradoksy. Lubię tez powodować, że ludzie zaczynają zastanawiać się nad czymś, bo tak można ich lepiej poznać. Dodatkowo lubię smoki, te mityczne stworzenia są uosobieniem piękna i potęgi, mocy i delikatności, życia i zniszczenia... A ponieważ dodatkowo Fluttershy się ich boi, to pomyślałem, że może też to dać wiele nowych rozwiązań przy prowadzeniu działu i na ten przykład dawaniu odpowiedzi na pytania.

Poza tym smoki są fajne, bo zioną ogniem i robią dobrego grilla!

 

3. Własnie tak nas zdziwiłeś tym, nigdy bym nie pomyślała ze Fluttershy chciałaby mieć coś wspólnego ze smokami innymi niż Spike... A czy to prawda ze jesteś tak nieobliczalny i towarzyski jak o tobie mówią?

 

Mua? Nieobliczalny? Towarzyski? A któż to takie herezje rzuca? Toż to ja jestem ino niedoodgadnięcie i zabardzoprzytulającyirozmawiający... Nie wiem nic na temat wiązania ludzi taśmą, skakania im po plecach, zjadania ich żarcia, wywalania ich na ziemię, gadania o wszystkim, rozwalania samochodów, lizania telefonów i łokci no i czasem włosów... To wszystko to jest... no dobra, to ja... Przepraszam ;_;

 

4. Czy jako awatar, członek ekipy, ukarałeś już kogoś warnem, lub banem?

 

Nie będę na ten temat rozmawiać, bo jest to moja prywatna sprawa, czy komuś pomagam w takich sytuacjach, czy nie. Jeśli tak, to wystarcza tylko wdzięczność raz na kilka razy... 

 

5. Czy zdarzyło ci się kiedyś postąpić wbrew własnej naturze?

 

Ja postępuje wbrew sobie dużo razy i jest mi z tym dobrze. Przynajmniej nie jestem monotematyczny.

Ale drogie panie... jestem wolny, jak coś, to można mnie podrywać na GG xD
Taka reklama dla wszystkich!
Dynamiczny, zmienny, niejednolity. Słów wiele, jedna osoba :)

 

Ok wyjątkowo damy DARMOWĄ reklamę xD

 

6. Wracając jeszcze do twojej funkcji, co akurat tak urzekło cie we Fluttershy ze postanowiłeś zostać jej awatarem?

 

Głupio o tym gadać, ale to był przypadek xD W szkole nudziło mi się jak mops i w dwie przerwy napisałem dwa podania... na FS i Twilight... pierw wysłałem na Twi, ale coś mi podpowiedziało, że może warto by też dać to drugie podanie, w końcu nie byłem przekonanym do tego, że otrzymam jakąkolwiek funkcję na forum. Napisałem więc do znajomej, by mi przepisała drugie podanie, które akurat jej dałem na pamiątkę i bum! Jakoś się udało...

Szkoła to dziwne miejsce, gzie podania na 1-2 strony A4 pisze się w kilka minut.

 

7. Czy są osoby na forum, które wybitnie Ciebie denerwują?

 

Wybitnie? Denerwują? Pfff... Proszę Was. Jestem ostatnią osobą, którą da się zdenerwować. Robię to tylko jak
a) Mam zły dzień (1-2% życia)
b) Jestem za coś super odpowiedzialny
c) akurat mam ochotę być niemiłym
Ale tak, to nie ma NIKOGO na forum, kto by mnie denerwował, nawet, jeżeli tego bardzo próbuje. Sorki, memorki

 

Sam próbowałem kiedyś..... nie wyszło mi :(

ps Czy ktoś z forum widział Ciebie zdenerwowanego?

 

Tak. Raz opisywałem pewną torturę ze średniowiecza, bo się wkurzyłem lekko...

 

Oo....

 

A-ale jej nie zastosowałeś prawda...?

 

Akurat była niemiła sytuacja ze śmiercią... i wiele innych czynników
Jeszcze nie...
Ale metoda ciekawa.

 

Jak to j-jeszcze?

 

Ja zawsze odpowiadam jeszcze, bo nigdy nic nie wiadomo xD

Poza tym "jeszcze" jest odpowiedzią na WSZYSTKO!

 

Hmm... Wiesz co... mimo tych tortur i... innych złych rzeczy, jest w tobie chyba jakieś dobro...

 

Proszę Cię. Od strachu po przyjaźń xD

Tak działam.
Jeszcze...

 

8. Czy spotkałeś kiedyś osoby niepełnosprawne taki jak mój opiekun i jak na nich reagowałeś?

 

Spotykam ich często. Zwykle witam się z nimi i jak akurat jest sposobność, to sobie gadam, bo dlaczego nie? Reagować? Ludź to ludź, nieważne na czym siedzi.

 

9. Hmmm... I moje kolejne pytanie... Tym razem o zdolności artystyczne! Malujesz? Szyjesz? A może śpiewasz? Mi wszyscy mówią ze ładnie śpiewam! A jak to jest z Tobą?

 

Kiedyś rysowałem, znaczy uczyłem się... kiedyś się uczyłem szyć... kiedyś chodziłem na chórek w szkole... kiedyś uczyłem się tańczyć... kiedyś uczyłem się grać na flecie... wszystko kiedyś i w niczym nie byłem aż tak dobry xD Powiedzmy więc, że robię wszystko i nic, ale w niczym nie jestem dobry. Taka moja rola :3

 

10. Ok to moja kolej, czy Ty Smoku, masz jakieś zwierzę?

 

Mam młodszą siostrę, liczy się jako zwierze? 

 

Jeśli udaje małpę?

 

Chodzi, skacze, je... w sumie jest jak zwierzątko xD

Dwóch starszych braci nie liczę za zwierzątka.

 

11. Teraz raczej nudne pytanko jaka muza cię kręci?

 

Każda. Nie dzielę muzyki na gatunki, podgatunki ani nawet wykonawców. Dlatego jestem dobry do radia! Bo nie wykluczam w góry niczego i nie mam takiego zamiaru! W końcu muzyka jest po to, by bawić! Czy to ważne, czy metal, punk, czy hip-hop? Nie! Ważne, by była piękna i ciągnęła za serce lub rwała za nogi!

 

Hm bardzo sprytnie wybrnąłeś z tego xD

 

Nie trzeba mnie wychwalać xD Chociaż... a wychwalajcie, zdobędę w oczach pań :3

 

12. Jak trafiłeś na nasze forum?

 

Grałem kiedyś w tekstowe MMORPG i tam na forum powstał temat o Bronies... wpisałem się tam i Smark zaprosiła mnie na meet. Jak już pogadałem z ludźmi, to stwierdziłem, że "a mogę sobie zrobić konto i tak tam nie będę siedzieć"

 

13. Jeśli miałbyś możliwość stania się kucem to czy byś z niej skorzystał i jakim byś był kucem?

 

Otóż zadziwię Was, bo bym nie skorzystał... Osobiście nie jestem sobie w stanie wyobrazić siebie jako kuca, więc wolałbym pozostać sobą i wciąż nieść chaos xD No chyba, że byłaby to zamiana czasowa. Wtedy stałbym się jednorożcem i nawalałbym wszędzie magią, by się dobrze bawić... Ale osobiście wolałbym się stać smokiem. Od tak.

 

I za taką szczerość :muffin: dostajesz xD

 

Lubię ser :v

Ser jest spoko.
Ale mufinka tyż dobra.

 

14. Ok to teraz ja.... czy myślałeś czasem, nad odejściem z ekipy, lub zmianą działu, czy rangi nawet?

 

Czasem myślę, a czasem nie. Wszystko zależy od tego, czy mam czas i jestem pewny, że mogę ciągnąć dział dalej. Ale aktualnie chyba się na to nie zapowiada... hmmm... zobaczymy.

 

15. Jak widzisz swój dział w przyszłości, co planujesz na najbliższe dni, miesiące?

 

Muszę w końcu rozkręcić zabawę z wyścigiem. Planuję też zagadać do innych Awatarów i zrobić więcej zabaw kooperacyjnych, o ile ta jedna mi się uda. Jak nie no to... no cóż... będzie trzeba wykombinować coś nowego.

 

Awatarów? A, czy mniejszych też?

 

Póki co tych głównych, ale mniejszych tez można, o ile wypali zabawa xD

 

16. Ok to teraz moje pytanie nie wiem czy ostatnie ale dotyczy smoków.

Powiedźmy że jesteś sędzią pojedynku pomiędzy Smaugiem A Borchiem Trzy kawki jak sądzisz kto by wygrał, za kim byś był?

 

A dlaczego mieliby ze sobą walczyć? Czy też jak by do tego doszło? W sumie nie wiem za kim bym był, ale jako sędzia musiałbym raczej i tak zostać bezstronnym. Więc nie głosowałbym na żadnego z nich.

 

Wiem to było podchwytliwe, ale wybrnąłeś znowu xD

 

Bijcie pokłony!!!

 

Ta skromność...

 

Skromność to cecha przegranych xD Ale czasem skromnym tez bywam, by zaimponować innym.
Taka rola bycia smokiem...

 

Hm a co z chciwością?

 

Chciwym nie jestem. Dobry ze mnie smok, co daje prezenty losowym ludziom na meetach ;_;
Ale ja nic nie wiem...

 

To musimy się spotkać na następnym u mnie...

 

Losowym ludziom to ciekawe co byś mi dał, gdybym się pojawił?

 

Jakby trafiło na Ciebie, to pewnie to, co bym akurat chciał dać komuś xD

 

17. Czy forumowy Smok, Fluttershy lubi CMC?

 

Ja lubię wszystkie postacie.

Każda postać wnosi coś nowego 

A nowe = dobre
Więc każda postać jest fajna xD

 

18. Smoku, czy chciałbyś być WA, lub adminem?

 

Hahahahahahha. Nie!

 

Dlaczego?

 

Super by był z Ciebie admin, według mnie!

 

Byłbym słabym adminem xD Nawet słabym modem. Nie znam się na stronie technicznej, jestem bardzo losowy i nie mam tego przekonania do dawania warnów... pierw bym upominał, potem starał się gadać a na końcu dopiero bym dał pewnie, ale i tak po zmniejszonej wartości... mam za miękkie serce...

 

Wiadomo, mi nie dałeś warna za prowokację na SB kiedyś ....
A tak bardzo się starałem!

 

Nie nie nie
To forum mi pokazało, że moderator musi być twardy i nie może być pobłażliwy. 

 

19. Dobra teraz pytanie jaka jest twoja dieta?

 

Nie mam diety!

Jem co się da. Ino w piątki nie jadam mięsa.

 

Czy taka jaką ma klasyczny smok?

 

Nie jem dziewic :v

Ratuję je!

 

20. Co lubisz robić w "chwilach" po za forum?

Grasz w coś na kompie?

 

1. Jeść. Spać. Grać w coś. Gadać ze znajomymi. Chodzić na meety. Masować sobie stopy. Lizać rzeczy. Smażyć naleśniki.
2. Gram w wiele gier i co chwilę je zmieniam... ciężko więc powiedzieć w co teraz gram xD

 

21. Od jakiego kucyka chciałbyś dostać buziaka?

 

Od każdego!

Który jest klaczą.
Tylko i wyłącznie! 

 

Wow!!!

To byś bł zacałowany na śmierć!

 

Nom całe miasto klaczy xD

 

:3
Mmmmm mogę z tym żyć!

 

22. Co byś zmienił na forum, gdybyś mógł?

 

Hmmm? To nie ode mnie zależy. Gdybym mógł, to bym pytał ludzi co chcą zmienić i te pomysły, które by im najbardziej pasowały i mnie, bym wprowadził. W końcu forum jest dla grona ludzi, a nie dla jednej jednostki.

 

Bardzo demokratyczne...

 

Nie jestem za żadnym ustrojem politycznym xD
Polityka się mnie nie tyka, bo mnie nie interesuje.

 

Ok dziękujemy za wywiad Panie Smoku ^^

Wiele nam, o sobie opowiedziałeś, najaktywniejszy Awatarze naszego forum :rwink:

 

Cała przyjemność po mojej stronie ^^

 

Ok, dziękujemy wszystkim, którzy przeczytali ten wywiad i zapraszamy do pisania swoich wypowiedzi odnośnie jego xD

Kolejny pojawi się w przyszłym tygodniu ^^ CMC pozdrawiają i zapraszają do działu :cmc:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachul już zna moją opinię, bo jest moim hostem, ale prosił, by napisać, to piszę: Kanapka.

 

Tak, to jest moja opinia o tym wywiadzie. Stachul za nią ma ode mnie kanapkę z miłością :lunaderp: BiP też, bo poprawił błędy. ~ Dzięki (BiP)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witamy ponownie, dzisiaj przedstawiamy kolejny wywiad, tym razem z naszym forumowym Łabędziem, Cygnusem!

Skład redakcyjny pozostał niezmieniony : Scootaloo, Apple Bloom, Sweetie Belle, Babs Seed, Gość.

 

 

Hmm... Gdzie on... Tam! Dziewczyny, chodźcie, znalazłam go! Cyyygnuuuusss! Obiecałeś odpowiedzieć nam na kilka pytań! No chodź tutaj! Mamy chleb dla łabundziów!

Łabuuuundzie!

Usłyszałem słowo klucz. Macie mnie.
Witajcie! :3

Cześć Cygnus! Mamy dla ciebie kilka pytań, gotowy na nie?

Za ten chlebek mogę nawet posprzątać u Was w domku na drzewie.

Brzmi ciekawe, jesteś tańszy od Spike'a, który by chciał za to pewnie diament.
Powiedz nam, o co chodzi z tymi łabędziami, wyglądają jak przerośnięte kaczki z farmy....


Ale mają za to więcej wdzięku i klasy, poza tym śmiesznie syczą jak się je drażni. I są wdzięczne, jeśli coś im się daje.

Hmm... Czyli lubisz je denerwować, skoro uważasz ze to śmieszne? Fluttershy by się to nie spodobało...

Ależ skąd! Drażnienie zwierząt najczęściej kończy się ze szkodą dla drażniącego, dlatego wolę zostawić te ptaszyska w spokoju. Poza tym ładniej wyglądają jak pływają po jeziorku.

A my słyszeliśmy, że lubisz robić sytuację w których inni się denerwują... podobno nazywa się to shitstormem...

Pomówienia, to wszystko pomówienia! Te "shitstormy", jak to określiłaś, to tylko dyskusje które sztucznie urosły do czegoś więcej - kłótni. Takie rzeczy zdarzały się, gdy kolejni ludzie się dołączali i stwierdzali że mówię o niczym, byle tylko się kłócić, co chwilę później owocowało magicznym "Cygnus wszczyna shitstormy". Sprawiało mi to wielką przykrość.

Awww... Biedny jesteś! To strasznie niesprawiedliwe być obwinianym, o coś czego się nie robi.

Grunt że jest twardy i go to nie rusza Sweetie. Hmm... więc teraz może moje pytanie dlaczego zostałeś emisariuszem Kryształowego imperium? Co Cię do tego skłoniło?

Do zostania Emisariuszem Cesarstwa Kryształowego skłoniły mnie dwa pierwsze odcinki trzeciego sezonu, oraz moje wcześniejsze doświadczenia z... Hmm... Określiłbym to jako "upadłymi i zapomnianymi imperiami". W przeszłości bardzo interesowałem się Atlantydą, do dziś zaś zostało umiłowanie Cesarstwa Bizantyjskiego. Chciałem połączyć to wszystko oraz kucyki. Hasbro wyszło mi naprzeciw, dając Kryształowe Cesarstwo. I ot, zaczęło się.

Atlantyda? To coś związane ze znaczkami?

Własnie! i czym jest Cesas... Cesarstwo Bizantyjskie? To miejsce ze świata ludzi, tak?

Nie, to jeden z mitów. Opowiada on o kontynencie, który opływał we wszystkie bogactwa świata. Jednak za sprzeciwienie się woli bogów został pogrążony w oceanie. Zwanym po dziś dzień jako Ocean Atlantycki. A Cesartstwo Bizantyjskie to jedno ze średniowiecznych, upadłych imperiów.

Eee, z tego co mi mówił mój opiekun to to cesarstwo zmieniło właściciela...

Cesarstwo to zostało podbite, nie powiedziałbym że po prostu "zmieniło właściciela". Ale są różne punkty widzenia. Musiałbym prosić twego opiekuna... Zandiego, prawda? Musiałbym poprosić żeby się odsunął, bo chciałbym popatrzeć na tą sprawę z jego punktu widzenia.

Hmm... A czy za podbicie cesarstwa można dostać uroczy znaczek? Jak myślisz jakby wyglądał?

Płonący zarys Konstantynopola skąpany we krwi. Nie sądzę by był on uroczy.

A czemu nie? Według mnie byłby zajefajny...

Zależy dla kogo.
 
Ja nie chciałabym takiego znaczka! Krew nie jest urocza...

Tu nie chodzi o tą krew, tylko o płomienie!

Chwila, chwila, starczy tego! To chyba nie będzie dobrym znaczkiem, nawet dla nas. Ale za to mamy pewne zdjęcie, i do niego mamy kilka pytań.

Teraz ja chce zadać pytanie! Wiec Cygnus, ostatnio podsłuchałam jak ktoś mówił o tobie jako "syn Thora", kimkolwiek jest Thor, mamy nawet takie śmieszne zdjęcie, w takiej czapce!

Zb0dV0W.jpg

Czy to prawda?

*śmiech* To był chyba najszybciej zrobiony cosplay Thora w dziejach. Ja osobiście słyszałem, że sam jestem Thorem Gromowładnym. Zdjęcie jednakowoż nie kłamie, to nie fotoshop.

Thor jest twoim zainteresowaniem? Jakby był kucykiem to jaki miałby znaczek?

Jak to jaki, pewnie pioruny. Skoro ma taki tytuł to musi mieć znaczek związany z piorunami!

A nie miał przypadkiem on młota?

Aż mi się w głowie zakręciło... jaki on miałby w końcu znaczek?

Młota!
On się w sumie specjalnie nazywał. Mjolnir, czy jakoś tak.


Ta mój opiekun mi mówił że wykuły go krasnoludy.

Czyli na nasze mówiąc Ślązacy! *śmiech*

Śląsk? Podobno to straszne miejsce. Jak średniowiecze!

Rarity mówiła ze w średniowieczu kucyki były bardzo niekulturalne i nie znały się na modzie...

W czasach średniowiecznych podobno stosowano coś co nazywało se tortury. Co to jest?

To są ogólnie rzeczy które się robi drugiemu żeby cierpiał. Zadaje się je specjalnie, żeby coś uzyskać.

A na czym polegały? Na mazianiu piórkiem po kopytku?

Od takich "przyjemnych" rzeczy poprzez te tragiczne w skutkach.

Hmm... Brzmi jak inkwizycja! Mogłoby nam to zdobyć znaczki inkwizytorek, Cygnusie?

Takie rzeczy zostawiłbym na sam koniec, gdy nie będzie innych pomysłów na znaczki. Obdzieranie ze skóry nie jest chyba przyjemne.

No ale może pomogły by w walce z patykowilkami? Ostatnio to wielki problem z nimi.

A właśnie, macie jakieś potwory podobne do patykowilków?

A mamy! Wilki (takie z futerkiem) i poniekąd patyczaki.

Przytuliłabym takiego wilka.

Tak, a później zostałabyś zjedzona. A poza tym patyczaki? Zaraz, zaraz, ale patyczaki to takie male owady! Eee to nie potwory! Gdybyś zobaczył te które są w lesie Everfree! Na przykład Cockatrice! A czy mógłbyś nam powiedzieć coś więcej o swoich zainteresowaniach?

Moje zainteresowania... Cóż, ciężko mi jest powiedzieć o swoich zainteresowaniach. Nigdy jakoś tak nie precyzowałem. Poza tym dość szybko zmienia mi się to wszystko, rzadko w coś wsiąkam "na serio". Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. To co mnie interesuje to interesuje. Koniec.

Nie wiem czy do końca rozumiem... Jak dla mnie to brzmi, jak coś co powiedziałby Discord...

Słyszałam, że wy ludzie wierzycie w coś co nazywacie wilkołakami co to są za istoty, bo u nas są wilkokuce!

Oj Sweetie, czasem ja także nie rozumiem. Babs, owszem, wilkołaki to stwory moim zdaniem... Pokrzywdzone. Za dnia są zwykłymi ludźmi, a w nocy, czy podczas pełni księżyca, wbrew ich woli zamieniają się w pól wilki pół ludzi, zwanych wilkołakami. Robią bałagan, pustoszą, niszczą, a gdy wstaje dzień powracają do swoich ludzkich postaci nie pamiętając co robili.

Muszą mieć ciężko.

 

Tak Babs, to bardzo smutny rodzaj stworów.

Te stwory rzeczywiście brzmią niebezpiecznie... Nie chciałabym na takiego trafić. A może porozmawiajmy trochę o tobie dla rozluźnienia! Masz może... tą jedyną?

Nie mam tej jedynej, droga Sweetie. Ale nie martw się, jest mi tak dobrze.

Ale jak to nie masz! Może mogłybyśmy ci pomóc znaleźć? Wiem! Pani Cheerilee na pewno chętnie by się z tobą umówiła!

Hi hi, czuję się jak Big Macintosh. Tylko nie częstujcie mnie niczym. *śmiech*

Sweetie, pamiętasz co się stało ostatnim razem gdy próbowałyśmy pomóc w znalezieniu tego jedynego dla pani Cheerilee...?

No tak...

Chwila czy ja o czymś nie wiem?

No t-tak. Stare czasy, nieważne. Może teraz ty zadasz jakieś pytanie Babs?

Od Zandiego słyszałam o wielu władcach średniowiecznych On mi powiedział że jego ulubionym władcą jest Cezar Klaudiusz i tak chciałam spytać czy też masz ulubionego władcę?

Hmm, mój ulubiony władca... Może to nie władca, ale ostatnio polubiłem królową Wiktorię, władczynię Wielkiej Brytanii i wielu innych państw. Imponuje mi jej styl, oraz to co się działo podczas jej rządów (64 lata!).

A powiedz nam którego z forumowiczów lubisz najbardziej i dlaczego jest to Neon?

Dlaczego Neon? Bo to szlachta wśród pierwiastków. A tak mówiąc szczerze, to nie wyróżniam nikogo, bo każdy ma swoje miejsce u mnie w serduszku. *uśmiech*

Nie do końca mi o to chodziło... Ale to takie słodkie! Na pewno fajnie mieć takiego znajomego jak Ty.

Wielu ludzi ocenia mnie przez pryzmat "shitstormów", jednak uważam się za wiernego i oddanego przyjaciela.

Blee, chyba zwymiotuje od tej słodyczy...

A co sadzisz o atmosferze panującej na forum? Dużo osób skarży się ze nie jest tak fajnie jak kiedyś!

No własnie! W działach często jest pusto! Nawet u nas tak jest!

Oczywiście, "nic dwa razy się nie zdarza". Szczerze mówiąc możemy tylko próbować osiągnąć taki stan jaki był wcześniej. Sytuacja na forum jest... Hmm. Na pewno nie tragiczna. Nie jest też jednak dobra. Ogólnie rzecz ujmując, odnoszę wrażenie, że szary użytkownik nie zważa na nic, tylko po prostu przychodzi tu i się bawi, nie jest to nic złego. "Weterani" tego forum wykruszają się, ale nie zawsze z winy kogokolwiek. Fora mogą się nudzić, owszem, jednakowoż niektórzy ułożyli swoje własne życia tak, że nie ma tam miejsca na forum. I nie jest w tym nic złego. Powiedziałbym, że u większości forum atmosfera jest ok. To tylko Ci weterani i kolorowi wydziwiają. *śmiech*
Jeśli zaś chodzi o działy - jeśli nie ma się żadnego super-duper pomysłu, arcyciekawego i zachęcającego do pisania, to należy się przyzwyczaić do znikomej ilości osób w dziale. To jest proces, na który tylko najlepsi z najlepszych mogą mieć wpływ, i to także z różnym skutkiem. Moja porada - należy robić to co się ma robić najlepiej jak się da. Kto wie, może się okaże, że to właśnie wtedy okaże się, że jest się tym najlepszym z najlepszych...?

Ciekawe podejście do sytuacji muszę powiedzieć.

Babs, ciekawe, nieciekawe, ale ważne że moje. *uśmiech*

 

A tak na zakończenie - my nie mamy znaczków, ty nie masz znaczków, może chciałbyś wraz z nami poszukać, czegoś dla ciebie?

 

Szczerze mówiąc już jestem zapisany w kolejce do tej zabawy, czekam na swoją kolej.

 

To może my to przyspieszymy (o, zapraszam tutaj), a teraz musimy chyba już powoli kończyć :sab:

Ok, w imieniu CMC, bardzo dziękuję Ci że poświeciłeś nam swój czas na wywiad! Do zobaczenia na forum! :rwink:

Ok, dziękujemy wszystkim, którzy przeczytali ten wywiad i zapraszamy do pisania swoich wypowiedzi odnośnie jego xD
Pozdrowienia od Całej Ekipy CMC :cmc:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esencja Cygnusa.

 

Ogółem, wywiad był dobry, dobre pytania, wyjaśniono wszelkie niejasności, aczkolwiek odnoszę wrażenie, że wywiad jest za krótki.

 

Oceniam na plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...